Zadzwoń
Napisz

U ANNY

Kwatery, 04-691 Warszawa, Gajowa 19 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Kwatery

Województwo:
mazowieckie

Region:
Mazowiecki

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd
Pokój dwuosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Cena od osoby za dobę
Pokaż szczegóły
20,00 zł
20,00 zł za dzień

KWATERY PRACOWNICZE DLA FIRM, STUDENTÓW ,OSÓB PRYWATNYCH Dwa duże pokoje umeblowane, wymiary pokojów (4x5)metrów. W każdym 4 wygodne łóżka, możliwość dostawy po 1 łóżku do  pokoju. Ogrzewanie gazowe , nowe okna plastikowe 5 komorowe, parkiet na podłodze, łazienka wykonana w glazurze i terakocie . Dojazd do centrum, (DWORZEC WARSZAWA CENTRALNA ) od 15 do 20 minut SKM autobus 521 lub autobusy prywatnej lini ARKA cena biletu 3,80 zł. Parking na 3 samochody dostawcze. Cena wynajęcia jednego piętra wraz z opłatami (ZA JEDEN MIESIĄC) 3800 zł , LUB Cena czynszu za (JEDEN MIESIĄC)1800zł  od pokoju dla 4 osób. telefo kontaktowy  tel kom 604757479, lub tel  22 253 39 30. ceny do negocjacji w zalżności od czasu wynajecia.

Udogodnienia

  • ogólnodostępna kuchnia
  • parking

Opinie

Stanowczo odradzam ich usługi.Rezerwowałem u nich pokój miesiąc przed przyjazdem.Kobieta która odebrała telefon miała mnie rzekomo zapisać.Kiedy telefonowałem na około 2 tyg.przed przyjazdem okazało się że facet który odebrał nic nie wie o mojej rezerwacji,twierdząc że wszystkie miejsca są już zajęte.Ci ludzie są kompletnie nieodpowiedzialni i niekompetentni!

5 września 2011

Prosiłam o wysłanie zaliczki. Niestety taka nie została wysłana. Jeżeli nie ma potwierdzenia wpłaty zaliczki za okres rezerwowany dłuższy niż 2 tygodnie. Rezerwacja jest nieaktualna.

U ANNY, 5 września 2011

Zobacz wszystkie opinie

Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa