Zadzwoń
Napisz

EKO BAJKA domki w górach

Domki letniskowe, 58-420 Lubawka, ul. Bukówka 71 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Domki letniskowe

Województwo:
dolnośląskie

Region:
Sudety

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd
Apartament
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Apartament
Pokaż szczegóły
240,00 zł
240,00 zł za dzień
Domek
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
140,00 zł
140,00 zł za dzień
270,00 zł
270,00 zł za dzień

Szczególnie serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, dla których przygotowaliśmy sporo atrakcji.
EKO Bajka to 50-hektarowe gospodarstwo ekologiczne położone w odległości 1 km od szosy i wsi. Jedynym sąsiedztwem są lasy, góry i łąki. Bezpośrednie otoczenie zabudowań tworzy duży ogród ozdobny. Jest to miejsce szczególnie polecane rodzinom z dziećmi, którym ogromna przestrzeń z dala od szosy, gwarantuje bezpieczny wypoczynek i zabawę. Goście mają możliwość obcowania ze zwierzętami w gospodarstwie (owce, króliki i konie rekreacyjne). W 2011 roku gospodarstwo zajęło 2 miejsce w konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w woj. dolnośląskim. Gospodarstwo posiada też Certyfikat "Czysta Turystyka".
w 2014 roku Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” oceniła obiekt na *** (3 słoneczka), czyli najwyżej w systemie oceny WBN (Wiejskiej Bzy Noclegowej).

Dla gości przygotowano:- samodzielne mieszkanie z aneksem kuchennym. TV i łazienką (dla 4-5 osób):- domek letni z aneksem kuchennym i prysznicem (dla 4 osób);- domek "Pod orzechem" z aneksem kuchennym, TV, łazienką (dla 4-5 osób)- domek "Miś" z aneksem kuchennym TV, łazienką i kominkiem (dla 3-5 osób)
- komfortowy domek "Na skraju" (dla 3-5 osób), "Na górce" (dla 3-5 os), "W sadzie" i "Pod lasem"
- 2 pokoje (2 i 3 osobowe).- pokój gościnny (z kominkiem, TV, zestawem map i literaturą);- miejsce zabaw dla dzieci;- wydzielone miejsce na ognisko, grill oraz wiata z kominkiem na deszczowe dni;- sala rekreacyjna ze stołem do ping pongaW gospodarstwie goście mają możliwość kontaktu ze zwierzętami: konie, owce, króliki, kury. Istnieje także możliwość przyjazdu z własnymi końmi (gospodarstwo znajduje się na trasie szlaków konnych). Mamy też coś dla amatorów wędkowania - w odległości 1km znajduje się Jezioro Bukówka. W okolicy znajduje się również liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Szczególnie serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, dla których to miejsce może okazać się prawdziwym rajem. Szczegóły na www.ekobajka.pl

Udogodnienia

  • ogólnodostępna kuchnia
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do komputera i internetu
  • miejsce na ognisko
  • parking
  • plac zabaw dla dzieci
  • wyciąg narciarski w okolicy
  • stół ping-pongowy
Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa