Zadzwoń
Napisz

Sanatorium Uzdrowiskowe CHEMIK

Sanatoria, 87-720 Ciechocinek, ul. Widok 13 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Sanatoria

Województwo:
kujawsko-pomorskie

Region:
Kujawy

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd
Pokój dwuosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Pokój dwuosobowy
Pokaż szczegóły
99,00 zł
99,00 zł za dzień

Ośrodek nasz położony jest na terenie własnego 2-ha parku-ogrodu. Organizowane są tu turnusy rehabilitacyjne, leczniczo-uzdrowiskowe oraz pobyty świąteczne, wypoczynkowe i hotelowe. Oferowane są tu również zabiegi z zakresu odnowy biologicznej oraz rehabilitacja kobiet po mastektomii.
Wieloletnie doświadczenie, stała - wysoko wykwalifikowana kadra, położenie na terenie własnego ponad 2 ha parku - ogrodu oraz cisza i spokój sprawiają, że przebywający Goście szybko regenerują siły i powracają do zdrowia.  Szerokie alejki pozwalają wypoczywać również osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich, a wieczornym spotkaniom w blasku parkowych latarenek sprzyjają romantyczne altanki. Latem, Goście sanatorium najchętniej spędzają czas na dancingach i spotkaniach przy ognisku. Teren wokół sanatorium jest ogrodzony, co gwarantuje bezpieczny i spokojny wypoczynek.
Główny profil leczenia  przypada na schorzenia: narządu ruchu układu krążenia układu oddechowego reumatyczne i reumatoidalne ortopedyczno-urazowe układu nerwowego przemiany materii
SM. Na terenie ośrodka obok bazy zabiegowej i sali gimnastycznej znajduje się jadalnia serwująca urozmaicone domowe posiłki z możliwością doboru odpowiedniej diety, sauna, kawiarenka, sala TV, biblioteczka, wypożyczalnia rowerów oraz parking.
Na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępny czajnik elektryczny. Ponadto w recepcji istnieje możliwość wypożyczenia żelazka oraz suszarki do włosów. Dewizą sanatorium są zabiegi lecznicze, wykonywane we własnej, dobrze wyposażonej bazie zabiegowej.
Pobyt rozpoczyna się  obiadem w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu odbywa się od godz. 13.00. Pokój należy opuścić w dniu wyjazdu do godz. 10.00. 
Cena jest zróżnicowana w zależności od rodzaju pokoju oraz terminu pobytu - w celu uzyskania szczegółowej informacji o kontakt telefoniczny z recepcją lub mailowy.
W ramach podanych cen zapewniamy:        - wyżywienie - z możliwością wyboru oferowanych w sanatorium diet,        - zakwaterowanie - zgodnie z rezerwacją,        - całodobową opiekę medyczną,        - wizyty lekarskie (początkowa i końcowa) oraz w razie konieczności możliwość           konsultacji z lekarzem prowadzącym w sanatorium,        - do 3 zabiegów leczniczych dziennie (zgodnie z zaleceniem lekarza, z listy          zabiegów wliczonych w cenę),
Dodatkowo oferujemy część programu popołudniowego - przygotowanego przez animatora kultury.Mogą to być m.in.: spacery piesze, koncerty, wieczorek taneczny, ogniska, pogadanki z: lekarzem, pielęgniarką i dietetykiem, prelekcje.Dzień zjazdu, wyjazdu, niedziele i święta są dniami bez zabiegów.Kuracjusz za każdy dzień pobytu uiszcza opłatę uzdrowiskową płatną dodatkowo w kasie sanatorium - w  wysokości 3,70 zł od osoby.Parking niestrzeżony na terenie sanatorium - płatny dodatkowo w kasie sanatorium 6 zł za dobę.Dla opiekuna osoby niepełnosprawnej, który nie korzysta z zabiegów cena osobodnia jest o 10 zł niższa - dotyczy turnusów dofinansowywanych przez PFRON.W miesiącach V - IX oraz w Turnusie Świąteczno-Noworocznym - zniżki dla stałych klientów do 5%.
W przypadku pobytów pełnopłatnych bez korzystania z wizyty lekarskiej i zabiegów leczniczych - do ceny pobytu dolicza się podatek VAT w wysokości 8%.Rezerwację pobytu uważa się za dokonaną po uprzednim uzgodnieniu terminu pobytu, rodzaju pokoju oraz wpłaceniu zadatku w wysokości 250 zł od osoby -  przy pobycie do 7 dób lub 400 zł od osoby - przy pobycie powyżej 7 dób.
 

Udogodnienia

  • dostęp do komputera i internetu
  • miejsce na ognisko
  • parking
  • wypożyczalnia rowerów
  • siłownia
  • stół ping-pongowy
  • bar / restauracja
  • stołówka
  • udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • wyżywienie
Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa