Znajdź swój wymarzony nocleg

Niedzica
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Agroturystyka

Noclegi Niedzica

Niedzica to niewielka, turystyczna miejscowość, położona w województwie małopolskim. Wieś leży u południowo-wschodnich podnóży góry Cisówki oraz Hombarku - czyli szczytów Pienin Spiskich. Miejscowość cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów, oraz wycieczek zorganizowanych. Występujące tu szlaki górskie, oraz atrakcje, pozwalają każdemu - bez względu na umiejętności - spędzić miło czas. Popularnym obiektem turystycznym jest bez wątpienia elektrownia wodna, na której szczycie namalowano obraz 3D - moc żywiołów. Ponadto region obfituje w wiele innych atrakcji i możliwości na spędzenie czasu aktywnie i owocnie.

Noclegi w Niedzicy

Jeżeli chcesz poznać uroki Pienin, warto jako cel wycieczki obrać Niedzicę. Dostępna w miejscowości szeroka baza noclegowa pozwala wybrać zakwaterowanie skrojone pod nasze potrzeby. W Niedzicy możemy skorzystać z ofert między innymi domów agroturystycznych, domów wczasowych, kwater, czy ośrodków wypoczynkowych. Korzystając z portalu e-nocleg.pl masz pewność, że Twój wypoczynek będzie udany!

Uroki Pienin

Niezaprzeczalnym atutem wypoczynku w Pieninach jest środowisko naturalne. Przebywając w Niedzicy możemy udać się między innymi na malownicze Trzy Korony, czy Sokolicę, której wizytówką do roku 2018 była charakterystyczna sosna. W 2018 podczas akcji ratunkowej ratowników GOPR-u, sosna uległa zniszczeniu. Dla miłośników zwiedzania obiektów historycznych, w Niedzicy znajduje się wybudowany w 1320 roku zamek, a w niedalekim sąsiedztwie zamek w Czorsztynie. Wymienione przeze mnie atrakcje, to tylko namiastka prawdziwych atrakcji, które czekają w Niedzicy na wczasowiczów. Spływy kajakowe, ścieżki rowerowe, oraz liczne regionalne zabytki, pozwolą tu wypocząć jak nigdzie indziej!

10
od 25 PLN

AGROTURYSTYKA NIEDZICA-KACWIN

Agroturystyka, 34-441 Niedzica , ul. Nadwodnia 11

Noclegi w okolicy

37
od 35 PLN

Pieniny Noclegi "Na Ubocy"

Agroturystyka, Sromowce Wyżne, 3 km od miejscowości Niedzica
13
od 30 PLN

Agroturystyka Anna i Zdzisław Hagowscy

Agroturystyka, Dębno, 9 km od miejscowości Niedzica
18
od 30 PLN

Pokoje Janina i Jan Wacław

(5)
Agroturystyka, Czarna Góra, 13 km od miejscowości Niedzica
4
od 35 PLN

Pokoje Gościnne "TEKIELI"

Agroturystyka, Jurgów, 14 km od miejscowości Niedzica
20
od 30 PLN

Grevanti - jesienna promocja.

(8)
Agroturystyka, Białka Tatrzańska, 15 km od miejscowości Niedzica
1
od 30 PLN

Willa Gorce

Agroturystyka, Ostrowsko, 16 km od miejscowości Niedzica
1 2