Zadzwoń
Napisz

Maria i Władysław Niedzielscy

Kwatery, 34-405 Białka Tatrzańska, ul.  Środkowa 17a zobacz na mapie

Typ obiektu:
Kwatery

Województwo:
małopolskie

Region:
Tatry i Podhale

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: 200,00 zł za osobę na noc
Pokój dwuosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Pokój dwuosobowy
Pokaż szczegóły
200,00 zł
200,00 zł za dzień

W jednym z domów posiadamy 32 miejsca noclegowe w pokojach dwu- i trzyosobowych. Przy każdym pokoju jest łazienka wyposażona w wc, brodzik z natryskiem i umywalkę.
Oferujemy wyżywienie całodzienne.
W budynku jest duża jadalnia, gdzie podajemy posiłki i gdzie można oglądać telewizję satelitarną. Jest też zamykane pomieszczenie do przechowywania nart w zimie i rowerów latem.
W drugim domu oferujemy 45 miejsc noclegowych w pokojach dwu, trzy-, cztero- i pięcioosobowych.Wszystkie pokoje z łazienkami. Wszystkie pokoje w obu domach wyposażone są w telewizory!.
Tu jest duża jadalnia z kominkiem i telewizją satelitarną. Jest też druga sala ze stołami i ławami oraz stołem do ping-ponga.
Przy domach jest duży, ogrodzony i zamykany teren zielony do gier, zabaw, gry w piłkę dla młodzieży i dzieci i do leżakowania, jest też batut gimnastyczny w ogrodzie oraz grill. W świetlicy jest zainstalowany automat do gier dla dzieci.
W obrębie ogrodzenia jest utwardzony plac do parkowania samochodów osobowych.
Cały teren położony jest na uboczu, nieco oddalony od głównej drogi. Niedaleko jest przystanek PKS; blisko do rzeki, do lasu, w sąsiedztwie można w sezonie letnim wynająć koniki huculskie.
W zimie - blisko do kilku wyciągów narciarskich. Organizujemy kuligi z muzyką góralską, ogniskiem, pieczeniem barana lub prosiaka.
Zapraszamy grupy zorganizowane: wycieczki, zielone i białe szkoły, kolonie a także rodziny z dziećmi.

Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa