Zadzwoń
Napisz

Domek letniskowy (1 opinia)

Domki letniskowe, 22-440 Krasnobród, ul. Lelewela 145

Typ obiektu:
Domki letniskowe

Województwo:
lubelskie

Region:
Roztocze

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: 20,00 zł za osobę na noc
Domek
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
20,00 zł
20,00 zł za dzień

Twoja opinia

Polecam to miejsce osobom, które chcą odpocząć od zgiełku miasta. Atutem jest położenie na krańcach Krasnobrodu, tuż przy lesie - świeże powietrze i spokój. Właściciele sympatyczni, służą informacją o okolicy, akceptują zwierzęta. Wszyscy byliśmy zadowoleni z wyboru tego miejsca (i psy też-))!).

Małgorzata Klechowska 29 sierpnia 2011

Miejsce absolutnie nie do polecenia !! Po wczesniejszej rezerwacjiw dzień przyjazdu właścicielka oświadczyła że nie może wynajać domku bo już wynajeła komuś innemu i nie raczyła nawet zadzonić i o tym p[owiedzieć!!! Domek położony jest na samym końcu krasnobrodu w miejscu gdzie cywilizacja jeszce nie dotarła pozatym jest w bezpośrednim sasiedztwie włascicieli co daje całkowity brak prywatności !!!!

Ździch Pilipczuk 21 sierpnia 2011

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Przepraszam bujana ławka jest.Tylko jej nie zauważyłam.

Agata Miroń 25 lipca 2011

W domku jest jeden pokój w którym stoją dwa podwójne łóżka i jedno pojedyńcze.Stoi tv i mini regalik.Jest tam miejsce tylko na spanie.W kuchni jest wersalka i w sumie dlatego nazywa się to drugi pokój.Jest też jedenopalnikowa płyta i jeśli ktoś miałby gotować dla całego kompletu ludzi to nie jest to proste. Łazienka straszy i z zapaszkiem.Wszędzie w domku uginajaca się podłoga z linoleum.Wszystko poza aneksem kuchennym i poduszkami jest z czasów Gierka.Nie ma bujanej ławki bo na zdjęciu jest.Domek nadaje się dla max 4 studentów bez żadnych wymagań.Nie polecam dla rodzin.Nie ma tam warunków.Jedyne co to posesja zadbana ale miejsca na niej niewiele.Domek znajduje się przy mieszkaniu właścicieli.

Agata Miroń 24 lipca 2011

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa