Znajdź swój wymarzony nocleg

Czorsztyn
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Motele

Noclegi Czorsztyn

Czorsztyn to niewielka miejscowość w południowej Polsce, która leży na wschodnim krańcu Kotliny Orawsko-Nowotarskiej. Wieś graniczy z Gorcami i Pieninami oraz wznosi się nad zbiornikiem Czorsztyńskim. Obecnie, teren na którym znajdowała się wieś jest zalany przez jezioro czorsztyńskie. Mieszkańcy zostali przesiedleni na wyższe tereny miejscowości. Czorsztyn od początku swojego istnienia związany był ze znajdującym się zamkiem Czorsztyńskim. Miejscowość jest chętnie odwiedzana przez turystów ze względu na tutejsze zabytki, oraz możliwość odbycia rejsu po jeziorze Czorsztyńskim.

Nocleg w Czorsztynie

Czorsztyn jest rozwiniętą miejscowością pod względem oferowanej infrastruktury turystycznej. Do dyspozycji wczasowiczów są liczne pokoje gościnne, czy obiekty agroturystyczne. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak wygląda Czorsztyn po stworzeniu sztucznego zbiornika, oraz zwiedzić Zamek w Czorsztynie, zarezerwuj pokój na e-nocleg.pl! Dzięki dużej bazie ofert zakwaterowania, oraz dostępnym funkcjom, znalezienie noclegu nigdy nie było prostsze!

U podnóża zamku

Funkcjonowanie Czorsztynu od zawsze związane jest ze znajdującym się zamkiem - dawniej trakt handlowy prowadzący z Węgier do Polski przechodził właśnie przez Czorsztyn. Dziś jest to popularny obiekt wycieczek turystów. Ruiny XIV wiecznego zamku gotyckiego, są poddawane restauracji, jednak dostępne są dla zwiedzających. Będąc na szczycie zamku oglądać możemy piękną panoramę Czorsztyńskiej oklicy i sztucznego jeziora.

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania
1 2