Zadzwoń
Napisz

Rządcówka

(1 opinia)
Agroturystyka, 21-132 Kozłówka, Kozłówka 8 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Agroturystyka

Województwo:
mazowieckie

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Facebook

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: 75,00 zł za osobę na noc

Osiemnastowieczny dworek zlokalizowany w pobliżu pałacu Zamoyskich w Kozłówce. 5 pokoi z łazienkami wyposażonych w zabytkowe meble .Oprócz pokoi gościnnych do dyspozycji są salonik jadalny i sala kominkowa (konferencyjna). Kuchnia w pełni wyposażona.Przy budynku miejsce na parkowanie kilku samochodów. W pobliżu XVIII-wieczy park z najlepiej utrzymanym ogrodem francuskim w Polsce, duży kompleks lasów a także staw rybny.

Udogodnienia

  • ogólnodostępna kuchnia
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • internet wi-fi
  • miejsce na ognisko
  • parking

Opinie

Cynicznie oszukana zostałam przez właścieli, 2 razy przypominałam,że interesuje mnie tylko pokój z 1 łóżkiem. Przyjechałam z mężem późnym popołudniem, by otrzymac klucz do pokoju z dwoma koszmarnie skrzypiącymi łóżkami na poddaszu, duszno. Obiad w przymusowym towarzystwie innego małżeństwa, które raczej nie było zadowolone z naszego towarzystwa. Gospodarz obiecał,że jutro dostaniemy inny pokój, wiedziałam, że to kłamstwo.
Ja noc spędziłam na podłodze na materacu, mąż się nie zmieścił więc cierpiał na skrzypiącym łóżku. Rano spakowliśmy się, zapłaciłam, gospodarz zabawiał się z innymi gośćmi, pewnie z tymi, którym oddał nasz pokój, bez komentarza zostawię nasze poczucie wściekłości.

Marta Olszewska 14 sierpnia 2013

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Zobacz wszystkie opinie

Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa

Okoliczne miejscowości

Więcej o Barańcu