Zadzwoń
Napisz

Apartamenty Grodzka21

Apartamenty, 31-006 Kraków, Grodzka 21 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Apartamenty

Województwo:
małopolskie

Region:
Jura Krakowsko-Częstochowska

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd
Apartament
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Apartament
Pokaż szczegóły
170,00 zł
170,00 zł za dzień

Usytuowany w samym sercu Krakowa na Trakcie Królewskim, Grodzka 21 GuestHouse & Apartments położony jest w odległości zaledwie 200 metrów od Rynku Głównego, skąd niedaleko już do zamku królewskiego na Wawelu, jak również do dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz. Także w bezpośrednim sąsiedztwie Domu Gościnnego znajduje się przystanek tramwajowy, postój TAXI oraz parking strzeżony przy pl. Wszystkich Świętych 5 (na tyłach Urzędu Miasta). Wychodząc z naszego Domu Gościnnego są Państwo od razu w bezpośrednim zasięgu licznych restauracji i kawiarni, a także muzeów i galerii.
W naszym Domu Gościnnym oferujemy zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 badź 4-osobowych, a także w pięcioosobowym apartamencie z aneksem kuchennym. W części mieszkalnej dostępnych jest 12 luksusowych pokoi wyposażonych w samodzielne węzły sanitarne, klimatyzację, lodówkę, czajnik, sejf, TV oraz bepłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Pokoje i apartamenty urządzone są klasycznie, w pastelowych kolorach z drewnianą podłogą. Na partarze naszej kamienicy znajduje się przyjemna orientalna restauracja serwująca potrawy z Bliskiego Wschodu.
Historia kamienicy przy ulicy Grodzkiej 21 sięga XIV wieku. W trakcie swojego długiego istniena dom ten przechodził wiele przeobrażeń, w tym również zmian właścicieli, którymi to w roku 2000 stali się Państwo Danuta i Zbigniew Kwater. Ze zwzględu na zagrożenie obiektu katastrofą budowlaną (wynikającego z lat zaniedbań tego miejsca), nowi właściciele podjęli decyzję o przeprowadzeniu remontu generalnego z pełną rewitalizacją obiektu. W efekcie trzyletnich prac remontowych została oddana do użytku kamienica łącząca w sobie cechy budynku zabytkowego ze współczesnymi, superkomfortowymi mieszkaniami. Dom Gościnny ostatecznie rozpoczął swoją działalność 1 sierpnia 2013 roku.

Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa