Wyszukiwarka noclegów
Zakopane
1 gość Edytuj

Noclegi Zakopane

25

Villa Vita

od 80
Pensjonaty, 34-500 Zakopane, Krupówki 2
Serdecznie zapraszamy Państwa do nowo otwartej, kameralnej w swym charakterze "Villa Vita" i proponujemy Państwu luksusowo urządzone pokoje i apartamenty w samym centrum Zakopanego, bezpośrednio przy ulicy Krupówki. Gwarantujemy ciszę i spokój. Oferujemy - 23 komfortowe pokoje i apartamenty - Śniadania w cenie pokoju - Monitorowany parking - Sala szkoleniowa - Sala bilardowa - Kącik Zabaw dla dzieci - Bezpłatny internet Wifi
28

Polakówka

od 60
Pensjonaty, 34-520 Zakopane, TATRZAŃSKA 97 E
Pokoje gościnne ,noclegi,kwatera w Polakówce to  WYSOKI STANDART. Dom nasz POLOZONY JEST W ZACISZNYM ZALESIONYM TERENIE . .Pokoje duże ,stylowe każdy z łazienką i tv ,balkony ,łacza internetowe . WSTAJAC RANO OBUDZI CIE PRZEPIEKNY SPIEW PTAKOW ,JEST TEZ BLISKO DO RZEki ,NA JAGODY .ZIMA  w BLISKIEJ ODLEGŁOŚĆI KOMPLEKS WYCIAGOW NARCIARSKICH ORCZYKOWYCH IKRZESEŁKOWYCH na Murzasichlu ,w odległosci 3 km nowy wyciag krzesełkowy na Małym Cichym. Bukowianskie Termy Podhalanskie w odleglosci 4 km, od nas do Białki Tatrzańskiej jest 9 km tj. jakies 20 minut drogi samochodem zachecamy Panstwa  do odwiedzenia naszego osrodka Wysoki standart pensjonatowy oraz przystepne ceny to główny atrybut naszego obiektu. ZAPRASZAMY !!!
26

Willa Cubryna

od 50
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, ul. Paryskich 22
Willa Cubryna oferuje noclegi w magicznym i niepowtarzalnym miejscu jakim jest Zakopane. Położona jest nieopodal popularnych szlaków turystycznych zaledwie 300 metrów od trasy widokowej na Antałówkę. W pobliżu znajdują się kompleksy narciarskie: Nosal, Harenda, Pardałówka Ugory oraz Koziniec. Do Kuźnic możemy dojechać busami lub dojść pieszo skąd kursuje kolejka linowa na Kasprowy Wierch. Najbliższy Aqua Park oddalony jest 2,2km, Termy Bukovina 14,4km, a Termy Białka 22,4km. W budynku znajduje się przechowalnia butów i sprzętu narciarskiego, nieduża ścianka wspinaczkowa i infrasauna. Obiekt jest ogrodzony i posiada darmowy parking dla gości. Willa Cubryna położona jest 2,5 km od dworca kolejowego w Zakopanem oraz 2,5 km od popularnych Krupówek. Skocznia narciarska Wielka Krokiew oddalona jest od obiektu o 20 minut spacerem. Najbliższe lotnisko Kraków-Balice znajduje się 112km od willi.
20

Willa Mały Dworek

od 80
(2)
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, ul. Kasprowicza 30E
Zakopane to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Tatry prezentują się pięknie zarówno zimą, wśród białego puchu, jak i wśród świeżej wiosennej zieleni, w letnim słońcu, czy jesiennych barwach. Willa Mały Dworek, to miejsce stworzone z myślą o komforcie i dobrym wypoczynku naszych gości. Do wyboru są pokoje urządzone klasycznie, elegancko, jak również pokoje ze skosami i tradycyjnymi belkami, nawiązującymi do stylistyki Podhala. Na pierwszym piętrze naszej willi znajdują się pokoje z telewizorem, małym aneksem kuchennym (lodówka, czajnik, sztućce, naczynia) i łazienką, wyposażoną w kabinę prysznicową, toaletę, miękkie ręczniki i mydełka. W pokojach znajdują się wykonane z modrzewiowego drewna meble, a także duże i wygodne łoże małżeńskie. Drewniane deski na suficie, ciekawie kontrastujące z kolorem ścian willi zapewniają przytulną atmosferę. Okna wychodzące w dwóch kierunkach zapewniają w pokoju dużo światła, a balkon ze stolikiem i krzesłami zapewnia dodatkową przestrzeń,w której można się idealnie zrelaksować. Na drugim piętrze (poddasze) naszej willi Mały Dworek znajdują się pokoje, ze skośnym dachem i wyłożone naturalnym drewnem do Podhala i tutejszej stylistyki. Są to przytulne sypialnie, posiadające telewizor, duże małżeńskie łóżko oraz elegancką łazienkę z kabiną prysznicową, toaletę, ręczniki i mydełka. Pokoje na poddaszu obejmują część dzienną z jadalnią i aneksem kuchennym (lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa, zlewozmywak, toster, naczynia). Dzięki kompletnie wyposażonemu aneksowi kuchennemu można przygotować iście królewskie śniadania czy romantyczne kolacje. Taki komfort zapewni Ci w Zakopanem tylko Willa "Mały Dworek".
15

Residenz Polenia

od 120
Apartamenty, 34-500 Zakopane, ul. Makuszynskiego 11D
RESIDENZ POLENIA jest polozona u podnoza Parku Tatrzanskiego w samym centrum - 5 do 10min na piechote od "Krupowek" skoczni,a jednoczesnie z dala od zgielku tetniacego zyciem miasta.Naszym goscia zapewniamy wysoki standart w pokojach,apartamentach i w apartamentach-studio RESIDENZ POLENIA to dwupietrowy budynek z ogrodem i z widokiem na Giewont. Wymarzone miejsce dla osob lubiacych cisze; dla rodzin z dziecmi i grup turystycznych. Jestesmy przekonani, ze ciepla, domowa atmosfera i mila obsluga gwarantuje Panstwu odpowiedni wypoczynek.
38

Dom pod Skocznią w centrum Zakopanego

od 85
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, ul. Zwierzyniecka 35
Polecamy nasz Dom pod Skocznią nie tylko miłośnikom skoków narciarskich.Położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego, uznawanej za jedną z najładniejszych - Parcele Urzędnicze, nieopodal Wielkiej Krokwi , spełni Państwa oczekiwania zarówno pod względem komfortu , spokoju,klimatu jak i usytuowania . Do Skoczni Narciarskiej odległość 300m a do Krupówek 12 minut spacerem. Dla naszych gości przygotowaliśmy dwa ,przytulne i wygodne pokoje gościnne oraz klimatyczny i gustowny apartament z elementami regionalnymi wystroju. Apartament przeznaczony jest dla 4 6 osób. Składa się z dwóch pokoi, łazienki i aneksu kuchennego wyposazonego w dwupalnikową kuchenkę, lodówkę, zlewozmywak, kuchenkę mikrofalową i naczynia. Jeden z pokoi mieści od 3 do 4 osób i ma na wyposażeniu jedno pojedyncze łóżko oraz jedno łóżko podwójne, bardzo szerokie (180 x 200 cm),mozliwość dostawki. Drugi pokój mieści dwie osoby i posiada dwa pojedyncze łóżka. W każdym z pokoi jest balkon i telewizor. Obydwa pomieszczenia wykończone są w drewnie modrzewiowym, co nadaje im regionalnego charakteru. Apartament usytuowany jest na drugiej kondygnacji(drugie pietro) budynku. Pokoje gościnne mogą pomieścić od 2 do 3 osób.Mieszcą się na I pietrze domu. Każdy pokój posiada własną łazienkę i balkon. W pokojach znajduję się czajnik elektryczny oraz naczynia, a w przedpoku duża lodówka. Dzięki ekspozycji na południe z okien pokoi rozpościera się widok na Giewont. W domu jest bezprzewodowy internet z którego można korzystać. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe na cztery samochody. Dzięki dogodnej lokalizacji można łatwo dostać się w góry, na narty, czy też na Krupówki. W odległości ok. 150 300 m od naszego domu znajduje się: - skocznia Wielka Krokiew - kryty basen w Centralnym Ośrodku Sportowym, - Droga pod Reglami, - Rondo Kuźnickie, - karczmy, wyciągi narciarskie, trasy biegowe, trasy rowerowe, boiska sportowe, regle i trasy turystyczne. - Ok. 2000 m od naszego ośrodka znajduje się dworzec PKS. Cena za pobyt uzależniona jest od ilości osób , długości pobytu oraz sezonu.Na Sylwestra wyższe ceny. Rezerwacje przyjmujemy najchętniej telefonicznie ( na numer stacjonarny w godzinach wieczornych lub na tel. komórkowy - cały dzień) .Zostaje ona dokonana i potwierdzona po przysłaniu zaliczki na poczet pobytu. Służymy Państwu radą i pomocą,zależy nam aby każdy wyjechał od nas zadowolony i aby chetnie powrócił ponownie :) Zapraszamy na wygodny wypoczynek pod naszym dachem .
23

Willa Patryk

od 50
(5)
Wille, 34-500 Zakopane, ul. Króle 37B
Apartamenty, pokoje gościnne w stylu regionalnym, nowo otwarta sauna w stylu regionalnym, wi-fi, bezpłatny parking przy obiekcie!!! Jeżeli pragniesz naprawdę odpocząć od hałasu wielkiego miasta, znaleźć ciszę i spokój zapraszamy do Willi "Patryk". Widok na Tatry, od Hawrania po Czerwone Wierchy. Dom położony jest w spokojnej, miłej okolicy, 30 minut od Krupówek, 200m - karczmy regionalne z wyśmienitymi posiłkami, 200m - przystanek Bus, 500m - Muzeum J.Kasprowicza, w sąsiedztwie stary, zabytkowy, drewniany kościółek z XVIII w. 800m - Nowoczesny kompleks narciarski HARENDA (wyciągi orczykowe, duży wyciąg krzesełkowy z możliwością wywozu rowerów - ścieżki rowerowe, taras widokowy, wypożyczalnie sprzętu, paralotnie, restauracje itd.) W pobliżu rozpoczyna się szlak na Gubałówkę (90 minut). Polecamy nowe pokoje gościnne i dwa apartamenty KASPROWY i PANORAMA oddane 1 maja br. Pokoje gościnne o wysokim standardzie, urządzone w stylu regionalnym, każdy pokój z łazienką,  z widokowym balkonem lub tarasem. . Apartament KASPROWY ( 2-os. - 4-os.) o pow. 55m2 składa się z sypialni z małżeńskim łóżkiem, łazienki, salonu wypoczynkowego z rozkładaną 2-os. kanapą, aneksu kuchennego, dwa balkony widokowe z salonu i sypialni. Apartament PANORAMA zjmuje całe poddasze, pow. 60m2, urządzony cały w drewnie i kamieniu. Posiada część sypialną z małżeńskim łóżkiem, łazienkę, część wypoczynkową z kanapą 2-os. , aneks kuchenny, dwa widokowe balkony Do dyspozycji gości dwa  aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem, sala kominkowa,recepcja z salą jadalną.Obok domu ogrodzony parking,ogród z huśtawkami, ławeczkami, stolikami i grill. Cena noclegu w pokoju gościnnym od 35zł - 50zł (w zależności od sezonu, długości pobytu i ilości osób). Cena w apartamencie od 50-100zł/os. ( w zależności od sezonu, długości pobytu i ilości osób). Dzieci do lat 3 gratis, od 3 do 10 lat - 60% ceny noclegu. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!
16

Willa Grań

od 70
Pokoje gościnne, 34-511 Zakopane, ul. Czajki 6
Marzy się Państwu wyjazd w Tatry, góralski dom, kominek i cisza? Zapraszamy w progi naszej chaty, miejsca spełnienia wielu oczekiwań urlopowych. Zapraszamy Państwa do Willi Grań wybudowanej w oryginalnym, zakopiańskim stylu. Z okien naszej willi rozciąga się przepiękny widok na całą panoramę Tatr. Willa mieści się na pograniczu Zakopanego i Kościeliska zaledwie 20 min spacerem od Krupówek czyli centrum Zakopanego. Największym jednak atutem jest bliskość do największych wyciągów w Zakopanem tj. do Polany Szymoszkowej i do stoku Gubałówki.
20

Willa Zoja

od 60
Pensjonaty, 34-500 Zakopane, ul. Podhalańska 30
Wybierasz się na wypoczynek w góry? Nie wiesz, jaką miejscowość wybrać? Zdecyduj się na Zakopane doskonały punkt wypadowy w góry, a jednocześnie miejsce tętniące życiem, z bogatą bazą rozrywek dla dorosłych i dla dzieci. Z pobytu w Zakopanem zadowoleni będą z pewnością zarówno miłośnicy górskich wycieczek jak i zwolennicy biernego wypoczynku. Wszystkich, którzy szukają spokoju i chcą wypocząć zapraszamy do naszego obiektu noclegowego Willa Zawoja, znajdującego się ok. 2 km od Krupówek w cichej i ładnej okolicy. Posiadamy 27 miejsc noclegowych, a każdy pokój wyposażony jest osobną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic, toaleta, umywalka), czajnik, telewizor oraz szklanki. Na terenie naszej posesji znajduje się ogród z huśtawką, grill oraz parking dla samochodów. Na miejscu serwujemy smaczne domowe posiłki śniadania i obiadokolacje. Zapraszamy cały rok zarówno gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane.
27

WIDOKOWE POKOJE Z BALKONAMI -"DOM NA WIERCHU"

od 40
Kwatery, 34-511 Zakopane, ul.Droga na Wierch 12,Kościelisko
535 935 117 Oferujemy widokowe pokoje z łazienkami i balkonami oraz samodzielny domek z własnym ogrodem . Jeżeli szukacie Państwo spokojnego i romantycznego miejsca na spędzenie wolnego czasu, gdzie można podziwiać widoki na Giewont i całą panoramę Tatr( nie wychodząc nawet z domu).Natomiast dla miłośników zimowych sportów polecamy  wyciąg orczykowy( oddalony ok.150 m od obiektu) oraz wypożyczalnia nart i snowboardów, jest to świetne miejsce dla początkujących narciarzy oraz snowboardzistów z możliwością nauki również z instruktorem. Dla bardziej zaawansowanych stacja "Polana Szymoszkowa" z wyciągiem krzesełkowym. Latem po wędrówkach górskich można  zrelaksować się na kąpielisku z geotermalną wodą również na Polanie Szymoszkowej oddalonej od naszego obiektu ok. 800 metrów. Serdecznie zapraszamy od nas wszędzie jest blisko www.nawierchu.zakopane.biz Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4 osobowe z własną łazienką,tv i balkonem Dostępne są również aneksy kuchenne na każdym piętrze wyposażone w lodówkę,kuchenkę palnikową ,mikrofalówkę ,sztućce,talerze,kubki,szklanki. W ogrodzie stół z ławeczkami do siedzenia oraz plac zabaw dla dzieci(trampolina ,zjeżdżalnie oraz huśtawki ) Na posesji znajduje się oświetlony bezpłatny parking -800m Polana Szymoszkowa, -600m Budzowski Wierch, -obok domu w odległości 150m wyciąg orczykowy(doskonały do nauki dla początkujących) Gubałówka 2 km Krupówki 2,8 km Dolina Kościeliska 3,5km Dolina Małej Łąki 2 km Sklep ogólnospożywczy ,przystanek autobusowy oraz karczma regionalna w odległości 200m od obiektu. Nie prowadzimy wyżywienia ,istnieje możliwość zamawiania dań obiadowych oraz pizzy przez internet lub telefonicznie  z pobliskich restauracji oraz samodzielnie w aneksach kuchennych. Cena od 40-100 zł od osoby przy minimum 2 noclegach w zależności od sezonu i ilości dni pobytu.
19

Słoneczny Domek

od 40
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, Guty 25a
Obiekt położony 2km. od centrum Krupówek i Zakopanego.Oferujemy wszystkie pokoje z łazienkami i TV.Domowa atmosfera i w pełni komfortowy wypoczynek. Do dyspozycji gości sala kominkowa i wpełni wyposażona kuchnia.Na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny. Pokoje są duże i przestronne, a co najważniejsze bardzo czysto utrzymane. W okół obiektu mamy zielony teren i domek grilowy,przy którym nawet w deszczu można spędzać miłe wieczory. Organizujemy kuligi i inne ciekawe imprezy. Duży parking. Pokoje 2, 3,4 i 5 osobowe. Zobacz naszą stronę internetową: www.zakopane-slonecznydomek.pl Dziękujemy i zapraszamy, będziesz mile zaskoczony.
9

Dom na skarpce

od 30
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, Cyrhla 44D
Regionalny, drewniany nowy domek usytuowany w malowniczej, spokojnej dzielnicy na obrzeżach Zakopanego. Dysponujemy pokojami 2, 3 osobowymi z łazienkami. Do dyspozycji gości kuchnia, weranda,duży, piekny ogród z miejscem na grillowanie, bezpieczny zamykany parking. W przypadku długich pobytow, większej ilości osób możliwość negocjacji cen. Zapraszamy!
15

Aqua Montana

od 50
Kwatery, 34-500 Zakopane, Szymanowskiego 12
Aqua Montana znajduje się w zacisznej dzielnicy centrum Zakopanego. 700m od Krupówek i 300m od skoczni. Oferujemy: - dwupokojowe mieszkanie dla 4-5 osób - złożone z pokoju 2 i 3 osob., łazienki, wc i przedpokoju. - mieszkanie dla 2-3 osób - złożone z pokoju 2 i 1 os. (z aneksem kuchennym), łazienki i przedpokoju. Wyposażenie pokoi:     * TV     * Internet WiFi     * bezprzewodowy czajnik     * sztućce, talerze i  szklanki     * lodówka (nie w każdym pokoju) Ponadto do dyspozycji są:     * bezpłatny monitorowany 24h parking     * grill Nie zapewniamy wyżywienia, ale w okolicy znajdują  się restauracje, stołówki i karczmy. Palenie w budynku jest zabronione. Nie mamy też warunków do nocowania zwierząt. Serdecznie zapraszamy.
10

Pokoje Gościnne-Joanna Barańska

od 35
Kwatery, 34-500 Zakopane, Droga do Olczy 22 H
Dom położony jako ostatni w zacisznej uliczce Zakopanego, z daleka od głównej drogi (brak ruchu samochodowego). Spokój, cisza , teren bezpieczny dla dzieci. Oferta idealna dla rodzinnego wypoczynku. Serdecznie zapraszamy! Internet : Wi-Fi Będziesz mógł wypoczywać w obszernym pokoju 2 , 3 , lub 4-osobowym. Większość pokoi jest z balkonem.Integracyjna łazienka. Do dyspozycji dla Ciebie: - Kuchnia (lodówka,kuchenka elektryczna i mikrofalowa,naczynia) -Ogród -Gril, stół góralski, ławy. Dom położony jako ostatni w zacisznej uliczce, z dała od głównej drogi (brak ruchu samochodowego). Będziesz miał spokój , ciszę ,a dzieci będą mogły się bawić bez Twoich zakazów. Oferta idealna dla całej Twojej rodziny. W bliskim sąsiedztwie wyciągi narciarskie "Nosal" i " Koziniec". W pobliżu są dla Ciebie sklepy ogólnospożywcze,cukiernia, a nawet korty tenisowe. Niezależne wejście dla Ciebie i Twoich towarzyszy wypoczynku. Parking przy budynku dla Ciebie gratis. Serdecznie zapraszamy!
15

Willa ANDA Komfortowe pokoje z pięknym widokiem

od 40
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, Broniewskiego 16a
Zarezerwuj nocleg u nas a otrzymasz GRATIS kartę tatrzańską ze zniżkami nawet do 30% na największe atrakcje w Zakopanem i okolicach (wyciągi, Aquapark, termy podhalańskie, karczmy itp.) Obiekt położony jest ok. 1,5 km od centrum Zakopanego, 15 minut spacerem do górnych Krupówek. W pobliżu znajdują się stoki narciarskie takie jak Koziniec, Nosal. 5 minut do zabytków takich jak Willa "Witkiewiczówka" i Willa "Pod Jedlami". Znakomita baza wypadowa do dolinek i w góry (Dolina Olczyska, Kuźnice). Okolica bardzo spokojna z pięknymi widokami na góry. W sąsiedztwie znajdują się dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze. Posiadamy pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, TV i gniazdkiem internetowym. Wi- Fi W większości pokoi jest lodówka i balkon. Do dyspozycji gości aneksy kuchenne wyposażone w mikrofalówkę, lodówkę, toster, maszynkę do gotowania jajek, kuchenkę elektryczną naczynia i sztućce. Na terenie obiektu znajduje się ogródek z grillem i huśtawką oraz duży ogród z basenem i placem zabaw.
30

Willa u Baranów

od 45
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, Krzeptówki 111
Komfortowy wypoczynek dla każdego Wszystkie pokoje w naszym pensjonacie są stylowo wykończone, czyste i zadbane. Dbamy o ich estetyczny wygląd. W trosce o Państwa wygodę wyposażyliśmy je w telewizory LCD, lodówki, oraz naczynia. Umieszczona w pokoju łazienka to gwarancja prywatności dla każdego Gościa. Oprócz noclegów, oferujemy również pełne wyżywienie wyśmienite, domowe śniadania i obiadokolacje. Wybierając Willę u Baranów, decydują się Państwo na udany i niezapomniany pobyt w miłej, góralskiej atmosferze. Zapewniamy komfortowe warunki wypoczynku w konkurencyjnej cenie. Na terenie należącym do naszego pensjonatu znajduje się duży, pełen zieleni ogród, w którym każdy ma możliwość się zrelaksować. Można u nas skorzystać również z innych, umilających pobyt atrakcji jak choćby piłkarzyki dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegów ze śniadaniem i dokonania rezerwacji. W naszej ofercie znajdą Państwo 35 miejsc noclegowych w 12 pokojach. Mamy do zaoferowania 2-, 3- i 4- osobowe pokoje typu studio oraz 5- osobowe apartamenty z balkonami i widokiem na Tatry. Wszystkie pomieszczenia w naszym pensjonacie są zadbane i stylowo urządzone. Każdy proponowany przez nas pokój posiada prywatną łazienkę i jest wyposażony w telewizor LCD, naczynia, lodówkę oraz dostawkę. Oprócz noclegów, oferujemy Państwu pyszne, domowe jedzenie. Śniadania serwujemy od godziny 8:00, a na obiadokolację zapraszamy od godziny 17:00. Wieczorami zapraszamy wszystkich na odbywające się w sali góralskiej biesiady. Jeżeli zechcą Państwo zrelaksować się po pełnym wrażeń dniu, zapewniamy pełen dostęp do sauny fińskiej w obiekcie oraz Balii Kąpielowej ( Jacuzzi) znajdującej się na terenie naszego ogrodu.
11

Skorusa u Michalskich

od 40
Wille, 34-500 Zakopane, ul. Krzeptówki 85
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego pięknego, nowo wybudowanego obiektu. Willa SKORUSA znajduje się w malowniczym zimowym centrum turystyki i sportu w Polsce - Zakopanem. Nasz obiekt położony jest na Krzeptówkach - nieopodal popularnych Krupówek (2,5 km). Nasza willa otoczona piękną przyrodą. 10 minut spacerem od naszego obiektu znajduje się magiczna "Dolina za Bramką". Nieopodal willi znajduje sie Sanktuarium Fatimskie (400m). Posiadamy komfortowe pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, z których każdy posiada własną łazienkę. Na terenie willi znajdują się aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem oraz wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi(wanienki, huśtawki). Mamy w naszej ofercie również pokoje z balkonami, a także z przepięknym widokiem na Giewont. Każdy pokój jest czysty, schludny i zadbany. cennik sezon letni i zimowy ceny są uzależnione od długości pobytu w naszej willi Pokój 2 osobowy 100 do 160 zł za pokój pokoj 3 osobowy 150 do 250 zł za pokój pokój 4 osobowy 190 do 320 zł za pokój sezon jesienny i wiosenny pok 2 osobowy 80 do 100 zł za pokój pok 3 osobowy 120 do 150 zł za pokój pok 4 osobowy 160 do 200 zł za pokój
20

Gościniec u Obrochtów

od 35
Apartamenty, 34-500 Zakopane, ul. Cyrhla 17 F
Zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu "Gościniec u Obrochtów" położonego w malowniczej dzielnicy Zakpanego o nazwie Cyrhla. Do dyspozycji Państwa jest 28 miejsc noclegowych w eleganckich stylowych pokojach. Każdy pokój posiada łazienkę, TV. Posiadamy również cztero osobowe apartamenty z aneksami kuchennymi. Każdy pokój posiada balkon. Na krytarzu znajduje się wyposażony aneks kuchenny. Dla chętnych zorganizujemy latem przejażdżki bryczkami konnymi, natomiast zimą kuligi z pochodniami i pieczenie kiełbasy. Nasz obiekt noclegowy położony jest blisko szlaków turystycznych. W pobliżu: - Restauracja 7 kotów - Przystanek bus, autobus Bardzo dobra komunikacja: Zapraszamy gości indywidualnych, oraz grupy zorganizowane na wczasy, wycieczki, ferie, wypoczynek, urlop.
12

Wynajem Pokoi "u Zielińskich"

od 30
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, ul.Przew.J.Krzeptowskiego 35
Nasz Dom znajduje się w atrakcyjnej, ale i spokojnej dzielnicy Zakopanego - Krzeptówki, w pobliżu znanego Sanktuarium Maryjnego. Do Państwa dyspozycji oddajemy apartament oraz pokoje 2 ,3 ,4 - osobowe z łazienkami oraz z balkonami - jasne, przestronne i czyste. Wyposażone są w radio i telewizor. Na piętrze znajduje się ogólnodostępny aneks (czajnik bezprzewodowy, naczynia, lodówka, mikrofalówka itp.). Dom ma duży ogród graniczący z lasem oraz możliwość korzystania z grilla. Posesja jest ogrodzona i dysponuje dużym, wygodnym parkingiem.Lokalizacja naszego domu stanowi świetną bazę wypadową na szlaki turystyczne, w jedne z piękniejszych dolin tatrzańskich. Najbliższe to: - Dolina Małej Łąki, - Dolina Chochołowska, - Dolina Kościeliska, - Dolina za Bramką. Niecałe 200m od domu prowadzi Droga pod Reglami, idealna do spacerów. Najbliższe wyciągi narciarskie znajdują się w odległości około 300m a nowoczesny, oświetlony stok narciarski z wyciągiem krzesełkowym na Szymaszkowej w odległości ok. 1 km. W okresie letnim na Polanie Szymaszkowej czynne jest kąpielisko. W okolicy domu są trzy restauracje regionalne - w jednej z nich można samemu łowić pstrągi, które są bardzo smacznie przyrządzane. Dobra infrastruktura, kilka sklepów spożywczych, wygodny dojazd do centrum miasta. W odległości kilkunastu kilometrów przejście graniczne w Chochołowie. Serdecznie zapraszamy.
16

Willa Dziubek 2

od 60
Wille, 34-500 Zakopane, Droga Do Rojów 4
Zapraszamy Państwa do willi Dziubek 2. Dom oddalony jest ok.800m od centrum Zakopanego(10min. Piechotą do Krupówek) z doskonałą komunikacja, położony w zabytkowej dzielnicy miasta(okolica ul. Kościeliskiej). Oferujemy Państwu 20 miejsc noclegowych. Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy pokoje 2-osobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi, pokoje 3-4 osobowe z łazienkami, aneksami i oddzielnymi antresolami do spania oraz apartamenty 4-6 osobowe z łazienkami, aneksami, dwiema oddzielnymi sypialniami i salonami. Pokoje są komfortowo urządzone z wyjściem na tarasy, a w aneksach zainstalowano lodówki, czajniki i naczynia. W celu przygotowania posiłku można też skorzystać z kuchenek. Budynek posiada duży ogrodzony parking, miejsce na grilla oraz łącze internetowe. APARTAMENT KREMOWY: 2-3 OSOBOWY, ŁAZIENKA, ANEKS KUCHENNY, KUCHENKA, TARAS, ŁOŻE, KOMPLET WYPOCZYNKOWY, TV, ODDZIELNE WYJŚCIE APARTAMENT CZERWONY: 4-6 OSOBOWY, DWIE ODDZIELNE SYPIALNIE Z ŁÓŻKAMI, SALON, ŁAZIENKA, ANEKS KUCHENNY, KUCHENKA, TARAS, TV, ODDZIELNE WYJŚCIE POKÓJ POMARAŃCZOWY: 2-OSOBOWY Z ŁOŻEM, ŁAZIENKA, ANEKS KUCHENNY, TARAS, TV APARTAMENT ZIELONY: 3-4 OSOBOWY, DWUPOZIOMOWY Z ODDZIELNĄ ANTRESOLĄ, ANEKS KUCHENNY, ŁAZIENKA, BALKON APARTAMENT SŁONECZNY: 4-6 OSOBOWY, 3-POKOJOWY, DWIE ODDZIELNE SYPIALNIE Z ŁOŻAMI, SALON, ŁAZIENKA, ANEKS KUCHENNY, TARAS, TV POKÓJ DREWNIANY: 2 OSOBOWY Z DOSTAWKĄ, ŁAZIENKA, ANEKS KUCHENNY, ŁOŻE, TV -Krupówki 800m - Muzeum 50m -Wyciąg  Szymoszkowa 500m -Wyciąg Lipki 300m -Kąpielisko 500m -sklep 50m -Restauracja 100m -kolejka na Gubalówkę 900m
5 6 7 8 9