Znajdź swój wymarzony nocleg

Kryłatka
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Spa

Noclegi Kryłatka

Kryłatka to niewielka wieś, położona w północno-wschodniej części Polski, w województwie podlaskim. Miejscowość jest oddalona o około 19 km od Augustowa, co ukazuje bezpośrednie sąsiedztwo Puszczy Augustowskiej. Dzięki bliskości zielonych terenów puszczy, w Kryłatce mocno rozwinęła się agroturystyka. Szerokie spektrum dostępnych tu atrakcji, zapewnią rozrywkę zarówno dzieciom jak i osobom starszym - aktywnym, i tym, którzy wolą odpoczywać biernie.

Nocleg w Kryłatce

Jeżeli szukasz odpowiedniego dla siebie noclegu, skorzystaj z szerokiej bazy noclegowej na https://e-nocleg.pl. Wystarczy, że podasz interesujący Cię termin wyprawy, oraz zaznaczysz dogodności jakie Cię zadowalają. System przedstawi Ci oferty najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. W bazie e-nocleg.pl są między innymi domki letniskowe, agroturystyka, czy pensjonaty. To ty wybierasz, jak spędzisz następny urlop!

Nocowanie w Kryłatce

Największą atutem miejscowości jest jej bliskość z Puszczą Augustowską. Turyści uwielbiają spacerować po zielonych łąkach, gęstych lasach i szukać leśnych skarbów. Dla bardziej aktywnych wczasowiczów, dostępnych jest kilka szlaków wodnych, na których organizowane są spływy kajakowe. Ponadto, na turystów czekają dobrze oznaczone trasy piesze i rowerowe. Kryłatka jest też idealną bazą wypadową do odwiedzenia rezerwatu przyrody Czerwone Bagno. Jest to jeden z najmłodszych polskich terenów objętych ochroną. Niemniej, obdarzony jest niezwykłą przyrodą i historią, dlatego spędzanie tu wolnego czasu jest czystą przyjemnością.

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania
1 2