Wyszukiwarka noclegów
Narewka
1 gość Edytuj

Noclegi Narewka

Bojarski Gościniec w Narewce

od 190
Pokoje gościnne, 17-220 Narewka, ul. Ogrodowa 28
Planując kolejny wyjazd na tereny Zielonych Płuc Polski warto odwiedzić wschodnią część podlasia. To właśnie tu na skraju urokliwej, niewielkiej miejscowości Narewka, położonej w otulinie prastarej Puszczy Białowieskiej znajduje się Bojarski Gościniec.Bojarski Gościniec to kompleks gastronomiczno – noclegowy. Restauracja jest przystosowana do organizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Oferujemy gościom salę konsumpcyjną na 120 miejsc otwartą przez cały rok a w okresie letnim duży taras na około 60 osób. Z tarasu Bojarskiego Gościńca rozciąga się przepiękny widok na rzekę, dziewicze łąki na których pojawiają się dzikie zwierzęta, a w tle ukazują się wierzchołki wyniosłych świerków tworzących ścianę Puszczy Białowieskiej.Przekonać się o tym można spędzając noc w naszym Gościńcu, w którym mamy do dyspozycji 14 miejsc noclegowych i 12 miejsc w domku wolnostojącym. Dopełnieniem tego wszystkiego jest kuchnia prowadzona przez doświadczonych kucharzy. Nasze menu łączy tradycje i smaki najlepszych kuchni regionalnych i wschodnich: rosyjskiej, ukraińskiej, litewskiej i polskiej. Latem smakować można wyśmienitych potraw z grilla, a w szczególności wykwintnie przyrządzanych ryb. Podczas biesiad przy ognisku nie brakuje pieczonych ziemniaków, kiełbasek i dziczyzny oraz wspaniałej zabawy. W restauracji serwujemy wyśmienite wędliny, produkowane według tradycyjnych receptur. Nasza kuchnia jest bogata w owoce i warzywa pochodzące z ekologicznych upraw, a jej dopełnieniem są przygotowywane każdego roku wyśmienite, domowe przetwory.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Narewka

Ile kosztuje nocleg za dobę w Narewka?

Średnia cena za nocleg w Narewka wynosi około 79 zł za dobę.

Ile kosztuje nocleg na weekend w Narewka?

Średnia cena za nocleg na weekend w Narewka wynosi 142 zł.

Jakie typy obiektów są popularne w Narewka?

Najpopularniejsze typy obiektów w Narewka to apartamenty, kwatery prywatne i pokoje gościnne.

W których obiektach w Narewka mogę zapłacić kartą?

Większość obiektów noclegowych w Narewka akceptuje płatność kartą. Jeżeli chcesz zapłacić za nocleg kartą, skorzystaj z menu po lewej stronie ekranu. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “akceptujemy karty płatnicze”. Wyświetlone wyniki pokażą wszystkie miejsca, w których możesz dokonywać płatności kartą.

Jaki obiekt noclegowy w Narewka jest najlepiej oceniany?

Wszystkie obiekty noclegowe Narewka znajdujące się w naszej bazie posiadają wysokie oceny gości. Aby wybrać obiekt odpowiadający Twoim potrzebom należy wybrać interesujący Cię typ obiektu a porównując oferty warto sugerować się ilością oraz rodzajem opinii poprzednich klientów danego obiektu.

Które obiekty noclegowe w Narewka są najlepsze na pobyt z dzieckiem?

Wiele obiektów w Narewka posiada specjalne udogodnienia dla rodzin z dziećmi. W menu po lewej stronie ekranu znajdziemy interesujące nas opcje w rubryce “udogodnienia”. Jeżeli potrzebujemy konkretnego akcesoria dla dziecka (łóżeczko, przewijak), najlepiej skontaktować się z gospodarzem w prywatnej wiadomości.

Jakie obiekty w Narewka akceptują zwierzęta domowe?

Wiele obiektów w Narewka akceptuje obecność zwierząt domowych. Aby je wyszukać należy zaznaczyć odpowiednią opcję w rubryce udogodnienia w menu po lewej stronie ekranu.

W których obiektach w Narewka oferowane jest wyżywienie?

Aby wyszukać obiekty noclegowe w Narewka oferujące wyżywienie, należy skorzystać z menu po lewej stronie ekranu - rubryka Udogodnienia, opcja “wyżywienie” albo “stołówka”.