Browar Wiatr w Uniejowie (woj. łódzkie) to miejsce, które łączy w sobie rzemieślniczy browar, restaurację z dużym ogrodem oraz kameralny Aparthotel z dwunastoma stylowymi pokojami. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i zostały komfortowo wyposażone, posiadają łazienki oraz prywatne ogrody. W sześciu pokojach sypialnie znajdują się na antresolach. Każdy pokój został wyposażony w telewizor ze Smart TV oraz dostęp do Internetu. W łazienkach znajduje się prysznic i suszarka do włosów. Cena zakwaterowania obejmuje pościel. Istnieje możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego dla dziecka. Śniadania serwowane są w restauracji Browaru Wiatr (odpłatne wg. menu).Uniejów leży w sercu centralnej Polski, dzięki autostradzie A2 jest łatwo osiągalny z kierunku Poznania i Warszawy, a także Łodzi, Kalisza, Konina, Kutna i Koła. Odległość od łódzkiego lotniska im. Władysława Reymonta wynosi 50 km.Do dyspozycji Gości Browaru Wiatr jest restauracja, pizzeria oraz ogród ze słonecznym tarasem, polaną i placem zabaw dla dzieci.
Zapraszamy do apartamentu połozonego w ścisłym centrum Kołobrzegu- na pięknej kołobrzeskiej Starówce.
Do apartamentu przynależy parking strzeżony w dwupoziomowym garażu - parking w cenie.
Apartament 54 m 2 połozony jest na I piętrze w budynku z windą , posiada zamykaną sypialnię, kompletnie wyposażoną kuchnię ( zmywarka, lodówka, płyta ceramiczna, ekspres do kawy) oraz łazienkę z pralką.
Serdecznie zapraszam !!!
Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę Apartment4you, zarządzającą apartamentami noclegowymi w centrum Warszawy.
Największym atutem naszych apartamentów jest znakomita lokalizacja. Oferujemy noclegi w prawie 50 apartamentach usytuowanych w różnych częściach ścisłego centrum miasta. Takie położenie apartamentów cieszy się uznaniem zarówno osób, które odwiedzają Warszawę w celach służbowych jak i tych, którzy chcą delektować się urokami miasta.
Wysoki standard naszych apartamentów i indywidualne podejście do klienta powodują, że spotykamy się z dużym zadowoleniem korzystających z naszych usług.
Komfort, bezpieczeństwo i poczucie prywatności sprawiają, że grono naszych stałych klientów ciągle się powiększa. W naszych apartamentach goście mogą poczuć się jak w domu, co jest szczególnie cenne w przypadku długich, służbowych pobytów w Warszawie. W pełni wyposażone kuchnie umożliwiają przygotowanie domowych posiłków. We wszystkich naszych apartamentach, na życzenie gości udostępniamy bezprzewodowy dostęp do Internetu.
W ofercie posiadamy również Apartamenty Select, położone w modnej 19. Dzielnicy. Najwyższy standard, możliwość korzystania z miejsc parkingowych i ochrona w budynku sprawiają, że spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Oddajemy do dyspozycji naszym gościom apartament ulokowany w stolicy Polskich Bieszczad, Ustrzykach Dolnych. Apartament znajduje się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego. Lokal wyposażony jest w sypialnie, łazienkę z prysznicem i salon w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Do dyspozycji gości jest balkon z widokiem na piękne góry oraz piwnica (szczególnie przydatna do przechowania nart lub rowerów). Apartament znajduje się w centrum miasta. W pobliżu znajduje się zespół basenów Delfin.Miasto i okolice oferuje turystom wędrówki po malowniczych górach zaś w okresie zimowym trasy zjazdowe (Laworta, Gromadzyn i Mały Krol) i biegowe. Jest doskonałą bazą wypadową nad zalew soliński (23km) , wysokie bieszczady ( około 45 km) , na Ukrainę (10 km) oraz do Arlamowa który zasłynął jako baza treningowa naszej rep. Polski (30km).Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
.Zakwaterowanie, wykwaterowanie:od 14:00 do 10:00
Nie znalazłeś idealnej oferty?
Dodaj ogłoszenie i poczekaj aż właściciele sami się do Ciebie zgłoszą.
Apartament City Center Poznań jest zlokalizowany na terenie nowoczesnego, monitorowanego osiedla. Od centrum handlowego Stary Browar i dworca autobusowego oraz kolejowego Poznań Główny dzieli go 1 km. Odległość od Międzynarodowych Targów Poznańskich wynosi natomiast 1,2 km. Z okien apartamentu roztacza się widok na miasto. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi.
Goście mają do dyspozycji aneks kuchenny wyposażony w zmywarkę. Cena zakwaterowania nie obejmuje wyżywienia, ale wliczono w nią pościel i ręczniki. W budynku można korzystać z windy.
Apartament jest usytuowany 1,6 km od Starego Rynku. Szpital Dziecięcy dzieli od niego 1,2 km, a Filharmonię Poznańską – 1,3 km. Port lotniczy Poznań-Ławica jest zaś oddalony o 7 km.
Wilda to świetny wybór dla osób, które interesują się zakupami, zwiedzaniem i zwiedzaniem starego miasta.
Ten obiekt w Poznaniu jest także oceniany ze względu na korzystny stosunek jakości do ceny! Goście otrzymują więcej w tej cenie w porównaniu z innymi obiektami w tym mieście.
Mówimy w Twoim języku!
Królewski Apartament
to luksusowy apartament położony przy ul. Królewskiej w Krakowie. Apartament znajduje się w centrum Starego Miasta. Na rynek lub Wawel można dojść pieszo lub przejechać szybkim tramwajem w 4 minuty. Odległość od zabytkowej dzielnicy Żydowskiej Kazimierz – wynosi zaledwie 7 minut MPK.
Apartament znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Pedagogicznego, Akademii Górniczo Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Jagielońskiego, Szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Muzeum Narodowego oraz Stadionu Wisły.
W pobliżu mnóstwo sklepów, restauracji oraz marketów: Ikea, Galeria Bronowice, Makro.
Królewski Apartament to idealne miejsce dla osób odwiedzających Kraków oraz osób podróżujących w celach biznesowych.
Lokal o powierzchni 30m² składa się z salonu z dużym łóżkiem małżeńskim, oddzielnego mniejszego pokoju z dwoma pojedynczymi łóżkami, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki. Parkowanie odbywa się przy budynku.
W komfortowych warunkach spędzą czas pary, rodziny oraz osoby przebywające w podróży służbowej. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny z mikrofalą, lodówką, garnkami oraz zastawą stołową.
W salonie duży telewizor 32 cale oraz stół.
Gwarantujemy pełną satysfakcje. Zapraszamy.
Apartamenty NK
Zapraszamy do Mielna. Jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miast nad Morzem Bałtyckim. Znajduje się tu wiele kawiarni, restauracji, a także pubów w których można miło spędzić czas. Liczne place zabaw, pobliski Aquapark oraz ciekawe atrakcje dla najmłodszych sprawiają, że każdy znajdzie w Mielnie coś dla siebie.
Oferujemy nowe apartamenty będące w trakcie urządzania. Na wynajem posiadam 2 nowe apartamenty na ul. Kwiatowej w Mielnie. Apartamenty całkiem nowe, pierwszy sezon oddane do użytku.
Każdy apartament składa się z:
- dwóch pokoi,
- aneksu,
- łazienki,
- balkonu (wyjście na balkon z salonu i sypialni).
Salon:
- kanapa 2 - osobowa
- fotel 1 – osobowy
- stół + krzesła
- TV
- w pełni wyposażony aneks kuchenny ( płyta, lodówka, ekspres do kawy, toster, naczynia)
Sypialnia:
- Łóżko 2 – osobowe
- Szafa
-Na balkonie krzesła i stolik
Do dyspozycji gości:
- krzesełka plażowe,
- parawan,
- żelazko,
- deska do prasowania,
- suszarka do włosów,
- łóżeczko dla dziecka na życzenie.
Do centrum Mielna ok 5 min, do plaży ok. 7 min. Spokojna okolica. W pobliżu sklepy, plac zabaw.
"Noclegi Przy Szlaku" dysponują trzema pokojami 2 pokoje trzyosobowe, 1 pokój dwuosobowy. Każdy z pokoi posiada widok na góry. Kuchnia z wyposażeniem oraz łazienka.
Zapraszamy rodziny z dziećmi, seniorów i małe grupy zorganizowane na komfortowy nocleg w dobrej cenie.
Na życzenie gospodarz oprowadzi Państwa po okolicach, zorganizuje grzybobranie, usmaży tradycyjne placki, a nawet uwędzi swojskie wędliny. Możliwość serwowania śniadań i obiadokolacji.
Do dyspozycji Gości oddajemy:
- parking
- pralka
- deska do prasowania i żelazko
- grill
- wspólny aneks kuchenny w pełni wyposażony (zastawa stołowa,płyta gazowa, lodówka, płyta indukcyjna, mikrofalówka, blender, krajalnica)
- zabawki dla dzieci
- ręczniki, pościel
- WiFi
- telewizor w części wspólnej
Rozrywki w pobliżu:
- jazda konna
- kulig
- kompleks sportowo - rekreacyjny w Węgierskiej Górce- Żabnica
szlaki turystyki pieszej i rowerowej
stoki narciarskie (dla dzieci oraz dorosłych)
Żabnica to wieś w Beskidzie Żywieckim, zlokalizowana u podnóża szczytów Romanka, Hala Boracza, Hala Lipowska. Blisko stąd do wielu malowniczych szlaków górskich, stoków narciarskich i Jeziora Żywieckiego.
Warto zobaczyć:
- schrony bojowe z okresu II wojny światowej
- Pomnik Upamiętniający Pomordowanych Partyzantów
- zabytkowy Kościół Matki Bożej Częstochowskiej
- Opaniówka - dom pracy twórczej Wojciecha Opani
- Kapliczka na Skałce NMP Nieustającej Pomocy
Cena: 250 zł - Całe piętro na wyłączność ( 90 m kw.)
Opłata miejska 1,50 osobo-noc w cenie.
Maksymalna ilość miejsc: 8-9
1 pokój 3 osobowy 2+1, 1 pokój 4 osobowy 2+2, 1 pokój 2 osobowy 1+1
ZAPRASZAMY NA Wakacje !
Piszą o Nas na Onet.pl
http://podroze.onet.pl/miejsca/stoki/zabnica/0j38x
Zerknij też na fb Żabnica " Noclegi Przy Szlaku".
Witam serdecznie i zachęcam do wypoczynku w niezależnym apartamencie nieopodal Kotelnicy i TERM
Apratament to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i niezależność. Atutem jest aneks kuchenny w pełni wyposażony (kuchenka, lodówka, mikrofala, zlew, przybory kuchenne) który daje możliwość przygotowania sobie posiłków o każdej porze. Bliskość Biedronki i lokalnych sklepików sprawia, że lodówka jest pełna. Relaks uprzyjemnia widok z okna, a w zasadzie z 2 balkonów na góry.
Do centrum, wyciągów na Kotelnicy, term jest niecały km.
DOSTEPNE SA 3 APARTAMENTY :
APARTAMENT Z 2 SYPIALNIAMI 44M
APARTAMENT 2 POKOJOWY 52M
APARTAMENT Z 2 SYPIALNIAMI 70M
Teraz o apartamentach :
Apartament z 2 sypilniami i pokojem z aneksem kuchennym. Daje możliwość wypoczynku 4-6 osób.
Sypialnie są 2 osobowe i w salonie jest rozkładana sofa jdla 2 osób.
Łazienka z prysznicem i toaletą załatwi resztę potrzeb ;-)
Apartament 2 pokojowy z aneksem kuchennym:
duzy pokoj z aneksem kuchennym. Tam jest rozkladana sofa 2 osobowa i mozliwosc rozlozenia lozka polowego.
W drugim pokoju znajduja sie 2pojedyncze lozka oraz sofa dla 2 osob
Kuchnia w pelni wyposazona.
Lazienka z prysznicem.
Apartament dla 4 osob -6 + 1 mozliwa dostawka - lozko polowe czyli do 7
APARAMENT 70M Z 2 SYPIALNIAMI
1 SYPIALNIA 3LOZKA
2 SYPIALNIA 2 LOZKA (BEZ OKNA)
SALON -NAROZNIK DLA 2 OSOB
ANEKS KUCHENNY I LAZIENKA
ISTNIEJE MOZLIWOSC DOSTAWIENIA ŁOZECZKA TURYSTYCZNEGO I KRZESELKA DO KARMIENIA.
cennik jest zalezny od sezonu.
Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego MEWA w Mrzeżynie idealnego miejsca na rodzinne wakacje nad morzem. Nasz ośrodek to doskonała propozycja dla osób szukających noclegu blisko plaży (tylko 600 m od morza!) w otoczeniu natury i pachnącego sosnowego lasu.
Oferujemy komfortowe domki letniskowe i apartamenty całoroczne w pensjonacie idealne zarówno na wakacje z dziećmi, jak i pobyty poza sezonem.
W okresie wakacyjnym przygotowaliśmy dla gości:
- Basen letni z brodzikiem dla dzieci
- Boiska sportowe (siatkówka, koszykówka)
- Duży plac zabaw z zabawkami
- Sauna
- Świetlice dla najmłodszych, jak i dla starszych
- Cotygodniowe spotkania przy ognisku
Zapewniamy bezpieczny, ogrodzony teren oraz bezpłatny parking dla naszych gości.
Ośrodek MEWA to spokojne miejsce w Mrzeżynie, które łączy bliskość morza z rodzinną atmosferą i bogatym zapleczem rekreacyjnym.
Oferujemy:
- apartament typu A ( cena od 150 zł do 350 zł)
- apartament typu B ( cena od 180 zł do 400 zł )
- domek 1 pokojowy ( cena od 150zł do 270 zł)
- domek 2 pokojowy typu A ( cena od 150 zł do 300 zł )
- domek 2 pokojowy typu B ( cena od 150 zł do 300 zł )
- domek z antresolą ( cena od 200 zł do 350 zł )
- domek 3 pokojowy ( cena od 250 zł do 450 zł + opłata za energie el. )
- domki całoroczne z kominkiem ( cena od 250 zł do 500 zł + opłata za energię el. )
Obiekt Diamond Apartment to ekskluzywny apartament, zlokalizowany w centrum Krakowa. Zaletą lokalizacji jest cicha, spokojna okolica oraz bliskość najważniejszych atrakcji turystycznych. Obiekt znajduje się 2 minuty spacerem od pętli tramwajowej, skąd wygodnie można dotrzeć do każdego miejsca w mieście.
Diamond Apartment znajduje się 3 minuty piechotą od malowniczych bulwarów nad Wisłą, skąd spacerem w 10 minut można dotrzeć nad Wawel. 5 minut spacerem od apartamentu znajdują się krakowskie Błonia - miejsce spotkań, rekreacji oraz wielu wydarzeń kulturalnych. W odległości 300 metrów od obiektu znajduje się Kopiec Kościuszki wraz z licznymi muzeami oraz restauracjami, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na panoramę Krakowa.
Obiekt jest w pełni wyposażony, składa się z dwóch ekskluzywnie urządzonych pokoi oraz łazienki. Klienci mają bezpłatny dostęp do internetu (poprzez sieć wi-fi), telewizji oraz przewodników turystycznych po mieście .
Oferujemy również szeroki wachlarz usług oraz atrakcji dodatkowych, takich jak masaże (relaksacyjne oraz lecznicze) czy też wycieczki.
Obiekt znajduje się w najdroższej, najbogatszej oraz najbardziej ekskluzywnej dzielnicy Krakowa.
Apartament położony jest przy ul. Krasickiego w Gdańsku-Brzeżnie. Do plaży 2 minuty spacerem a 5 minut do latarni morskiej w Nowym Porcie. Apartament obejmuje; pokój z aneksem kuchennym, w której jest dwuosobowa sofa.; pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami; łazienkę z prysznicem; balkon z widokiem na Nowy Port. Obiekt oferuje plac zabaw dla dzieci, centrum fitness Za dodatkową opłatą można na miejscu korzystać z sauny.
Na wyposażeniu apartamentu znajduje się płyta indukcyjna, czajnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa, żelazko, telewizor. Dostępne jest bezpłatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W cenę zakwaterowania wliczona jest pościel i ręczniki.
Witam serdecznie.
Oferujemy do wynajęcia nowoczesny 2-pokojowy apartament zlokalizowany w Gdyni Pogórzu- SHIRAZ Park.
Powierzchnia 48m2 + duży taras 15m2. Wysoki standard wykończenia. Lokal na 1 piętrze, budynek posiada windę.
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt AGD. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa system monitoringu.
Bezpłatne WIFI, TV naziemna, ogólnodostępny parking, placyk zabaw dla dzieci.
Atrakcyjna lokalizacja zapewnia bliskość infrastruktury handlowo-usługowej i rekreacyjnej.
Kilka plaż w promieniu kilku km
- Plaża Centrum Gdyni 8,5km
- Plaża Oksywie (nowy bulwar oksywski) 5km
- Plaża Babie doły 6km
- Plaża Mechelinki (molo) 7km
- Plaża Rewa - polecana dla kitesurferów i windserderów 8,5km
Preferowany okres wynajmu 7 nocy.
Zapewniamy pościel i ręczniki.
Mieszkanie dostępne od 16 czerwca 2018 do 30 września 2018r.
Sypialnia łóżko 2 osobowe.
Salon łóżko rozkładane 2 osobowe.
Cena za dobę wynajmu dla 4 osób 342zł (7dni 2394zł)
Cena dla 2 osób 310zł (7 dni 2170zł)
Zapraszamy do rezerwacji i zadawania dodatkowych pytań.
Diamond Apartments VIP to ekskluzywny apartament zlokalizowany w centrum Krakowa w jednej z najdroższych oraz najbardziej prestiżowych dzielnic miasta. Zaletą lokalizacji jest bliska odległość do Rynku Głównego, Wawelu oraz innych popularnych zabytków.
W okolicy znajduje się lokalne targowisko - Plac na Stawach, gdzie można kupić świeże produkty od rodzimych producentów oraz rolników - żywność, kwiaty, ubrania. Znajduje się tutaj również apteka, piekarnia, restauracja, bar szybkiej obsługi, sklepy z prasą oraz wiele innych.
Parking znajduje się na ulicy, jest darmowy w godzinach od 20 wieczorem do 10 rano w tygodniu oraz darmowy całodobowo w soboty i niedziele. Całodobowo za darmo można również parkować na parkingu pod naszymi pozostałymi Apartamentami oddalonymi od Diamond Apartments VIP o 200 metrów.
Zapraszamy do naszych apartamentów zlokalizowanych przy samym porcie Ekomarina w centrum Giżycka. W swojej ofercie mamy do wynajęcia 3 apartamenty w wolno stojącym budynku. Dwa mieszkania są dwu pokojowe i jedno trzy pokojowe.
Przy pobycie powyżej tygodnia czasu, ceny ustalamy indywidualnie. Zapraszamy serdecznie do odpoczynku na mazurach.
Serdecznie zapraszam na wczasy do Kołobrzegu. Apartament Certus zlokalizowany jest we wschodniej części Kołobrzegu zaledwie 100 m od pięknej bardzo szerokiej plaży. Osiedle Olympic Park to nowoczesne, monitorowane budynki z placem zabaw dla dzieci (możliwość kontroli dziecka przebywającego na placu zabaw przy pomocy monitoringu dostępnego w tv kablowej), siłownią, bezpłatnym parkingiem. Otoczenie apartamentowca to prestiżowa lokalizacja tuż obok hotelu Marine oraz słynnej Arki. Dogodny dojazd do centrum Kołobrzegu zarówno autem jak i komunikacją miejską. Spacerem do centrum około 2,5 km Apartament znajduje się na parterze,przynależy do niego piękny prywatny ogródek. Apartament składa się z salonu dziennego z aneksem kuchennym oraz sypialni,łazienka z kabiną prysznicową,pralką.Aneks kuchenny wyposażony min. w 4 palnikową płytę grzewczą,zmywarkę,kuchenkę mikrofalową.Do użytku Gości naczynia,sztućce,garnki,patelnie,talerze. W salonie znajduje się 43 calowy TV, w sypialni mniejszy TV również z szerokim wyborem kanałów.W apartamencie jest internet bezprzewodowy.Do dyspozycji naszych Gości również sprzęt plażowy:koce,parawan oraz 4 leżaki.Na specjalne życzenie udostępniamy łóżeczko dla dziecka (odpłatnie).
Zapraszamy Państwa do wypoczynku w komfortowym Apartamencie A&K w Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na obrzeżach parku nadmorskiego w nowoczesnym kompleksie JANTAR około 300m od plaży.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo cały kompleks jest ogrodzony i monitorowany, a na terenie zapewniamy miejsce postojowe.
Apartament przeznaczony jest dla 4 osób i sklada sie z:
• Salon z wyjściem an Balkon
rozkladana sofa, fotel do relaxu, stolik kawowy, TV-LCD, mini wieża
• Aneks kuchenny
lodówka z zamrażalnikiem, płyta ceram., czajnik elektr., naczynia, zastawa stolowa
• Sypialnia
łoże małżeńskie, duża szafa, komplet pościeli, żelazko, deska do prasowania
• Łazienka
wanna z natryskiem, umywalka, wc, suszarka do włosów
• Balkon
stolik z krzesłami, rozkladana suszarka do ubrań
Apartamenty znajdują się w wymarzonej lokalizacji, łączącej świetne warunki komunikacyjne z otoczeniem nienaruszonej przyrody. Sąsiedztwo Tatrzańskiego Parku Narodowego zapewnia spotkania z zachwycającymi, dostojnymi krajobrazami, ciszę i odpoczynek od dokuczliwego pośpiechu codzienności. Tam czekają na Państwa również widowiskowe szlaki turystyczne. Równie blisko jak do natury jest stąd do cywilizacji – od centrum Zakopanego dzieli apartament zaledwie 5 minut jazdy samochodem (droga od strony Czarnego Dunajca).
Odległości od interesujących punktów:
100m -do sklepu
300 m – wejście do Doliny Kościeliskiej
1 km – Ośrodek Biatlonowy w Kirach
1,2 km – wejście do Doliny Chochołowskiej
2 min pieszo do przystanku
4km do Krupówek
10 km Termy Chochołowskie
7,2 km do Wyciągu Narciarskiego Witów Ski
5,5 km do Wyciągu Narciarskiego SZymoszkowa
Luksusowe Apartamenty dla 2 -6 osób o powierzchni od 47m2-82m2
W apartamentachznajdują się 2 sypialnie, aneks kuchenny , łazienka i pokój dzienny
CENA od (prosimy o kontakt przez formularz) zl za dobę
WAZNA INFORMACJA:
CENA PODANA ZA APARTAMENT W OGLOSZENIU JEST CENA WYJSCIOWA-CENY SA UZALEZNIONE OD ILOSCI OSOB TERMINU I DLUGOSCI POBYTU,,,
Apartament Cichy Stawik znajduje się w cichej i urokliwej dzielnicy Zakopanego przy ul. Bulwary Słowackiego, w odległości 100m od Ronda Kuźnickiego, ok 10 minut piechotą od ul. Krupówek.
Lokalizacja apartamentu stanowi świetna bazę wypadowa w Góry oraz na pobliskie stoki narciarskie.
Na przeciw apartamentu znajduje się stawik, który zapewnia wyjątkową aurę dla wypoczywających u nas gości.
Apartament Cichy Stawik to mieszkanie w nowym budynku, na ogrodzonym, zamkniętym terenie. Jest to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi lub np. dwóch zaprzyjaźnionych par. Wnętrza i umeblowanie apartamentu zapewnia ciepłą domowa atmosferę oraz komfortowy wypoczynek.
Apartament przeznaczony jest dla 2 lub 5 osób.
Diamond Apartments IV to ekskluzywny apartament w centrum Krakowa o znakomitej lokalizacji - budynek znajduje się przy pętli tramwajowej, nieopodal bulwarów wiślanych, skąd wygodnie i szybko można dotrzeć do każdego miejsca w Krakowie. Mieszkanie jest wygodne i nowoczesne, budynek oraz lokal są świeżo oddane do użytku.
Zapytaj o nocleg
Zapytanie o nocleg do wybranego obiektu zostało już wysłane. Możesz to zrobić ponownie jeśli chcesz, ale sugerujemy aby poczekać na odpowiedź przynajmniej 24 godziny.
Kontakt telefoniczny
Zadzwoń do nas:
Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl