Wyszukiwarka noclegów
Aktywne filtry
Pokoje gościnne

Pokoje gościnne olsztyński

1
od 35 PLN

HERTA

od 35
Pokoje gościnne, 11-034 Stawiguda, Dorotowo 2A
Oferujemy Państwu pokoje gościnne HERTA dla 10 osób. Do dyspozycji oddajemy: 3 pokoje 2-osobowe z łazienkami, 1 pokój 1-osobowy z łazienką, 1 pokój 3-osobowy z łazienką, pokój wypoczynkowy z jadalnią, aneksy kuchenne w pokojach, By przeżyć niezapomniane chwile Gospodarze proponują spacery po lesie, sporty wodne, zabawy przy grillu, wycieczki rowerowe, łowienie ryb, a także wycieczki po okolicy z przewodnikiem. Jeden z pokoi przygotowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Gospodarze biegle posługują się językiem niemieckim.

Siedlisko pod Lipą

od 250
Pokoje gościnne, 11-040 Cerkiewnik, Cerkiewnik
Siedlisko pod Lipą w CerkiewnikuWspaniałe miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego gwaru - siedlisko o powierzchni 1,8 h położone na 10-hektarowej działce wśród lasów i łąk, blisko jeziora (Limajno-pierwsza klasa czystości wody) -znakomite miejsce na odpoczynek- wędkowanie, grzybobranie, wycieczki rowerowe wzdłuż brzegu jeziora- możliwość wynajmu w ciągu całego roku- do dyspozycji 90m2 powierzchni mieszkalnej, w tym: salon, 2 sypialnie, łazienka, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz duży ogród z tarasem -centralne ogrzewanie -wydzielone miejsce na ognisko, możliwość korzystania z łódki- obiekt przygotowany na wypoczynek dla max 6 osób- cena: 250 zł za dobę

Warmińskie Sioło

od 30
Pokoje gościnne, 11-036 Gietrzwałd, ul. Gietrzwał 34
Oferujemy Państwu komfortowe pokoje gościnne w słynnej z objawień Maryjnych miejscowości Gietrzwałdzie. Posiadamy pokoje 2, 3 oraz 5 osobowe, każdy z osobą łazienką. Bezprzewodowy internet. Zapraszamy przez cały sezon.
1 2