Zadzwoń
Napisz

DOM W GÓRACH AGROZIBI (2 opinie)

Domki letniskowe, 34-335 Korbielów, ul.  baców 1 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Domki letniskowe

Województwo:
śląskie

Region:
Beskidy

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: Od 25,00 zł do 40,00 zł za osobę na noc
Domek
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
20 x
od 450,00 zł
do 700,00 zł
450,00 zł - 700,00 zł za dzień

Narty

NARTY NA PILSKU

Zapraszamy rodziny z dziećmi, znajomych, grupy zorganizowane (maksymalnie do 16 osób), które szukają domu w którym wspólne mogą spedzię czas. Oferujemy tylko do Państwa dyspozycji duży dom (5 pokoi z łazienkami, przestronna kuchnia w pełni wyposażona oraz jadalnia z tv sat, mini wieżą). Na terenie ośrodka wypozyczalna nart, stól do ping ponga, piłkarzyki, kącik zabaw. Parking na posesji. Odległość od stoków narciarkich: 500 metów od wyciągów dla początkujących, 1000 metrów od głównych wyciągów na PILSKO.
od 550,00 zł

za domek za dobę

Sylwester

ZABAWA SYLWESTROWA

Jeśli szukacie Pańwstwo miejsca na zorganizowanie zabawy sylwestrowej zapraszamy do Korbielowa  u podnóża w góry  PILSKO . W Naszym ośrodku AGRO ZIBI możecie zorganizować wspólne z Bliskimi  bal sylwestrowy (maksymalnie do 16 osób).Oferujemy duży przestronny dom tylko do Państwa dyspozycji  (5 pokoi z łazienkami,  kuchnia wyposażona oraz jadalnia  o powierzchni 40 m2 z tv sat, mini wieżą). Na terenie znajduje się również  miejsce na grill, ognisko jak również atrakcje dla dzieci. Możliwość zorganizowania kuligu z pochodniami.
od 700,00 zł

za domek za dobę

Andrzejki

Zabawa Andrzejkowa

Zapraszamy na  wypoczynek grupy zorganizowane, rodziny, znajomych (maksymalnie do 16 osób).Oferujemy tylko do Państwa dyspozycji duży dom (5 pokoi z łazienkami, przestronna kuchnia w pełni wyposażona oraz jadalnia z tv sat, mini wieżą). Na terenie ośrodka miejsce na grill, ogniska jak również atrakcje dla dzieci. 
od 450,00 zł

za domek za dobę

Boże Narodzenie

Wspólne Święta z rodziną

Zapraszamy  Państwa do spędzienia Świąt Bożego Narodzenia w górach, w Beskidzie Żywieckim w Korbielowie. W Naszym ośrodku AGRO ZIBI możecie zorganizować wspólne Święta z Bliskimi (maksymalnie do 16 osób).Oferujemy duży dom tylko do Państwa dyspozycji  (5 pokoi z łazienkami, przestronna kuchnia w pełni wyposażona oraz jadalnia  o powierzchni 40 m2 z tv sat, mini wieżą). Na terenie znajduje się również  miejsce na grill, ognisko jak również atrakcje dla dzieci. 
od 450,00 zł

za domek za dobę

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa