Znajdź swój wymarzony nocleg

Ciechocinek
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Hostele

Noclegi Ciechocinek

Ciechocinek to miasto położone na Kujawach, w województwie Kujawsko-pomorskim. Kojarzony jest przede wszystkim z sanatorium - i nie bez powodu, bowiem w czasach PRL-u powstało tutaj aż 5 szpitali uzdrowiskowych, 21 sanatoriów oraz 1 ośrodek wypoczynkowy. Turystyczny charakter miasta przetrwał do dziś. Nadal jest to ceniony ośrodek uzdrowiskowy na mapie Polski. Spokojny klimat Ciechocinka, oraz liczne atrakcje, które docenią nie tylko kuracjusze, sprawiają, że warto choć raz w życiu odwiedzić to miasto.

Noclegi w Ciechocinku

Ciechocinek posiada bogatą bazę noclegową. W mieście można wynająć między innymi: pokój w pensjonacie, kwaterę, pokój gościnny, czy miejsce w sanatorium. Decydując się na wakacje w Ciechocinku, warto skorzystać z pomocy e-nocleg.pl, portalu, który znacznie ułatwi proces szukania noclegu. Wystarczy wpisać miejscowość, która nas interesuje, oraz odpowiadający nam termin i liczbę gości. System wyszuka dostępne oferty, spośród których z łatwością dokonamy najlepszego wyboru.

Nocleg w Ciechocinku

Ciechocinek jest idealnym miejscem na relaks. Obecne tutaj tężnie solankowe, pijalnie wód mineralnych, czy dostępny dla zwiedzających Park Zdrojowy, dodają siły i poprawiają samopoczucie. Ciechocinek jest też miastem atrakcyjnym wizualnie, bowiem latem i wczesną jesienią żywymi kolorami mienią się dywany kwiatowe. Pomysłodawcą pomysłu tworzenia dywanów kwiatowych jest Zygmunt Hellwig, a tradycja kultywowana jest po dzień dzisiejszy. Jeżeli więc spragniony jesteś odpoczynku, a do dyspozycji masz tylko weekend - Ciechocinek jest wspaniałym wyborem!

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania

Noclegi w okolicy

20
od 30 PLN

Hostel Imbir

Hostele, Toruń, 20 km od miejscowości Ciechocinek
16
od 60 PLN

Green Hostel

(1)
Hostele, Toruń, 20 km od miejscowości Ciechocinek
11
od 45 PLN

Green Hostel 2

(1)
Hostele, Toruń, 20 km od miejscowości Ciechocinek
1
od 50 PLN

Zatoka

(4)
Hostele, Bydgoszcz, 59 km od miejscowości Ciechocinek
1 2