Wyszukiwarka noclegów
Murzasichle
1 gość Edytuj

Noclegi Murzasichle

10

Gościniec Pod Smrekami

od 60
Pokoje gościnne, 34-531 Murzasichle, ul. Wielhorskiego 8a
Gościniec Pod Smrekami zaprasza Wszystkich, którzy chcą wypocząć z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Nasz dom położony jest w dolnej części Murzasichla. Jego komfortowe wyposażenie pozwala na wygodny wypoczynek. Z okien pokoi gościnnych rozlega się piękny widok na Tatry (od Koszystej po Giewont). Obok domu przepływa strumyk, a tuż za płotem jest świerkowy las pełen grzybów, jagód i malin. Jest tu także duży ogrodzony ogród, w którym można rozpalić grilla i ognisko a zabawa dzieci na placu zabaw jest bezpieczna. W okresie zimowym polecamy kilkadziesiąt podhalańskich wyciągów narciarskich dostępnych w odległości do 8 km. Dla mobilnych narciarzy i snowboardzistów szukających nowych tras zjazdowych nasza lokalizacja jest więc bardzo wygodna. - Kompleks narciarski Murzasichle - 1 km, - Kompleks narciarski Małe Ciche - 4 km, - Kompleks narciarski Bukowina Tatrzańska - 4 km, - Kompleks narciarski Harenda - 7 km, - Kompleks narciarski Białka Tatrzańska - 8 km, - Zakopane - 8 km. Mamy również własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Oferujemy tylko ok. 30 miejsc noclegowych w pokojach 2-3-4 i 5 osobowych z łazienkami i TV, co gwarantuje spokojny wypoczynek i kameralną atmosferę a Gospodyni serwuje domową kuchnię często podpartą tradycyjnymi potrawami regionalnymi.
10

Wynajem Pokoi - Czesław Skucha

od 30
Pokoje gościnne, 34-531 Murzasichle, ul. Gutowa 1c
Nasz obiekt położony jest na skraju lasu w sąsiedztwie górskiego strumyka. Dysponujemy pięknym ogrodem z możliwością urządzenia grilla, lub ogniska, oraz ciszą i spokojem (ulokowani jesteśmy na obrzeżach wsi, 60 metrów od drogi). Zapewniamy rodzinną atmosferę, wysoki poziom obsługi i nieograniczony dostęp do internetu, oraz ciepłej wody. Ponadto z przyjemnością udzielimy Państwu informacji o lokalnych atrakcjach turystycznych, jak i szlakach, oraz miejscach wartych zobaczenia. Serdecznie zapraszamy!
14

Dwa Lwy

od 50
Kwatery, 34-531 Murzasichle, Sądelska 76
Miłośników Tatr i Podhala oraz entuzjastów innych miejsc na świecie zapraszamy do naszego domu położonego w Murzasichlu. Usytuowanie budynku sprawia, że gość nasz ma przed sobą łąki i piękny widok na góry a wokół domu dużo miejsca. MURZASICHLE - Miejscowość turystyczno - letniskowa leżąca 6 km. od Zakopanego na słynnej trasie do Łysej Polany (Morskiego Oka). Jej położenie tuż pod Tatrami Wysokimi gwarantuje możliwość idealnych wypadów na górskie wycieczki (2,5h do Hali Gąsienicowej, 3h do Kasprowego Wierchu) otulona jest zewsząd pasem lasów świerkowych nadającym się na wspaniałe wycieczki i spacery...
42

Bajkowa Chata -3 Magiczne domki w górach z Jacuzzi

od 400
Domki letniskowe, 34-531 Murzasichle, Sądelska 129 A
Bajkowa Chata to 3 Magiczne domki BALIĄ Z JACUZZI i pięknym widokiem na Tatry. Wyjątkowa lokalizacja - otulina Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 1000 m n.p.m. Tel. (prosimy o kontakt przez formularz) Rezerwacja ON -Line WWW.BAJKOWACHATA.PL 1.Bajkowa Folk - Domek Nr 1 dla 8- 15 osób z balią z jacuzzi na wyłączność. Do dyspozycji 7 sypialni, 3 łazienki, salon kominkowy z aneksem kuchennym i wyjściem na widokowy , słoneczny taras z grillem , stołem biesiadnym, fotelami. 2. Bajkowa Boutique - Domek Nr 2 dla 4- 9 osób Do dyspozycji 2 duże sypialnie ( 4+ 5 osób) , salon z aneksem kuchennym , łazienka. Na wyłączność miejsce w ogrodzie z grillem , stołem biesiadnym , leżakami. 3. Bajkowa Lux - Dom Nr 3 dla 8- 16 osób - Luksusowa góralska willa z balią z jacuzzi z widokiem na panoramę Tatr. Bajkowa Lux to wyjątkowa propozycja dla wymagających gości. Luksusowa 200 m2 góralska willa. Do dyspozycji 5 sypialni , 4 łazienki , 70 m2 salon z kominkiem , 4 metrowym stołem biesiadnym , 60 m2 taras z dużym gazowym grillem, meblami ogrodowymi, leżakami. Na tarasie domu jest BALIA z JACUZZI do całorocznego relaksu na łonie natury, wyłącznie do osobistego użytku gości domu. Balia będzie do użytku 24 godziny na dobę. Temperatura ok. 38 C. Nasze domki leżą na granicy Zakopanego i Murzasichla na słonecznej, widokowej polanie z dla od turystycznego zgiełku a jednocześnie blisko tatrzańskich szlaków, wyciągów narciarskich, basenów termalnych, karczm , restauracji i dobrze zaopatrzonych sklepów. Każdy z naszych domów jest niezależny, posiada salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, komfortowe sypialnie, często z balkonami i widokiem na Tatry a także osobistymi łazienkami, z tarasem lub wydzielonym miejscem z grillem, meblami ogrodowymi i leżakami ( od wiosny do jesieni ). Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw w bezpiecznym i ogrodzonym terenie. Samochody można parkować na monitorowanym bezpłatnym parkingu. W każdym domu jest bezpłatny, szybki światłowodowy internet oraz telewizory z dekoderem satelitarnym z dostępem do filmów on-line, bajek dla dzieci oraz Netflixa. W Bajkowej Chacie odbyło się już wiele wspaniałych, kameralnych imprez okolicznościowych takich jak góralskie wesela, huczne urodziny, imieniny, spotkania rodzinne i firmowe, panieńskie czy zaręczyny. Na życzenie nasz manager zamawia smaczny catering, kapelę góralską, kuligi z pochodniami i ogniskiem serwowane pyszne dania kuchni polskiej, góralskiej, a nawet wegetariańskiej. Wszelkie specjalne pomysły i życzenia mile widziane. Jesteśmy otwarci na Wasze życzenia Zapraszamy Justyna i Darek bajkowachata.pl
22

Dom Pod Lasem

od 70
Pokoje gościnne, 34-531 Murzasichle, Sądelska 127a
Dom Pod Lasem 60-osobowy budynek przystosowany jest do organizacji zielonych i białych szkół, kolonii, obozów, wycieczek oraz również imprez dla gości indywidualnych. Do zaoferowania mamy 17 pokoi 2, 3 i 6-osobowych z balkonami z widokiem na Tatry. Dla lepszego komfortu gości większe pokoje posiadają dwie łazienki. Grupom zorganizowanym oferujemy możliwość wyżywienia całodziennego. Oferujemy : śniadania, obiady, kolacje i desery. Organizujemy kuligi, ogniska oraz pieczenie barana. Do dyspozycji gości, lubiących gotować, w budynku znajduje się wyposażona kuchnia z przestronną jadalnią. W domu gościnnym mamy dwie świetlice z kominkiem, telewizorem oraz Wi-Fi. Umożliwia to prowadzenie niezależnych zajęć grupowych w tym samym czasie. Na terenie naszej posiadłości znajduje się ustronne miejsce na ognisko oraz pergola z zadaszonym grillem i wygodnymi huśtawkami. Posiadamy również wielofunkcyjne boisko trawiaste. Dużym plusem obiektu jest przestronny parking, mieszczący zarówno samochody osobowe jak i autokary. Płazówka Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego drewnianego domu, wykończonego w stylu góralskim. Znajdujemy się 7 km od Zakopanego w jednej z najwyżej położonych miejscowości w Polsce, co gwarantuje czyste powietrze przez cały rok. Murzasichle jest położone na trasie międzym Zakopanem a Morskim Okiem. Z wioski prowadzi bezpośrednio szlak Doliną Suchej Wody do Murowańca (2,5h) oraz na Kasprowy (3,5h). Dysponujemy pokojami 2, 3, i 4-osobowymi z komfortowymi łazienkami . W naszym obiekcie znajduje się wyposażony aneks kuchenny z mini jadalnią oraz przestronna salą kominkową z telewizorem. Na terenie obiektu działa WiFi. Obiekt wyposażony jest w profesjonalny system przeciwpożarowy, dzięki któremu będą mogli się Państwo czuć bezpiecznie. Szałasy Masz ochotę odpocząć od gwaru miasta, zrelaksować się na łonie natury na świeżym powietrzu, powędrować leśnymi ścieżkami z zapachem drzew? Serdecznie zapraszamy! Mamy do zaoferowania regionalne szałasy pozostawione wyłącznie do Państwa dyspozycji o każdej porze roku. Znajdują się one w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości ponad 1000 m n.p.m. Każdy z trzech 6-osobowych szałasów wyposażony jest w łazienkę, aneks kuchenny oraz telewizor. Przy domowym ogrodzie znajduje się plac zabaw dla dzieci jak również miejsce do grillowania.
12

NA CAPÓWCE

od 45
Domy wczasowe, 34-531 Murzasichle, Sądelska 118
Zapraszamy do wypoczynku w naszym ośrodku gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane. Oferujemy pokoje z łazienkami i TV, większość pokoi posiada balkon, świetlicę, stół do ping ponga, siłownię, miejsce na grilla, plac zabaw. Dysponujemy dwoma domami, w których łącznie znajduje się 75 miejsc noclegowych, w pokojach 2,3,4,5 osobowych. Obiekty znajdują się w odległości 300 metrów. Większy położony jest przy głównej ulicy w Murzasichlu - ul. Sądelskiej, znajduje się w nim 50 miejsc noclegowych. Mniejszy położony jest 100 m od głównej ulicy Murzasichla, przy ulicy Budzowej. Jego usytuowanie szczególnie sprzyja podziwianiu pięknej panoramy Tatr. Mieści się w nim 25 miejsc noclegowych. Oferujemy również apartament rodzinny, który składa się z dwóch sypialni 4 osobowej i 2 osobowej, garderoby, dwóch łazienek, aneksu kuchennego i balkonu. W części wspólnej jest rozkładana kanapa z funkcją spania o wymiarach 120x190. W razie pytań lub rezerwacji należy zaznaczyć czy są państwo zainteresowani pokojem czy apartamentem. Orgaznizujemy kuligi z ogniskiem lub grillem. Przejażdżki w zależności od pory roku odbywają się saniami, bryczkami lub wozami. Zapraszamy.
17

Bajkowa Osada

od 500
Domki całoroczne, 34-531 Murzasichle, Stary Bór 15
REGIONALNE PIĘKNO & WYGODA Komfortowe domki z pełnym wyposazeniem przeznaczone sa dla 6 osob. Na parterze kazdego domku znajduje sie salon, kuchnia oraz łazienka. Goralskiego klimatu doda Panstwu kominek opalany drewnem. Na pietrze znajduja sie 2 sypialnie z pieknym widokiem na panorame Tatr i łazienka. Ganek przed domkiem jest idealnym miejscem na odpoczynek po gorskiej wedrowce. SPOKÓJ W CENTRUM PODHALA To idealne miejsce dla osob ceniacych sobie cisze i spokoj, jak i dla miłosnikow aktywnego wypoczynku. Domki sa całoroczne wiec odpoczywac mozecie Panstwo i latem, i zima Każdy domek posiada przestronny salon, 2 sypialnie, łazienkę oraz w pełni wyposażoną kuchnię w której skład wchodzi: Płyta indukcyjna, Kuchenka mikrofalowa, Zmywarka, Czajnik oraz garnki, Kompletna zastawa, Ekspres do kawy, Komplet wypoczynkowy wraz z grillem. PONADTO - Wi-fi - Parking - Domek dla dzieci, bujawka, zjeżdżalnia - Wspólne miejsce do spędzania czasu - Grill - Palenisko z opcją grilla
14

Wynajem pokoi "Za sichłą"

od 50
(3)
Kwatery, 34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 107A
Zapraszam do malowniczej, turystycznej  miejscowości u podnóża Tatr,7 km od Zakopanego, z której roztaczaja się przepiekne panoramy na Tatry. Do dyspozycji  gości ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia, regionalny szałas z grillem, bezpieczny parking i bezprzewodowy Internet. Okolica spokojna, 150m las, rzeczka, piękne widoki. Latem doskonałe miejsce na wypady w góry z racji bliskiej okolicy szlaków turystycznych, zimą blisko na pobliskie wyciągi- Murzasichle 1km (bezpłatny ski- bus), Małe Ciche 4 km, Bukowina 7km, Białka 15km. W pobliżu karczmy regionalne, supermarket, wyciągi narciarskie, Tatrzański Park Narodowy, przystanek PKS. Na zamówienie moc atrakcji: kulig, ognisko, wieczór z bajarzem, wycieczki z przewodnikiem itd. Serdecznie zapraszam!
25

Willa pod Tatrami

od 60
Pokoje gościnne, 34-531 Murzasichle, Budzowa 4C
Serdecznie zapraszamy do Naszej Willi Pod Tarami na spokojny odpoczynek. Oferujemy noclegi z wyżywieniem mogą być Państwo pewni smacznych domowych obiadokolacji oraz śniadań w formie szwedzkiego stołu. W naszej willi mieści się 60 miejsc w pokojach 2,3,4 oraz 5-osobowych z prywatnymi łazienkami. Nasz pensjonat w Murzasichle jest idealnym miejscem na noclegi dla rodzin, par, wycieczek szkolnych, firmowych wyjazdów integracyjnych, kolonii, zielonych i białych szkół, zimowisk i grup sportowych. Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki. Prowadzimy pensjonat położony w korzystnej lokalizacji, w którym oferujemy tanie noclegi koło wyciągu przez cały rok. Z większości pokoi rozciąga się piękny widok na panoramę Tatr, który z pewnością umili Państwa pobyt. Zapewniamy, że ciekawie i aktywnie można spędzić czas zarówno na terenie Wilii pod Tatrami, jak i poza nią. Na terenie ośrodka mamy dla Państwa noclegi z basenem oraz ciekawe pomysły na spędzenie wieczoru, które z pewnością pomogą naszym gościom zrelaksować się po aktywnym dniu. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby każdy czuł się u nas wyjątkowo. Mamy do Państwa dyspozycji: - bufet kawowy dostępny do woli w czasie pobytu - bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu - karta tatrzańska na czas pobytu (dla chętnych) - monitorowany parking - grill - salę sportową z piłkarzykami, bilardem, ping-pong - basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą oraz leżakami - boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę, a także piłkę nożną - dla najmłodszych domek z zjeżdżalnią oraz huśtawki Chętnie też pomagamy naszym gościom w organizacji szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych, kuligów czy ognisk. Aby urozmaicić Państwu pobyt, oferujemy szałas w stylu góralskim, gdzie organizujemy imprezy integracyjne, czyli posiady przy kapeli góralskiej lub z DJ-em, z tradycyjnymi przekąskami. Oferujemy także noclegi z wyżywieniem: Śniadania w formie bufetu szwedzkiego serwowane od godziny 8.00 do 10.00 Obiadokolacje od godziny 16.00 do 18.00 (zupa, drugie danie, kompot, domowe ciasto) Każdy pokój wyposażony jest w czajnik i lampkę nocną. Nasz pensjonat oferuje tanie noclegi dla rodzin, par i nie tylko w komfortowych pokojach, które będą zarówno przyjemnym miejscem na odpoczynek, jak również doskonałą bazą wypadową. Ogromną zaletą naszego pensjonatu jest dobra lokalizacja, a także wszystkie udogodnienia znajdujące się na terenie obiektu. Wybierając nasze noclegi z basenem, mają Państwo do dyspozycji między innymi monitorowany parking, bezpłatny internet oraz dostępny podczas całego pobytu bufet kawowy. Tuż pod domem znajduje się najbliższy przystanek busów, co sprawia, że mogą Państwo łatwo dojechać do wszystkich ciekawych miejsc na terenie Podhala. Oferujemy noclegi koło wyciągu, jednak okolica obfituje w wiele innych atrakcji, między innymi: wyciąg narciarski Hajduk (200m) wyciąg narciarski Murzasichle (600m) lodowisko (600m) pontony (200m) zabytkowy drewniany kościółek (1km) park liniowy (1km) karczmy, pizzeria, sushi bar (250m)
8

Pokoje gościnne Małgorzata

od 40
Pokoje gościnne, 34-531 Murzasichle, Budzowa 46
TATRA WIDOK Nasz dom położony jest w spokojnej, malowniczej okolicy. Widok na całą panoramę Tatr. Cisza spokój, z dala od zgiełku samochodów. Mnóstwo zieleni, blisko szlaków turystycznych. W zimie nasz obiekt znajduje się w połowie trasy narciarskiej. Przed samym domem jest kompleks wyciagów narciarskich, oświetlonych, sztucznie naśnieżanych oraz zjezdżalnia-snowtubing. Organizujemy kuligi i ogniska. Pokoje gościnne z łazienkami,balkonami,TV, widokem na całą panoramę Tatr. Obiekt całoroczny o powierzchni 1 ha. W obiekcie ogólnodostępna kuchnia z pełnym wyposażeniem. Na życzenie gośći, po wcześniejszym uzgodnieniu, możliwość całodziennego, domowego wyżywienia. Po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą udostępniamy ręczniki. Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15 w dniu przyjazdu a kończy się o godzinie 10:30 w dniu wyjazdu. Do dyspozycji gości posiadamy: · ogólnodostępny aneks kuchenny i jadalnia; · sala kominkowa; · kącik zabaw dla dzieci, piłkarzyki; · plac zabaw; trampolina, piaskownica, zjeżdżalnia · internet wi-fi; · altanka, grill, miejsce na ognisko · bezpłatny parking.
8

" Stary Bór"

od 20
Agroturystyka, 34-531 Murzasichle, ul. Stary Bór 10
Serdecznie zapraszamy do naszych domów wypoczynkowych w Murzasichlu i Małym Cichym. Oba budynki są położone z dala od głównych ulic co zapewnia cisze i spokuj od ulicznego zgiełku. Domek w Małym Cichym- (nowo otwarty )max 30 miejsc noclegowych, pokoje z łazienkami i z Tv z balkonami ,  aneks kuchenny, kominek, domowa kuchnia, bliskość do wyciągow krzesełkowych 300 m. Piękne widoki na góry. Domek w Murzasichlu - max 50 miejsc noclegowych, pokoje z łazienkami i balkonami, aneks kuchenny, kominek, plac zabaw dla dzieci, wlasny szalas z grillem, staw z rybami  obok domu, położony pod lasem obfitym w runa lesne i wspaniały mikroklimat , przy strumyku, duży ogród. Zapraszamy  na wczasy rodzinne, kolonie, wucieczki, zielone szkoły, i zimowiska. W obu obiektach pokoje 2,3,4 i 5 osobowe w goralskim stylu , smaczna domowa tradycyjna kuchnia  kuchnia, ogniska, domowa atmosfera, cisza i spokój.

Noclegi w pobliżu

15

Osada na Brzyzku Dom z sauną na max 20 osób

od 1300
Domki całoroczne, Poronin, 5 km od miejscowości Murzasichle
Nasza osada położona jest u wrót Zakopanego w Poroninie. Lokalizacja nadaje miejscu specyficzny urok, a wypoczywając u nas Goście znajdują się w punkcie centralnym, z którego wszędzie jest blisko. W sezonie zimowym zachęcają stoki największych stacji narciarskich: Białki Tatrzańskiej, Małego Cichego, Bukowiny, a najbliżej położony 4 os. wyciąg krzesełkowy Harenda widać z okien. Przez cały rok turyści przyjeżdżają by korzystać ze spacerów w tym urokliwym miejscu z dala od hałasu ulicy, rozkoszując się niesamowitym widokiem na CAŁE TATRY. OSADA NA BRZYZKU Dom z sauną na max 20 osób. Na wyłączność bez gospodarzy . Duży regionalny drewniany dom . Aż 9 oddzielnych pokoi sypialni każdy z łazienki, TV, pościel , ręczniki. Sala kominkowa , która wszystkich mieści , wyposażona kuchnia , ogród , grill ,plac zabaw , miejsce na ognisko. Bezpłatny parking , wi fi. CENNIK Cena 1300 zł doba za dom max 20 osób przy pobycie minimum 3 doby. Cena 1500 zł doba za dom max 20 osób przy pobycie 2 doby. Sauna dodatkowo płatna 100 zł doba. ŚWIĘTA WIELKANOCNE termin: 2-6.04.2026 Cena 6500 zł całość DŁUGI WEEKEND MAJOWY 30.04 - 4.05.2026 cena 6500 zł całość SYLWESTER termin : 28.12.2026 -02.01.2027 cena 18.500 zł całość ŚWIATA BOŻEGO NARODZENIA 23- 28 .12.2026 cena 17.500 zł całość
37

