Znajdź swój wymarzony nocleg

Kąty Rybackie
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Domy weselne

Noclegi Kąty Rybackie

Kąty Rybackie to niewielka miejscowość położona na obszarze Żuław Wiślanych, czyli najniżej położonym terenie w Polsce. Wieś leży na Mierzei Wiślanej, w odległości 17 km od Krynicy Morskiej i 56 km od Gdańska. Dzięki lokalizacji, Kąty Rybackie są chętnie odwiedzane przez turystów zarówno w sezonie, jak i poza nim. Mierzeja Wiślana słynie z bogactwa występujących tu bursztynów. Szukanie cennych minerałów jest świetną odskocznią od monotonnego plażowania.

Nocowanie w Kątach Rybackich

Kąty Rybackie oferują turystom ciekawy wybór noclegów. Do dyspozycji są kwatery, jak i pokoje gościnne. Na portalu internetowym e-nocleg.pl/ możesz łatwo sprawdzić dostępność noclegów w interesującym Cię terminie, porównać je pod względem ceny jak i opinii gości. Rezerwując nocleg dziś, zaoszczędzisz sobie dużo czasu, stresu i pieniędzy później!

Kąty Rybackie Nocleg

W Kątach Rybackich odpoczynek przychodzi z łatwością. Niewielka liczba ludności mieszkającej tu na stałe sprawia, że panuje tu obezwładniająca cisza. Miłośnicy natury z pewnością docenią fakt, że w Kątach Rybackich występuje rezerwat przyrody kormorana czarnego, który na stałe zadomowił się w tej miejscowości. Uważny obserwator dostrzeże także mieszkającą tu czaple siwą. Ciekawi historii mogą również wybrać się do znajdującego się w Kątach Rybackich Muzeum Zalewu Wiślanego, który prezentuje historię szkutnictwa i rybołówstwa nad Zalewem Wiślanym. Ciekawostką jest, że Kąty Rybackie i okolice Mierzei Wiślanej należą do najbardziej nasłonecznionych terenów w Polsce. Spragnieni słońca, będą mieli więc największą szansę spotkać go właśnie tutaj!

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania
1 2