Znajdź swój wymarzony nocleg

Giżycko
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Agroturystyka

Noclegi Giżycko

Giżycko to miasto położone na Mazurach, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Będąc jednym z głównych portów na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich jest utożsamiane ze stolicą żeglarstwa w Polsce. Położenie pomiędzy rozległymi jeziorami, oraz liczne zabytki i atrakcje sprawiają, że Giżycko stanowi jeden z najważniejszych ośrodków wypoczynkowych i turystycznych na Mazurach. W Giżycku znajduje się dużo zabytków historycznych, pozostałych między innymi po Zakonie Krzyżackim, czy Prusach Wschodnich. Duża różnorodność atrakcji sprawia, że Giżycko jest idealnym pomysłem na spędzenie długiego weekendu, bądź wakacji na Mazurach.

Nocleg w Giżycku

Giżycko dysponuje świetnie rozwiniętą infrastrukturą turystyczną, w związku z czym dostępnych jest wiele rodzajów noclegu. Aby wybrać najbardziej odpowiedni dla nas obiekt, warto skorzystać z e-nocleg.pl. To darmowy serwis internetowy, który ułatwia nam porównanie dostępnych noclegów, kategoryzacje ich wedle naszych upodobań oraz możliwości budżetowych. Dzięki temu, z łatwością wybierzesz idealny nocleg, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Nocowanie w Giżycku

Bogate dziedzictwo historyczne i kulturowe Giżycka uwydatnia się w tutejszych zabytkach. Położony w przesmyku jezior Niegocin i Kisajno zamek w Giżycku, po odrestaurowaniu stanowi świetną wizytówkę miasta, oraz lekcję średniowiecznej historii. Równie imponującym obiektem jest Twierdza Boyen, zbudowana w latach 1844-1856 na rozkaz Fryderyka Wilhelma IV. Twierdza miała postać gwiazdy i stanowiła strategiczny, blokujący obiekt. Zwiedzanie twierdzy dostarcza niezapomnianych wrażeń, nie tylko dla pasjonatów militariów i historii.

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania

Noclegi w okolicy

10
od 150 PLN

"Pod gruszą"

(1)
Agroturystyka, Kruklanki, 12 km od miejscowości Giżycko
15
od 65 PLN

Gospodarstwo Agroturystyczne

Agroturystyka, Cierzpięty, 20 km od miejscowości Giżycko
10
od 50 PLN

Gospodarstwo Agroturystyczne

Agroturystyka, Kwik, 33 km od miejscowości Giżycko
16
od 40 PLN

Bocianie Gniazdo

(3)
Agroturystyka, Płociczno, 45 km od miejscowości Giżycko
1 2