Wyszukiwarka noclegów
Kamieńsk
1 gość Edytuj
Aktywne filtry
Ośrodki wypoczynkowe

Ośrodki wypoczynkowe Kamieńsk

Ośrodek Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk

od 200
Ośrodki wypoczynkowe, 97-360 Kamieńsk, ul.  Ozga k. Kamieńska
Ośrodek Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk to kompleks narciarski zbudowany na najwyższym sztucznie usypanym wzniesieniu powstałym z wierzchniej warstwy ziemi znad pokładów węgla brunatnego. Stok, jak przystało na nowoczesny kompleks jest oświetlony co gwarantuje możliwość korzystania do późnych godzin wieczornych. Trasy narciarskie są naśnieżane i ratrakowane. Główna trasa ma długość 760 m, szerokość waha się od 30 do 150 m, a różnica wzniesień 123 m. Stok posiada 4-osobową kolejkę z ruchomym chodnikiem o przepustowości około 2000 os/h oraz dwa wyciągi orczykowe. Nad bezpieczeństwem na stoku Góry Kamieńsk czuwają ratownicy Jurajskiej Grupy GOPR. W okresie letnim Góra Kamieńsk to doskonałe miejsce dla spragnionych wrażeń i chcących poczuć sporą dawkę adrenaliny. Ekstremalnych wrażeń dostarczy zjazd z prędkością 40 km/h na torze saneczkowym. Chętnych do wypróbowania swoich sił polecamy ściankę wspinaczkową z trzema wieżami o wysokościach 3m, 6m i 7m. Góra Kamieńsk posiada malownicze ścieżki rowerowe, o różnym stopniu trudności, które łączą się ze ścieżkami rowerowymi na terenie powiatu bełchatowskiego. Góra Kamieńsk proponuje mini park rozrywki, który oprócz wspaniałej zabawy z dużą porcją wrażeń dostarczy również radość i satysfakcję. Góra Kamieńsk to super miejsce z doskonale przygotowaną infrastrukturą zimową. Każdy znajdzie coś dla siebie, profesjonalista jak i amator.

Noclegi w pobliżu

1
od 200 PLN

Domek "Babuni"

od 200
Ośrodki wypoczynkowe, Łódź, 62 km od miejscowości Kamieńsk
Jesteśmy firmą świadczącą usługi wypoczynkowe i rehabilitacyjne od przeszło 10 lat, specjalizując się w organizowaniu turnusów rehabilitacyjnych, wczasów, kolonii i obozów w kraju i zagranicą Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków wypoczynku i rehabilitacji dla dużych i małych, pełnosprawnych i niepełnosprawnych, zapracowanych i znudzonych... każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie a my sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Arturówek w Łodzi

od 85
Ośrodki wypoczynkowe, Łódź, 62 km od miejscowości Kamieńsk
Ośrodek Arturówek położony jest w obrębie malowniczego lasu łagiewnickiego, na skraju rezerwatu przyrodniczego.Wyjątkowe położenie sprzyja relaksowi i odpoczynkowi.Znajdziecie Państwo tu możliwość biernego (spacer, grillowanie, ognisko, grzybobranie i wędkarstwo) jak i aktywnego wypoczynku (przystań wodna, kapielisko, tereny do biegania i nordic walking, biegi narciarskie).Do dyspozycji baza sezonowa (otwarta od czerwca do października) i całoroczna.