GOŚCINA U MARYNY

od 50
Pokoje gościnne, Poronin, 5 km od miejscowości Murzasichle
Gościna u Maryny to świetne miejsce na wakacje w górach lub choćby jeden nocleg. Jesteśmy domem gościnnym o wysokim standardzie oraz miłej obsłudze. W marcu 2018 roku przeszliśmy gruntowny remont. Goście bardzo chwalą nasz wystrój, który cechuje prostota , estetyka i góralski klimat. Jesteśmy pewni, że dobrze u nas wypoczniecie i nabierzecie energii do zwiedzania Tatr. Zadowolenie klienta jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Ale przejdźmy do tego co pewnie Was najbardziej interesuje lokalizacja. Gościna u Maryny jest idealną bazą do wypadów na górskie szlaki, szusowania po stokach narciarskich, raczenia się basenami termalnymi. Jest także idealnie położona dla miłośników nocnych rozrywek. Jeżeli wpisujecie w wyszukiwarkę noclegi w Zakopanem to bez względu na to jakich atrakcji pragniecie nasza lokalizacja bardzo się Wam spodoba. Na jej plus przemawia także to, że ulica Tatrzańska przy której się w Poroninie znajdujemy - daje możliwość ominięcia korków drogowych w okresie wzmożonego ruchu. Jest to szczególnie widoczne podczas wakacji, ferii zimowych, okresu Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra. Udogodnienia dla naszych Gości * noclegi w klimatycznie urządzonych pokojach z łazienkami, tv i wifi *aneks kuchenny wyposazony w lodowkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik, kuchenka elektryczna, garnki, kubki, talerze oraz sztućce *śniadania w formie bufetu wydawane w godzinach (prosimy o kontakt przez formularz) obiadokolacje (zupa, danie główne, deser, woda, kawa) wydawane zazwyczaj od (prosimy o kontakt przez formularz) bezpłatny parking *przechowalnia nart * 10% rabatu na wszystkie bilety do Term Chochołowskich
14

CHATKA ZUZIA

od 60
Pokoje gościnne, Poronin, 5 km od miejscowości Murzasichle
"Chatka ZUZIA" w Poroninie to 7-os. obiekt w którym znajdują się pokoje 2, 3, os. wyposażone w łazienki i TV. Dostępny jest aneks kuchenny do dyspozycji 3 pokoi oraz wi-fi. Posiadamy dwa pokoje z balkonem z widokiem na góry. W skład kompleksu wchodzi drugi 50-os.dom. Kompleks jest położony w malowniczej okolicy z widokiem na panoramę Tatr. Jest to doskonała baza wypadowa w lecie jak i zimą. Odległości do najbliższych wyciągów;Małe Ciche krzesełko 3 km, Suche SKI 5 KM , Rusiński 5 km, Kotelnica Białczańska 12 km , Murzasichle 2 km Czarna Góra 8 km,Jurgów 10 km. Termy Bukowina 5 km. Termy Bania 12 km. Jezioro Czorsztyńskie 35 km. Pieniny 40 km ,spływ Dunajcem40 km .Zakopane 15 km.Palenica , droga do Morskiego Oka , Doliny Pięciu Stawów 15 km. Przystanek autobusowy 300 m . sklep 300m. Na terenie obiektu posiadamy grilla, plac zabaw,parking ogrodzony. Oferujemy transport. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
27

Pokoje i Apartamenty Matuska

od 80
Apartamenty, Poronin, 5 km od miejscowości Murzasichle
Matuska to jak dom rodzinny. Tu Cię gospodarze serdecznie przyjmą jak dawno oczekiwanego gościa. Zapewnią komfort pobytu, nakarmią, omal do snu nie utulą, abyś zawsze pobyt w tym domu pamiętał i w przyszłości do niego wracał. Proponujemy wyśmienite domowe jedzenie. Śniadania i obiadokolacje podajemy w formie szwedzkiego stołu a godziny posiłków ustalamy w/g życzeń gości. Specjalnością naszą jest kuchnia polska, góralska a także wegetariańska. Pieczone jagnię czy prosię, swojska szynka, pasztet czy nalewka to tylko niektóre potrawy własnej produkcji. Doskonałą formą relaksu po wyczerpującym dniu pełnym wrażeń w górach lub w mieście jest wizyta w Naszym SPA. Pobyt w saunie fińskiej, kabinie IR czy odprężenie w rękach profesjonalnego masażysty poprawi Państwa samopoczucie i kondycję. Konferencje Do Państwa dyspozycji są 3 sale, które pomieszczą od 25-100 osób. Na naszym terenie znajduje się piękny szałas góralski, w którym organizujemy różne imprezy, przyjęcia czy szkolenia. Jego zaletą jest całkowita odrębność od obiektu. Istnieje możliwość wynajęcia szałasu i pokoi dwuosobowych.
6

TATRA NOWITA 2

od 20
Pokoje gościnne, Poronin, 5 km od miejscowości Murzasichle
OFERUJEMY POKOJE GOŚCINNE do wynajęcia w PORONINIE  ok 3 km od Zakopanego. Pokoje 2,3,4 osobowe, apartamenty oraz domek góralski 10 osobowy. TANIE NOCLEGI dla grup już od 25 zł osoba/dobę* Organizujemy imprezy okolicznościowe, sylwester, kulig. ZAPRASZAMY DO NAS PRZEZ CAŁY ROK !!!
13

Pokoje gościnne Wierchy

od 35
Pokoje gościnne, Poronin, 5 km od miejscowości Murzasichle
Dlaczego powinni Państwo wybrać naszą ofertę ? - Idealna lokalizacja obiektu, - Niskie ceny, - Bardzo dobre warunki noclegowe, - Doskonała atmosfera, - Zniżka dla małych dzieci, BEZPŁATNY DOSTĘP DO INTERNETU - bezprzewodowy internet. Lokalizacja Zakopane – Poronin , dokładnie ulica Kościuszki, na której znajduje się nasz dom położony jest w odległości 5 km od centrum Zakopanego i Krupówek, a na pograniczu Zakopanego i Poronina (ulica Kościuszki 35). Położenie obiektu pozwala na szybki dojazd do centrum Zakopanego i szlaków turystycznych . Umiejscowienie willi pozwala również zimą na szybkie dotarcie do wyciągów narciarskich w Suche-m, Harendzie, Białce Tatrzańskiej ,Bukowinie i Małym Cichym. Zalety lokalizacji: Nasza Willa znajduje się 5 km od centrum Zakopanego równolegle do Zakopianki przez co łatwo do nas trafić , omijając korki tworzące się na odcinku Poronin-Zakopane . Ponadto kursuje bus 50 m od domu do Zakopanego co 30-40 minut, omijając korki przez Olczę i rondo Kuźnickie do Krupówek i dworca PKS i PKP.- 800 m od willi kursuje bezpośrednio pod kolejkę na Kasprowy bus o nazwie Kuźnice koszt takiego przejazdu wynosi około 3 zł. Możliwości noclegowe Posiadamy 14 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 osobowych W pobliżu znajdują się; 100 m 2 sklepy,2 karczmy regionalne,pizzeria. 50 m Bus -Zakopane 800 m przystanek autobusowy do,Doliny Kościeliskiej,Chochołowskiej,Kuźnic,Morskiego Oka. 1500 m Mac Donald i Stacja Paliw 2000 m apteka, nocny sklep 2000 m kościół parafialny
13

Pokoje i Apartamenty U Paliderki.

od 70
Pokoje gościnne, Poronin, 5 km od miejscowości Murzasichle
Zapraszamy serdecznie naszych stałych gości jak i nowych do wypoczynku w naszym domku w górach. Pokoje położone są na końcu Poronina początek Zakopanego. Centrum Zakopanego ze słynnymi Krupówkami oddalone jest od obiektu zaledwie 7 minut samochodem. Dlatego Obiekt jest doskonałą bazą wypadową w Tatry, Pieniny, Morskie Oko, Bukowina, Białka Tatrzańska. Prawie ze wszystkich naszych pokoi rozciąga się piękny widok na góry. Zaledwie 900 metrów od naszego obiektu znajdują się 3 wyciągi orczykowe i kolej krzesełkowa Harenda, lodowisko i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. 500 metrów od obiektu znajdują się nowo otwarte trasy biegowe z pięknymi widokami na Tatry. Dobry dojazd na wyciągi Suche -3km, Małe Ciche, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska. Przystanek autobusowy znajduje się po drugiej stronie ulicy lub drugi poniżej naszego domu, sklep wielobranżowy 100 metrów od domu, karczma regionalna po drugiej stronie ulicy. . Dobry dojazd do term Szaflary, Gorący potok, Białka lub Bukowina. Na jednym piętrze posiadmy pokoje typu studio pięcio osobowe na drugim pietrze pokoje 2 i 3 osobowe. Wszystkie pokoje są wykończone drewnem, w typowym dla tego regionu stylu góralskim. Wyposażone w ręczniki, i aneks kuchenny w pokoju (mikrofala, lodówka, czajnik, itp.). ~ Darmowe WI-FI na ternenie obiektu, duży ogród ogrodzony, grill, trampolinę, piaskownice, huśtawki, ślizgawkę, parking zamykany ~ Obiekt czynny cały rok. ~ Dobowa hotelowa rozpoczyna się od godziny 13.00,a kończy się o godz 10.00 dnia następnego. ~ Możliwość wykupienia kursu nauki jazdy na nartach i zorganizowania kuligu z ogniskiem i góralską kapelą lub spływ przełomem Dunajca. Rezerwacja pokoju tylko poprzez kontakt telefoniczny. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku. W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. (Nie mylić naszego obiektu ''u Paliderki'' z obiektem Paliderka znajdująca się na ul. Bachledy!!!) Atrakcyjne ceny już od 30 zł za dobę +opłata klimatyczna. Dla naszych gości posiadmy zniżkę 10%-15% na baseny termalne w Chochołowie. Serdecznie Zapraszamy.
28

Górski Resort INN

od 80
Apartamenty, Poronin, 5 km od miejscowości Murzasichle
Górski Resort znajduje się w Suchem, malowniczej miejscowości leżącej tuż u podnóża Zakopanego, przy jego granicy w odległości 6km od Krupówek. Okolice Poronina to region bardzo atrakcyjny turystycznie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjątkowa lokalizacja pasma górskiego sprawia, że zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku w górach jak i szukający ciszy, spokoju i wytchnienia od codzienności spędzą u nas wspaniała chwile. Nasz obiekt położony jest blisko Zakopanego oraz wyciągów i dużych stacji narciarskich, co czyni z niego bardzo dobre miejsce wypadowe dla różnego typu atrakcji. Nieopodal, w miejscowościach Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Szaflary, czy też Chochołów mogą Państwo zrelaksować się po górskich wędrówkach.
20

Pensjonat Gromada

od 80
Pensjonaty, Poronin, 5 km od miejscowości Murzasichle
Pensjonat Gromada połozony jest w miejscowość Poronin, w samym sercu Podhala. Nieopodal głównej drogi prowadzącej do Zakopanego, w niezwykłej scenerii, wśród zieleni, nad rzeką Zakopianka pensjonat oferuje niezapomniany pobyt. Usytuowanie pensjonatu, zachęca do delektowania się pięknymi krajobrazami i możliwością aktywnego wypoczynku, gwarantuje również łatwy dostęp do górskich szlaków i atrakcji Zakopanego. Bliskość przystanków PKP oraz autobusowych umożliwia bezproblemowe poruszanie się środkami komunikacji miejskiej i zwiedzanie okolicznych atrakcji także osobom bez własnego środka transportu. Miłośników ciepłych kąpieli i wodnego szaleństwa, z pewnością ucieszy bliskość Term Szaflary, a sympatyków białego szaleństwa zadowoli bliskość stoków: SKI SUCHE, oraz Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny Harenda. Energii do intensywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu dostarczą wyśmienite dania kuchni domowej, polskiej i regionalnej.
1 2