Zadzwoń
Napisz

Domki Wczasowe "Chabrowe Wzgórze"

Domki letniskowe, 76-032 Mielno, Chabrów 13, Mielenko zobacz na mapie

Typ obiektu:
Domki letniskowe

Województwo:
zachodniopomorskie

Region:
Wybrzeże Bałtyckie

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www
Facebook

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: 40,00 zł za osobę na noc
Pokój dwuosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Cena od osoby za dobę
Pokaż szczegóły
40,00 zł
40,00 zł za dzień

Twoja opinia

Przepraszam za zarzucenie kłamstwa, dotyczyło ono tego, że woda taka jest w związku z dużym występowaniem żelaza. Właściciel przyszedł i przeprosił za żart. Właścicielowi bardzo zależało na wyjaśnieniu tej sprawy, co oznacza, że zależy mu na miłym pobycie gości.

Weronika Matecka 22 lipca 2016

Domki może i są ładne ale woda która jest z kranu bardzo śmierdzi jak woda z rowu, po umyciu zębów w tej wodzie bolał mnie brzuch i wymiotowałam, wodę do robienia herbaty musimy kupować w baniakach z sklepu do tego właściciel rzuca chamskie żarty i kłamie prosto w oczy. Szczerze odradzam tu przyjeżdzać.

Weronika Matecka 21 lipca 2016

Woda w naszym pensjonacie jest z własnego ujęcia z głębokości ok. 30m i jak woda w prawie całej Polsce ma podwyższony poziom żelaza co jest przyczyną nieprzyjemnego zapachu, ale nie jest szkodliwa.
Obecnie gości u nas kilkadziesiąt osób wraz z małymi dziećmi od początku sezonu przewinęło się około stu osób, a od początku działalności ponad tysiąc i nikt nie miał żadnych dolegliwości z powody wody !!! tak więc dolegliwości Pani Weroniki mają inną przyczynę...
Przyjeżdżającym gościom sam nieodpłatnie dostarczam wodę mineralną. Co do kłamstw to poproszę Panią Weronikę o wyjaśnienie co miała na myśli i załączenia ewentualnego sprostowania.
Chabrowe Wzgórze

Domki Wczasowe "Chabrowe Wzgórze", 21 lipca 2016

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa