Napisz

Dom Wczasowy-pokoje gościnne ,,U Musiała''

Pokoje gościnne, 78-100 Kołobrzeg, Wierzbowa 5 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Pokoje gościnne

Województwo:
zachodniopomorskie

Region:
Wybrzeże Bałtyckie

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Facebook

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: Od 35,00 zł do 55,00 zł za osobę na noc.

Dom Wczasowy ,,U Musiała'' prowadzi usługi turystyczne od 25 lat.Przyjmujemy osoby indywidualne oraz grupy Kolonijne w okresie wakacyjnym a także Zielone Szkoły w miesiącach przed wakacyjnych.
W obiekcie jest możliwość zakwaterowania do 48 osób.
Zapewniamy pokoje:- 2, 3, 4 i 5 osobowe (osoby prywatne),- 2,3,4 i 5 osobowe (kolonie i grupy zorganizowane),z pełnym węzłem sanitarnym,TV,balkonem oraz świetlicą.

W świetlicy grupa może korzystać ze stołu do tenisa, piłkarzyków, rowerów stacjonarnych oraz organizować różnego rodzaju spotkania.
W obiekcie znajduję się również stołówka, w której przebywający goście oraz grupy mają do dyspozycji szeroki wybór dań podawanych przez miłą obsługę.

Posiłki jakie wydajemy to dania typowo domowe a menu jest zawsze zróżnicowane.Obiekt położony jest w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu w odległości 300m od plaży.

W pobliżu znajduje się ogólnodostępne boisko do gry w piłkę nożną,siatkówkę i koszykówkę oraz miejsce do zorganizowania
Skontaktuj się z nami życzenie organizatorów pomagamy w załatwianiu formalności związanych z atrakcjami dla grupy np. wycieczka autokarowa, rejs statkiem w morze, objazdowa wycieczka ciuchcią itp.Cena dla Kolonii Letnich i Zielonych Szkół 65-80zł zawiera zakwaterowanie oraz całodzienne wyżywienie.
Cena dla osób indywidualnych 35-55zł nie zawiera wyżywienia i uależniona jest od miesiąca pobytu oraz ilości dni.Zapraszamy do współpracy Szkoły oraz Biura Podróży

Udogodnienia

  • parking
  • stół ping-pongowy
Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa