Wyszukiwarka noclegów
Karwia
1 gość Edytuj
Aktywne filtry
Kwatery

Kwatery Karwia

8

Hoża 4

od 100
Kwatery, 84-105 Karwia, Hoża 4
Oferujemy pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami. Ponadto: parking dla gości na terenie posesji, teren posesji ogrodzony, 50 m do plaży, możliwość grillowania. Wyposażenie: telewizor, lodówka, czajnik, leżak, parawan, koce na plażę, sztućce, talerzyki, szklanki.
7

Pokoje Gościnne Janina Gulcz

od 40
Kwatery, 84-105 Karwia, Hoża 4
Obiekt położony jest w cichej spokojnej okolicy. Czerwiec bardzo atrakcyjne ceny, 50 metrów do plaży. Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami. Wyposażenie obiektu: telewizor, lodówka, czajnik ,leżak, parawan, koce na plażę, sztućce, talerzyki, szklanki Ponadto: parking dla gości na terenie posesji teren posesji ogrodzony 50 m do plaży, możliwość grillowania, maj, czerwiec zniżka

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Karwi

Ile kosztuje wynajem typu Kwatery w miejscowości Karwia?

Cena Pokoju w Karwi uzależniona jest od sezonu, położenia obiektu długości pobytu oraz ilości osób. Ceny za osobę zaczynają się w okolicach 35-70 zł za dobę.

Czy Kwatery w Karwi przyjmują płatność Bonem turystycznym?

Wiele obiektów noclegowych w Karwi akceptuje płatność bonem turystycznym. Jeżeli chcesz zapłacić za nocleg bonem, skorzystaj z menu po lewej stronie ekranu. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “bon turystyczny”. Wyświetlone wyniki pokażą wszystkie miejsca, w których możesz dokonywać płatności bonem.

Czy w Karwi zarezerwuję tanio Kwatery?

Tak, aby sprawdzić wolne miejsca noclegowe przejdź do kategorii Kwatery w lewym menu strony.

Ile obiektów oferuje Kwatery w Karwi?

W miejscowości Karwia oferujemy 0 obiektów z typem Kwatery.

Jakich obiektów noclegowych jest najwięcej w Karwi?

Karwia posiada bogatą bazę obiektów noclegowych, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę w odpowiadającym mu standardzie i lokalizacji.

Czy w Karwi można znaleźć Kwatery które akceptują zwierzęta?

Tak, bez problemu znajdziemy takie obiekty wśród Kwatery które z przyjemnością witają naszych czworonożnych przyjaciół. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “akceptujemy zwierzęta domowe”.