Zadzwoń
Napisz

EKO BAJKA domki w górach

Domki letniskowe, 58-420 Lubawka, ul. Bukówka 71 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Domki letniskowe

Województwo:
dolnośląskie

Region:
Sudety

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd
Apartament
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Apartament
Pokaż szczegóły
240,00 zł
240,00 zł za dzień
Domek
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
6 x
340,00 zł
340,00 zł za dzień
270,00 zł
270,00 zł za dzień

Szczególnie serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, dla których przygotowaliśmy sporo atrakcji.
EKO Bajka to 50-hektarowe gospodarstwo ekologiczne położone w odległości 1 km od szosy i wsi. Jedynym sąsiedztwem są lasy, góry i łąki. Bezpośrednie otoczenie zabudowań tworzy duży ogród ozdobny. Jest to miejsce szczególnie polecane rodzinom z dziećmi, którym ogromna przestrzeń z dala od szosy, gwarantuje bezpieczny wypoczynek i zabawę. Goście mają możliwość obcowania ze zwierzętami w gospodarstwie (owce, króliki i konie rekreacyjne). W 2011 roku gospodarstwo zajęło 2 miejsce w konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w woj. dolnośląskim. Gospodarstwo posiada też Certyfikat "Czysta Turystyka".
w 2014 roku Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” oceniła obiekt na *** (3 słoneczka), czyli najwyżej w systemie oceny WBN (Wiejskiej Bzy Noclegowej).

Dla gości przygotowano:- samodzielne mieszkanie z aneksem kuchennym. TV i łazienką (dla 4-5 osób):- domek letni z aneksem kuchennym i prysznicem (dla 4 osób);- domek "Pod orzechem" z aneksem kuchennym, TV, łazienką (dla 4-5 osób)- domek "Miś" z aneksem kuchennym TV, łazienką i kominkiem (dla 3-5 osób)
- komfortowy domek "Na skraju" (dla 3-5 osób), "Na górce" (dla 3-5 os), "W sadzie" i 2 domki "Pod lasem". W zagrodzie znajduje się
miejsce zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko, grill oraz wiata z kominkiem na deszczowe dni;- sala rekreacyjna ze stołem do ping ponga. W gospodarstwie goście mają możliwość kontaktu ze zwierzętami: konie, owce, króliki, kury. Istnieje także możliwość przyjazdu z własnymi końmi (gospodarstwo znajduje się na trasie szlaków konnych). Mamy też coś dla amatorów wędkowania - w odległości 1km znajduje się Jezioro Bukówka. W okolicy znajduje się również liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Szczególnie serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, dla których to miejsce może okazać się prawdziwym rajem. Szczegóły na www.ekobajka.pl

Udogodnienia

 • ogólnodostępna kuchnia
 • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
 • dostęp do komputera i internetu
 • miejsce na ognisko
 • parking
 • plac zabaw dla dzieci
 • wyciąg narciarski w okolicy
 • stół ping-pongowy
 • grill
 • sala zabaw dla dzieci
 • możliwość zlecenia prania / prasowania
Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa