Znajdź swój wymarzony nocleg

Pilich
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Wille

Noclegi Pilich

Pilich to cicha i spokojna wieś w województwie wielkopolskim, powiecie konińskim. Usytuowana nad jeziorem Skulska Wieś i w pobliżu jeziora Skulskiego. Tereny stwarzają idealne warunki na wypoczynek, dlatego licznie przyjeżdżają tu wszyscy szukający ciszy i spokoju. Nie brakuje także wędkarzy, dla których pobliskie jeziora to prawdziwy skarbiec różnych okazów ryb.

Pilich Noclegi

Najbardziej popularnymi obiektami noclegowymi w tutejszych rejonach są domki letniskowe oraz obiekty agroturystyczne. Możemy zdecydować się na jeden z domków z bezpośrednim zejściem do jeziora oraz miejscem na grilla. Gospodarze chętnie oferują sprzęt do uprawiania sportów wodnych: żaglówki, łodzie, rowery wodne. Pilich oferuje tani, spokojny i komfortowy wypoczynek.

Pilich i okolice

Miejscowość stanowi bardzo dobrą bazę wypadową. Znajdują się tu spokojne obiekty, dzięki czemu możemy być pewni o komfort i ciszę naszego pobytu. Nad pobliskimi jeziorami, które są częścią Pojezierza Kujawskiego, możemy oddać się wodnym szaleństwom na żaglówkach, kajakach, czy rowerach wodnych. Otoczenie lasów zaprasza na rześki, rekreacyjny spacer, a pobliskie miejscowości do posmakowania tutejszej kultury oraz przysmaków. Szczególnie warto wybrać się do Skulska, w którym znajduje się sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej z XI wieku. W środku znajduje się figurka Matki Bożej, która została ukoronowana przez Jana Pawła II w 1997 roku.

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania
1 2

Noclegi w okolicy