Znajdź swój wymarzony nocleg

Toruń
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Agroturystyka

Noclegi Toruń

Toruń to miasto położone w Północnej części Polski. Kojarzone jest przede wszystkim z tradycyjnymi piernikami, oraz postacią Mikołaja Kopernika. Toruń jednak, oferuje turystom dużo więcej atrakcji wizualnych. Przepiękna architektura miasta, które tworzona były już w XIII wieku, liczne zabytki sakralne, galerie sztuki, piękne i zadbane parki oraz przede wszystkim średniowieczny zespół miejski wpisany na listę dziedzictwa kulturowego Unesco - to tylko główne powody, dla których Toruń jest miastem wartym odwiedzenia.

Nocleg w Toruniu

Planując wypoczynek w Toruniu, warto wcześniej zadbać o odpowiedni nocleg. Bogata baza turystyczna miasta sprawia, że wybór obiektów noclegowych jest spory. Aby szybko i skutecznie podjąć decyzje, warto skorzystać z portalu internetowego e-nocleg.pl, w którym z łatwością wybierzemy interesujący nas rodzaj noclegu, posortujemy od najniższej ceny, oraz poznamy opinie gości. Dzięki temu, zaoszczędzimy mnóstwo czasu, oraz pieniędzy, które można przeznaczyć - np. na pyszne toruńskie pierniki.

Nocowanie w Toruniu

Przechadzając się ulicami Torunia, mamy wrażenie, że tutaj czas się zatrzymał. Rzeczywiście, Toruń w prawie nienaruszonym stanie zachował średniowieczny układ ulic, wraz z wczesnymi budowlami. Daje to niepowtarzalny obraz średniowiecznego miasta i ówczesnego stylu życia. Wiele budynków określanych jest jako najwyższe osiągnięcia średniowiecznej architektury, oraz wzór architektury wojskowej, sakralnej i cywilnej. Toruń jednak to nie tylko piękno zabytków - to także fascynująca podróż po sklepieniu niebieskim, którą mamy okazję przeżyć w tutejszym planetarium. Miasto, jako miejsce narodzin Mikołaja Kopernika, wiernie kultywuje tradycję i promuje naukę. Dlatego jest to idealne miejsce do spędzenia pięknego weekendu!

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania

Noclegi w okolicy

9
od 200 PLN

Agrokotlina Toruńska

Agroturystyka, Brzozówka, 15 km od miejscowości Toruń
28
od 200 PLN

Daglezjowy Dwór Dorota Świstowska

(4)
Agroturystyka, Osiek, 17 km od miejscowości Toruń
3
od 30 PLN

Gospodarstwo Agroturystyczne Antoniewo

Agroturystyka, Antoniewo, 31 km od miejscowości Toruń
14
od 30 PLN

Pokoje do wynajęcia Bydgosz ul. Nakielka

Agroturystyka, Bydgoszcz, 41 km od miejscowości Toruń
1
od 80 PLN

Osada Popowo

Agroturystyka, Lipno, 43 km od miejscowości Toruń
11
od 69 PLN

Gościńec Aga-Luke

Agroturystyka, Niewierz, 52 km od miejscowości Toruń
19
od 150 PLN

Leśna Chatka agroturystyka w Borach Tucholskich

Agroturystyka, Iwiec, 69 km od miejscowości Toruń
1 2