Zadzwoń
Napisz

BIAŁE DOMKI BISZCZA ŻARY

(1 opinia)
Domki całoroczne, 23-425 Biszcza, ŻARY zobacz na mapie
Oferta bierze udział w programie Bon Turystyczny

Typ obiektu:
Domki całoroczne

Województwo:
lubelskie

Region:
Roztocze

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Facebook

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: Od 400,00 zł do 500,00 zł za cały obiekt na noc.

BIAŁY DOMEK- urokliwe miejsce do całorocznego wypoczynku dla całej rodziny.
Jeśli chcesz wypocząć z dala od miejskiego zgiełku i odetchnąć świeżym powietrzem - to miejsce otoczone lasem jest idealnym rozwiązaniem.

Domek całoroczny o podwyższonym standardzie ogrzewany kominkiem pomieści 8 osób.

Parter: przestronny aneks kuchenny z wyposażeniem (naczynia,sztućce, szklanki kubki, garnki, czajnik, lodówka, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa),w salonie rozkładany narożnik z funkcją spania, TV, łazienka z prysznicem WC oraz umywalką.

Piętro: dwa pokoje, w każdym z nich znajduje podwójne duże łóżko oraz jedno pojedyncze. Do dyspozycji gości również udostępniamy łóżeczko turystyczne dla podróżującego maluszka.

Na tarasie stolik z ławeczką, a obok domku przygotowaliśmy miejsce na ognisko.Grill wraz z rusztem wykonany jest w całości ze stali kwasowej co zapobiega rdzewieniu, można więc wędzić mięsiwo i nie tylko bez ryzyka przedostawaniu się szkodliwych substancji do żywności.Duży zbiornik wodny znajduje się 6 do 10 min drogi pieszo od domku.Przy przylegającym terenie do zbiornika(zalew) znajduje się piaszczysta plaża, szeroka baza gastronomiczna, strzeżone kąpielisko oraz atrakcje takie jak: park wodny, wypożyczalnie sprzętu pływającego,kajaki i łodzie.

Cena za dobę od 400 zł. Zapraszamy też firmy wystawiamy fakturę VAT.

Jeżeli członkiem Twojej rodziny jest czworonożny przyjaciel koniecznie zabierz go ze sobą!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !


Regulamin pobytu dla Gości wynajmujących Biały Domek"

1. Goście korzystający z noclegów w domku zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem pobytu oraz jego przestrzeganiem.
2. Płatność za pobyt pobierana jest gotówka w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu.
3. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu domku.
Oplata rezerwacyjna zostanie Najemcy zwrócona w dniu odbioru domku letniskowego, z zastrzeżeniem, ze w przypadku rezygnacji z najmu, a także nieodebrania przedmiotu najmu w określonym terminie do godziny 24:00, wskazana opłata zostanie zatrzymana przez Wynajmującego w całości.
4. Prosimy o pozostawienie domku w czystości i w takim stanie, w jakim chcieliby Państwo go zastać.
5. Właściciel domku zobowiązany jest :
Bezzwłocznie reagować na zgłoszone uwagi i zastrzeżenia odnośnie poziomu usług, funkcjonowania urządzeń oraz czystości i porządku, przez podjęcie czynności mających na celu natychmiastowe usunięcie usterek i braków.
Gości prosimy o zgłaszanie usterek lub niedopatrzeń w dniu przyjazdu. W przypadku niezgłoszenia a stwierdzenia usterki, szkody lub braku wyposażania, zostanie pobrana opłata wysokości wartości szkody.
6. Właściciel domku nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domku mienie oraz pakujące samochody. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
7. Właściciel nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego niezależnych, np. Przerwy w dostawie prądu , wody lub usterek spowodowanych działaniem wiatru, deszczu itd.
8. Przekazanie i oddanie domku następuje w obecności właściciela.
9. Goście nie mają prawa podnajmować w trakcie pobytu lub przekazywać zwalnianego przez siebie domku innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę.
W przypadku niezastosowania się do powyższego punktu, odmówimy świadczenia usług osobom naruszającym tę zasadę oraz pobierzemy opłatę w wysokości 500 zł za jej naruszenie.
10. W domku należy zachować ciszę od godziny 23:00 do 7:00 dnia następnego.
11. Zachowanie Gości korzystających z Białego Domku, nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innym gościom.
12. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom będącym pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.
13. Na czas pobytu wydawany jest 1 komplet kluczy. W przypadku zagubienia klucza od domku , gość zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 50 zł.
14. Prosimy o segregowanie śmieci do kontenerów na terenie domku.
15. Zabrania się wystawiania mebli z domku na zewnątrz. Prosimy o korzystanie wyłącznie
z mebli tarasowych .
16. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych domku, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice lub opiekunowie, a za szkody wyrządzone przez zwierzęta odpowiadają właściciele.
17. W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych, jest ono dozwolone jedynie na zewnątrz. Za palenie w domku przewidziana jest kara w wysokości 500zł.
18. Ze względu na drewnianą konstrukcję domku, należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej . Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru, nie użytkować elektrycznych urządzeń grzewczych lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe.
19. Właściciel domku zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu przez Gości, nie przestrzegających Regulaminu szczególnie zagrażających w rażący sposób wypoczynek innym Gościom.
20. W sprawach nieuregulowanych zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

Telefony alarmowe :
Pogotowie ratunkowe 999 lub 112
Straż pożarna 998 lub 112
Policja 997 lub 112

Życzymy przyjemnego wypoczynku :)
BIAŁY DOMEK"

Spokojna Okolica Wysoki standard Obiekt całoroczny Czyste powietrze Dla rodziców z dziećmi Dla rodziców z dzieckiem Blisko szlaków turystycznych Idealny dla Par

Udogodnienia

 • ogólnodostępna kuchnia
 • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
 • akceptujemy zwierzęta domowe
 • internet wi-fi
 • miejsce na ognisko
 • parking
 • wypożyczalnia rowerów
 • wypożyczenie sprzętu do pływania
 • wędkowanie
 • plac zabaw dla dzieci
 • wyciąg narciarski w okolicy
 • grill
 • bon turystyczny

Opinie

Cudowne miejsce. Duży komfort. Znakomici gospodarze. Ciekawa okolica. Bardzo POLECAM.

Tania Apk, Kraków, 11 lipca 2020

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Zobacz wszystkie opinie

Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa