Zadzwoń
Napisz

Urocza kawalerka w Sopocie (2 opinie)

Apartamenty, 81-742 Sopot, ul. Króla Jana Kazimierza 4 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Apartamenty

Województwo:
pomorskie

Region:
Wybrzeże Bałtyckie

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: 200,00 zł za osobę na noc
Apartament
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Apartament
Pokaż szczegóły
200,00 zł
200,00 zł za dzień

Twoja opinia

Idealne miejsce pobytowe. Wejscie bezpośrednio z ulicy. Restauracja z domowa kuchnia w odleglosci kilkudziesięciu metrow . Parking podziemny. Bardzo czysto, milo i przytulnie.Polecam wszystkim przyjaciołom,sa tak jak ja bardzo zadowoleni.Nowe budownictwo. Niezwykle mily kontakt z wlascicielka .Polecam z pelna odpowiedzialnoscia.
Marian C.

Marian Cegielski 13 lutego 2014

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Rzadko zdarza mi się wyrażać swoje opinie w internecie, ale w tym wypadku zdecydowałem się zrobić wyjątek, chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z pobytu w mieszkaniu Pani Alicji.
Często przebywam w Trójmieście w sprawach zawodowych- czasami kilka dni- głównie weekend' y. Poszukując noclegi sugeruję się głównie lokalizacją oraz oferowanym standardem.
Bardzo istotnym czynnikiem jest dla mnie dostęp do internetu oraz przyjazne otoczenie. Mieszkanie Pani Alicji, zgodnie z opisem, spełnia wszystkie możliwe wymagania. Mieszkanie jest komfortowo i gustownie urządzone oraz wyposażone. Co ważne- posiada ogródek, gdzie można odetchnąć świeżym powietrzem i posiedzieć przy porannej kawie. W mieszkaniu jest w pełni wyposażona kuchnia oraz telewizor podłączony do sieci kablowej. Spędziłem w mieszkaniu Pani Alicji 3 dni- od 15 do 17 marca i zarówno o mieszkaniu, jak i jego właścicielce mogę wypowiadać się w samych superlatywach.
Gorąco polecam.
Stanisław Siłowiński

Stanisław Siłowiński, Warszawa, 21 marca 2008

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa