Napisz

Domki Letniskowe

Domki letniskowe, 76-270 Ustka, Słowiańska 2a zobacz na mapie

Typ obiektu:
Domki letniskowe

Województwo:
pomorskie

Region:
Wybrzeże Bałtyckie

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Facebook

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: Od 50,00 zł do 90,00 zł za osobę na noc.

Domki letniskowe
Do dyspozycji 7 domków jednopokojowych/ 2-4 osobowe/ o powierzchni około 16 m.kw., blisko morza max 150m.

Do dyspozycji trzy rodzaje domków:1-3,4 i 5-7

Każdy domek letniskowy od 1 do 3 wyposażony jest: w łazienkę z natryskiem, umywalkę i wc, TV (30kanałów)32 led (3) lub led 24 (1i 2), lodówkę, czajnik bezprzewodowy , koc plażowy, parawan, 2 tapczany, wersalkę lub sofę, szafkę, 2 stoliki i 4 krzesła ogrodowe, suszarka bieliźniana.


Domek nr 4 wyposażony jest: w łazienkę z natryskiem, umywalkę i wc, TV (30kanałów)32 , lodówkę, czajnik bezprzewodowy , koc plażowy, parawan, 1 tapczan, kanapę, szafkę, 2 stoliki i 4 krzesła ogrodowe, suszarka bieliźniana.

Domki letniskowe od 5 do 7 są po remoncie i różnią się wyposażeniem:

Domek nr 7
2-3 osoby, 2 tapczany 90 z materacami, stojącymi koło siebie tworzą duże łoże (prosimy o kontakt przez formularz) oraz tapczan 1os,jest TV 32 LED na ścianie, wyposażony jest: w łazienkę z natryskiem, umywalką i wc, lodówkę, czajnik bezprzewodowy , koc plażowy, parawan, szafkę, stolik drewniany i plastikowy na zewnatrz, 3 krzesła ogrodowe,2 krzesła, suszarka bieliźniana.

Domek nr 6
2-3 osoby, łoże kontynentalne (prosimy o kontakt przez formularz) os i tapczan 1osobowy
,TV 32 LED na ścianie, wyposażony jest: w wyremontowaną łazienkę z natryskiem, umywalką, lustrem i wiszącym wc, lodówkę, czajnik bezprzewodowy , koc plażowy, parawan, szafkę, stolik drewniany z 2 krzesłami, stolik z na zewnątrz i 3 krzesła ogrodowe, suszarka bieliźniana.

Domek nr 5
2 osoby, łoże z materacem (prosimy o kontakt przez formularz) os
,TV 32 LED na ścianie, wyposażony jest: w wyremontowaną łazienkę z natryskiem, umywalką, lustrem i wiszącym wc, lodówkę, czajnik bezprzewodowy , koc plażowy, parawan, szafkę,pólkę,3 stoliki i 4 krzesła ogrodowe,2 krzesła wewnętrzne ,suszarka bieliźniana


Na terenie znajduje się aneks kuchenny wyposażony jest w naczynia garnki, sztućce, patelnie itp., kuchenkę 4 palnikową gazową, mikrofalówkę i zlew.

Do wszystkich domków i aneksu wejście jest z podwórka. INTERNET.
Proszę o ich obejrzenie przed dokonaniem rezerwacji. Na posesji nie ma możliwości parkowania samochodu. Uwaga!!!!Od 2019 roku parking przy ulicy jest płatny pomiędzy (prosimy o kontakt przez formularz)

Udogodnienia

  • ogólnodostępna kuchnia
  • internet wi-fi
Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa