Zadzwoń
Napisz

Ośrodek Kolonijny "BOSMAN"

Ośrodki wypoczynkowe, 78-100 Kołobrzeg, ul. Arciszewskiego 21 zobacz na mapie
Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd
Pokój dwuosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Pokój dwuosobowy
Pokaż szczegóły
55,00 zł
55,00 zł za dzień

"Bosman" zaprasza na kolonie i obozy sportowe. Ośrodek położony jest nad samym morzem. Pokoje z łazienkami i z węzłami sanitarnymi na korytarzu. Bogata baza rekreacyjna: sala gimnastyczna, siłownia, boiska.
O ośrodku: Budynek 4-kondygnacyjny, murowany - posiada 300 miejsc noclegowych. Obiekt  oferuje zakwaterowanie w:- pokojach 4 os. z łazienkami (60 pok. 4 osobowych),- pokojach 4 os. z węzłami sanitarnymi na korytarzu (15 pok. 4 osobowych).Pokoje wyposażone są w tapczany, szafki, stolik, krzesła i szafę (w pokojach z łazienkami - rozsuwana w przedsionku). Węzły sanitarne na piętrach - dwa (osobny dla chłopców i dziewcząt). Stołówka - 160 miejsc konsumpcyjnych (śniadania i kolacje - bufet szwedzki).
Położenie: zachodnia część Kołobrzegu, w parku, 50 metrów od plaży - bezpośrednie zejście na plażę. Objekt i otoczenie objęte monitoringiem. Teren ogrodzony.
Do dyspozycji: dwie świetlice, stół do tenisa stołowego, bilard, kawiarenka internetowa, pracownia krótkofalarska, salka na dyskoteki, tereny rekreacyjne.
Obiekty sportowe: >> sala gimnastyczna (12x24m, parkiet),>> siłownia (6 stanowisk),>> boisko wielofunkcyjne (20x40m, w poprzek kosze, sztuczna nawierzchnia),>> boisko do piłki siatkowej (sztuczna nawierzchnia),>> boisko do plażowej piłki siatkowej,>> boiska rekreacyjne do piłki nożnej - ziemne i piłki siatkowej - ziemne,>> plac o nawierzchni asfaltowej - do wykorzystania na zajęcia sportowo-rekreacyjne.

Udogodnienia

  • dostęp do komputera i internetu
  • miejsce na ognisko
  • bilard
  • parking
  • siłownia
  • stół ping-pongowy
  • stołówka
Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa