Zadzwoń
Napisz

Trojanda, pokoje i apartamenty (4)

Pokoje gościnne, 33-380 Krynica-Zdrój, ul. Pułaskiego 44 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Pokoje gościnne

Województwo:
małopolskie

Region:
Beskidy

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd
Apartament
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
apartament
Pokaż szczegóły
5 x
200,00 zł
200,00 zł za dzień
Pokój dwuosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
pokój 2-os
Pokaż szczegóły
70,00 zł
70,00 zł za dzień
Pokój trzyosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
pokój 3-os.
Pokaż szczegóły
105,00 zł
105,00 zł za dzień
pokój 3-os
Pokaż szczegóły
105,00 zł
105,00 zł za dzień
Pokój czteroosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
pokój 4-os
Pokaż szczegóły
140,00 zł
140,00 zł za dzień

Twoja opinia

Pobyt od 23.01. do 29.01.2011r.
Niestety, bardzo zawiodłam się warunkami lokalowymi zaproponowanymi przez właścicieli willi Trojanda. Na miejscu okazało się, że oferowane pokoje na wszystkich możliwych stronach nie są jedynymi w tym budynku. We wcześniejszych uzgodnieniach telefonicznych zapewniano, że pokoje są zgodne z opisem i zamieszczonymi zdjęciami. Miałam mieć z rodziną pokój 4 osobowy na parterze. Zakwaterowano nas natomiast w pokoju nr "0", który jest w piwnicy, jest to zwyczajnie przerobiony garaż. Wysokość pomieszczenia to max. 2,30, na podłodze jest zimna terakota, w 1/3 przykryta dywanem, a łazienka poza pokojem na korytarzu. W samym pokoju 4 -osobowym była jedynie komoda pod telewizorem z 3 półkami. Jestem bardzo zawiedziona, ponieważ właściciele wiedzieli, że przyjadę z 10-miesięcznym dzieckiem i zafundowali nam najgorszy pokój, nie uprzedzając nas o panujących w nim warunkach. Pozostałe pokoje faktycznie są takie, jak na zdjęciach. W tym łazienka przy 17 stopniowym mrozie była zimna, w pokoju chłód ciągnął po podłodze. Synek rozchorował się po 2 dniach raczkując po lodowatej podłodze. Mam żal, że właściciele mając sami małe dzieci wpakowali nas do piwnicy, gdzie obok była kotłownia, kuchnia i jadalnia, czyli wieczne zamieszanie. Nie pisałam nigdy negatywnej opinii, ale chciałam przestrzec wszystkich, którzy skuszą się na ten pensjonat, aby omijali pokój "0", pozostałe bez zarzutu.

30 stycznia 2012

Pokoju O już nie ma, jest świetlica/jadalnia.
Ps.Mieszkałam w tym pokoju z dziećmi (1r. i 2 lata) przez dwa lata i nie chorowały. Trzeci najmłodszy uczył się raczkować na tych podłogach i nie choruje do dziś.

Trojanda, pokoje i apartamenty, 30 stycznia 2012

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Miałem okazję "zakotwiczyć" w tym domku z całą rodziną (dwójka dzieci - 5 i 10 lat). Właściciele zrobili na mnie jak najlepsze wrażenie. Już na dzień dobry wiedzieli kto, co i jak. Wystarczyło tylko, że dzień wcześniej potwierdziliśmy nasze przybycie około godziny 9:00, a zaraz po przyjeździe w tych granicach, od razu wiedzieli kim jesteśmy i zaprowadzili do pokoju. Byliśmy pierwszy raz w życiu w Krynicy samochodem i trafiliśmy bez żadnego problemu (budynek dobrze usytuowany i widoczny z drogi), za co należą się kolejne plusy. Pokój jak w opisie (na zdjęciu), czysto, schludnie i przyjemnie. Czuliśmy się jak ktoś kogo miło się wita, a nie jak intruzi, czy "maszynka do robienia pieniędzy". Dzieci zadowolone z miejsca noclegowego. Z serca polecam - niska cena, za dobrą jakość usługi. Osobiście zawitam tam ponownie, gdy tylko nadarzy się okazja - zarówno całą czwórką, jak i tylko z moją kobietą.

, Krosno, 18 lipca 2010

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Spędziłem 1 tydzień w Krynicy Zdrój ul. Puławskiego 44 u Państwa Makuchów.
Pierwszy raz przy wyborze kwatery przez internet w kraju, opis tak dokładnie przedstawiał rzeczywistość. Podsumowując, było miło, smacznie, przyjemnie i ciepło.
Miałem ku zaskoczeniu dostęp do internetu poprzez WiFi co rzadko się spotyka.
Zachęcam do pobytu w tym miłym miejscu.

, Rocki, 15 lutego 2010

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

bardzo przytulnie, gospodarze super, bardzo przychylni turystom, miłe wspomnienia.woda ciepła cały dzień.czysto.

, Brzeg, 26 sierpnia 2008

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa