Napisz

Pokoje gościnne WIGAR

Pokoje gościnne, 43-460 Wisła, ul. Uścieńków 3b zobacz na mapie

Typ obiektu:
Pokoje gościnne

Województwo:
śląskie

Region:
Beskidy

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www
Facebook

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: 20,00 zł za osobę na noc
Pokój dwuosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Pokój dwuosobowy
Pokaż szczegóły
20,00 zł
20,00 zł za dzień

Pokoje gościnne "Wigar" zlokalizowane są w dzielnicy Wisły Nowa Osada, odległej od Centrum o 3,5 km, w bliskim sąsiedztwie lasu i rzeki Wisły. Nasz ośrodek stanowi dobrą bazę do wypraw turystycznych na szlaki górskie, których jest w okolicy 100 km, oraz do stacji narciarskich (jest ich około 30), jak również wycieczek samochodowych po Beskidzie Śląskim i Żywieckim (Ustroń, Cieszyn, Istebna, Jaworzynka, Koniaków, Milówka, Żywiec, Szczyrk). Blisko stąd także na Słowację i do Czech. W pobliżu znajduje się skocznia im. Adama Małysza, Rezydencja Prezydenta, zalew czerniański, park wodny, sztuczne lodowisko, Baraniogórski Rezerwat Przyrody oraz regionalne restauracje. Naszym gościom oferujemy posiłki domowe, jest też możliwość wypożyczenia u nas nart. Na terenie posesji znajduje się miejsce do grilowania, parkowania oraz gry w badmintona, a także zadaszona wiata na skraju lasu. Tutaj można sympatycznie i niedrogo spędzić weekend jak również urlop dwutygodniowy.
Zapraszamy na weekendy oraz dłuższy wypopczynek.
Pomagamy naszym gościom zorganizować wypoczynek, tak aby mogli miło i interesująco spędzić czas.
Ceny noclegów mieszczą się w granicach od 20 do 45 zł w zależności od rodzaju pokoju i długości pobytu. Szczegóły do omówienia na etapie rezerwacji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
Dla szkół mamy ofertę promocyjną: nocleg w cenie 20 zł /minimum 2 noclegi/. Pobyt trzydniowy - 90 zl, w tym 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje.
Zapraszamy!

Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa