Zadzwoń
Napisz

U Jadzi (1 opinia)

Domki letniskowe, 78-111 Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego 21b/38 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Domki letniskowe

Województwo:
zachodniopomorskie

Region:
Wybrzeże Bałtyckie

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: 30,00 zł za osobę na noc
Domek
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
30,00 zł
30,00 zł za dzień

Twoja opinia

Po tamtorocznym pobyciu w tym domku stwierdzam iz z miłą checią bym tam powrociła tego roku niestety cały lipiec jest zarezerwowany. Pomimo iz do centrum jest wolym spacerkiem 30 min to sprzyjąjące otoczenie tego domku jest zadawalające. Ogród stanowi bespeiczny plac zabaw dla dzieci. Oswietlona droga pełno zieleni sprawia iz chce sie tam powrocic. W domku znajduje sie pełne wyposazenei sanitarne i kuchenne.
Co do lózek są one wpełni wygodne. Kominek w domku uzupełnia nastrój. Własciele są bardzo mili i zawsze służą pomocą.

Joanna, Zabrze, 23 maja 2009

W odpowiedzi na poprzedni wpis..
Informujemy zawsze gości, że domek nie znajduje się w centrum, co do korzystania z mebli ogrodowych to jak najbardziej są do dyspozycji gości, nie należy ich jedynie niszczyć! po Wyjeżdzie Państwa 2 krzesła były połamane...Korzystać tak, nie niszczyć:) jeśli natomiast o drewno chodzi, to faktycznie zapraszam do lasu, bo drewno znajdujące się na działce służy do ogzewania domku w miesiącach zimowych, a nie palenia ognisk latem:)
Pozdrawiam,
Właściciele

Reske Katarzyna, Ustronie Morskie, 2 lutego 2009

przedewszystkim zacznijmy od tego iz domek znajduje się nie w Ustroniu Morskim lecz w Wieniotowie a nawet za nim.do Ustronia jest conajmniej 10-15minut drogi.Adres podany w ogłoszeniu jest wię nieprawdziwy bowiem jest to adres włascicieli domku ,a dikładnie ich mieszkania w jedynym w całym Ustroniu bloku na obrzeżach miejscowości.Radze tez nie korzystać z żadnych rzeczy na terenie ogrodu a jezeli ktoś bedzie chciał rozpalic ognisko pod żadnym pozorem nie radze ruszac drewna z ogrodu.Zapraszam do lasu:)Co do wyposażenia domku to zamiast 4 pojedynczych łozek +2 podwójne ,znajdują sie w nim 4 podwójne.A więc powodzenia w dalzym prowadzeniu swoich usług turystycznych w tak nie kompetentny sposób.

magdalena, Legionowo, 20 sierpnia 2008

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa