Zadzwoń
Napisz

Orle Gniazdo (2 opinie)

Hotele, 43-370 Szczyrk, ul. Wrzosowa 28A zobacz na mapie

Typ obiektu:
Hotele

Województwo:
śląskie

Region:
Beskidy

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: 120,00 zł za osobę na noc
Pokój dwuosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Pokój dwuosobowy
Pokaż szczegóły
120,00 zł
120,00 zł za dzień

Twoja opinia

Nie ma internetu w ośrodku - piszą, że jest w całym ośrodku, ale to bzdury.
Jedzenie bardzo smaczne
Bezsenne noce możecie mieć zagwarantowane i z pewnością się nie wyśpicie, bo obsługa dość lakonicznie reaguje na rażące łamania ciszy nocnej. Niski poziom prywatności, bo ścianki są bardzo małe i wszystko słychać. Nie polecam.

27 października 2012

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Pokoje z wyższym standardem zgodnie z opisem jaki można znaleźć na stronie Orle gniazdo, posiadają balkon z ładnym widokiem na Beskidy, łazienkę ale bez ogrzewania w okresie zimowym. Nie jest wygodne kiedy chcemy się wysuszyć po powrocie z nart. Dojazd do hotelu bez własnego pojazdu nie jest komfortowy. Spacer w zimie do centrum miasta zwłaszcza wieczorową porą poboczem szosy niebezpieczny gdyż ulica nie jest oświetlona.
Jeśli chodzi o jakość serwowanych posiłków w hotelowej restauracji to należy przyznać, że jest bardzo smaczna. Polecam tamtejsza kuchnię. Ale godziny wydawania posiłków zbyt krótkie , obiadokolacja do 18.00. Na terenie obiektu brak wypożyczalni i pomieszczenia do przechowywania sprzętu narciarskiego.
W recepcji brak pełnej informacji w formie folderów o serwowanych usługach i mapy poruszania się po rozległym obiekcie , czy nawet mapy Szczyrku. W czasie zimy przepraszanie klientów za śliskie schody do hotelu to troszkę za mało , należałoby je odśnieżać i sypać piaskiem.
Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony ale w okresie zimowym nie jest odśnieżany i brnie się przez zaspy w stronę pojazdu. Można złamać przy okazji nogę i w dodatku istnieją trudności z wyjazdem z parkingu . Opłata za parking jest niewspółmierna do jego stanu i bardzo wygórowana, wynosi 15 zł za dobę.

, Warszawa, 28 lutego 2009

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa