Zadzwoń
Napisz

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Baltic-Group Sp.

Ośrodki wypoczynkowe, 72-500 Międzyzdroje, ul. Dąbrówki 11 zobacz na mapie
Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd
Pokój dwuosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Pokój dwuosobowy
Pokaż szczegóły
15,00 zł
15,00 zł za dzień

CHARAKTERYSTYKA TERENUMiędzyzdroje – kurort zwany „Perłą Bałtyku” położony nad Morzem Bałtyckim w otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego stanowi jeden z najpiękniejszych zakątków Polski z niespotykanym mikroklimatem, na który wpływ mają wody Bałtyku.
Czystość wód, powietrza, plaży, niepowtarzalne walory krajoznawcze, brak przemysłu ciężkiego oraz leczniczy klimat sprawiają, że Międzyzdroje stanowią ośrodek wypoczynkowy przez cały rok, a szczególnie jesienią, zimą i wiosną.
Przedłużone molo wychodzi daleko w morze. Do specjalnie dobudowanego skrzydła dobijają statki wożące turystów za granicę, do Świnoujścia oraz na wycieczki w morze. W pobliżu ośrodka sklepy, poczta i kościół.
Nowoczesny stadion w Międzyzdrojach, bliskość lasów i ścieżek zdrowia sprawiają, że nasz ośrodek jest idealnym miejscem na aktywny wypoczynek, również dla sportowców. ZAKWATEROWANIEOśrodek przy ul. Dąbrówki 11 położony jest 150 metrów od morza. Pokoje 1-, 2 osobowe z łazienkami oraz 3 i 4 osobowe umywalkami ( sanitarny i WC na każdym piętrze ). Ogólnodostępny kącik telewizyjny. Obiekt dobrze ogrzany i czysty. Miła i fachowa obsługa.WYŻYWIENIE Stołówka na miejscu zakwaterowania. W przypadku wyjazdu na wycieczkę wydawany jest suchy prowiant. Dla wygody wypoczywających udostępniamy bufet z napojami i słodyczami. Kawiarnia z muzyką i tańcami.ATRAKCJEWczasowicze mogą skorzystać z:
· Wycieczek autokarowych do Świnoujścia, Kołobrzegu i Szczecina
· Wycieczki do Muzeum Przyrodniczego Wolińskiego Parku Narodowego
· Wycieczki do Rezerwatu Pokazowego Żubrów
· Wycieczki nad jezioro Turkusowe i na Wzgórze Zielonka
· Ogniska plenerowe połączone z pieczeniem kiełbasek
· Dyskoteki (wybór miss i mistera itp.) TURNUSY Długość i terminy pobytów do uzgodnienia. Ilość miejsc: do 60.
CENA OSOBODNIA – w zależności od terminu i czasu trwania turnusu może być negocjowana. Obsługujemy grupy zorganizowane oraz indywidualnych wczasowiczów.
W sezonie letnim (15.05-15.09) cena za osobodobę bez wyżywienia od 35zł do 60zł. Całodzienne wyżywienie to koszt 23zł. Poza sezonem letnim cena za osobodobę z wyżywieniem od 35zł. Możliwość negocjowania cen przy większych zamówieniach.Mamy nadzieję, że przedstawione atuty zachęcą Państwa do zaplanowania atrakcyjnego wypoczynku w Międzyzdrojach.DANE ADRESOWE„Baltic-Group” Sp. z o. o.
Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy
72-500 Międzyzdroje, ul. Dąbrówki 11
tel. (091) 328 09 29 , tel. kom. 502053872
NIP 9860179026 Regon 320115422

Udogodnienia

  • parking
  • bar / restauracja
  • stołówka

Opinie

Witam serdecznie i zapraszam do rozmowy na temat turystyki i nie tylko, jak również zapraszam wszystkich do Międzyzdrojów.

Pozdrawiam, Bogumił Mażuchowski - Prezes Baltic-Group Sp. z o.o.

, Międzyzdroje, 21 września 2006

Zobacz wszystkie opinie

Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa