Wyszukiwarka noclegów
Aktywne filtry
Pałace, dworki

Pałace, dworki Wielkopolska

Apiherba

od 120
Apiherba- Ośrodek Apifitoterapii w Witosławiu położony jest nad czystym i rybnym Jeziorem Witosławskim. Jego siedziba mieści się w pięknie odrestaurowanym zabytkowym Pałacu, otoczonym sześciohektarowym parkiem ze starodrzewiem. Ośrodek dysponuje Gabinetem Odnowy Biologicznej (sauna, solarium, siłownia, hydromasaż, masaż leczniczy), boiskiem do koszykówki, siatkówki, kortem tenisowym, placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów, sprzętu sportowego oraz wodnego, a także stajnią z końmi pod wierzch i do zaprzęgu. Ośrodek posiada specjalne miejsce do biesiadowania - Letni Salon Biesiadny, w którym mogą się odbywać nie tylko biesiady, ale także różne spotkania towarzyskie, uroczystości rodzinne, zakładowe, szkolne pikniki, a w razie potrzeby może spełniać rolę ćwiczni gimnastycznej.

Dakowski Dwor

od 60
Pałace, dworki, 64-330 Dakowy Mokre, ul. Parkowa 3
Dakowski Dwór to obiekt zabytkowy znajdujący się 32km od Poznania (autostrada dojazd do centrum poznania ok/30min).

Boduszewo Palac

od 30
Pałace, dworki, 62-095 Murowana Goślina, Boduszewo 16
Zapraszamy do naszego domu, który mamy nadzieję spełni państwa oczekiwania. Znajdzie się u nas nocleg dla każdego podróżnika. Bez względu na to czy potrzebujecie Państwo taniego noclegu dla dużej grupy czy tez obszernego, wygodnego pokoju dla rodziny albo cichego pokoju dla jednej tylko osoby,  jesteśmy do Państwa usług. Dłuższa lub bardzo krótka delegacja służbowa? Wycieczka na grzyby? Rajd rowerowy? Romantyczna noc  z kolacją przy świecach? A może przyjęcie urodzinowe w urokliwym klimacie starego domu? Na wszystkie te pytanie odpowiadamy TAK Nasze skromnie wyposażone ale przestronne pokoje ze świeżutką pościelą, ręcznikami i TV czekają na Państwa. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem. W przestronnym przydomowym ogrodzie znajdzie się miejsce na grilla, ognisko lub po prostu na spacer. Odwiedźcie nas na : www.facebook.com/boduszewopalac Zapraszamy

Pałac Brodnica

od 200
Pałace, dworki, 63-112 Brodnica, Pałac Brodnica 37
- Położenie Pałac rodziny Mańkowskich w Brodnicy został wybudowany w 1890 roku przez Wacława Mańkowskiego i jego żonę Antoninę Chłapowską, wnuczkę gen. Dezyderego Chłapowskiego- oficera ordynansowego Napoleona i barona cesarstwa francuskiego. W stylu nawiązującym do form renesansowych, pałac jest położony w parku krajobrazowym o powierzchni 6 ha, w którym znajdują się liczne pomniki przyrody. Przy kościele mieści się grób gen. Wybickiego, twórcy Hymnu Narodowego. Pałac został odnowiony tak, aby zachować dawny klimat i wszystkie oryginalne elementy wystroju. Gości przyjmuje osobiście rodzina Mańkowskich. Pałac jest jedyny w Polsce w sieci www.ila-chateau.com - Zakwaterowanie Pałac oferuje 24 miejsca noclegowe w 10 pokojach gościnnych. Wszystkie pokoje posiadają wygodna i nowoczesna łazienkę. - Wyposażenie Dwa salony, biblioteka, barek, business center, pokój myśliwski, klub jazzowy, kawiarenka, fitness. - Wyżywienie Na zamówienie, pyszna kuchnia domowa. - Możliwości konferencyjne Pałac oferuje salę balową 100 osób w układzie kinowym a 70 przy stołach / konferencyjną dla około 45 osób układ kinowy i 25 przy stołach/salon myśliwski 16 przy stole.
1 2