Znajdź swój wymarzony nocleg

Policzna
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Agroturystyka

Noclegi Policzna

Policzna to urokliwa miejscowość, położona przy granicy polsko-białoruskiej, w północno-wschodniej części Polski. Nieopodal, znajduje się Białowieski Park Narodowy, oraz Zalew Siemianówka. Bliskie sąsiedztwo z tymi obiektami wpływa na atrakcyjność turystyczną Policznej, dlatego nie dziwią powstające w miejscowości obiekty noclegowe. Szczególnie rozwija się tutaj agroturystyka, która oprócz miejsca noclegowego, oferuje szereg udogodnień takich jak wypożyczenie rowerów, bądź udostępnienie altanki do grillowania. W takich miejscach odpoczynek przychodzi samoistnie, a już po jednej nocy spędzonej w Policznie, poczujemy przypływ sił.

Nocleg w Policznej

Jeżeli planujesz urlop i szukasz odpowiedniej oferty noclegowej - skorzystaj z e-nocleg.pl. Jest to darmowy serwis internetowy, który posiadając obszerną bazę noclegową, pozwala porównywać dostępne oferty pod względem ceny, funkcjonalności, czy opinii gości. Korzystając z e-nocleg.pl, masz pewność, że wybrana przez Ciebie oferta jest najlepsza z możliwych, a wakacje będą niezapomniane.

Nocowanie w Policznej

Policzna stanowi idealne miejsce na regenerację sił z dala od zgiełku, hałasu i zanieczyszczenia środowiska. Policzna położona jest 45 kilometrów od Białowieskiego Parku Narodowego - jednego z najbardziej cenionych i znanych obszarów przyrodniczych w Polsce. Jest to ostatni w Europie fragment lasu pierwotnego - pozostawionego bez jakiejkolwiek ingerencji człowieka. Ponadto w Białowieskim Parku Narodowym występuje największa na świecie liczebność Żubra - wizytówki Parku. Niewątpliwie, Policzna jest miejscem, do którego warto zawitać, a przy okazji konieczne wydaje się odwiedzenie ostatniego bastionu natury w Europie.

1
od 35 PLN

Puszczańskie Siedlisko Urszulanka

Agroturystyka, 17-250 Policzna , Policzna 21

Noclegi w okolicy

5
od 35 PLN

Wiera Natorin

Agroturystyka, Białowieża, 30 km od miejscowości Policzna
26
od 400 PLN

Willa Ojcowizna

Agroturystyka, Kodeń, 76 km od miejscowości Policzna
6
od 30 PLN

Dolina Łangi

Agroturystyka, Szudziałowo, 80 km od miejscowości Policzna
10
od 60 PLN

Zielone Wzgórze

Agroturystyka, Sokółka, 91 km od miejscowości Policzna
1 2