Znajdź swój wymarzony nocleg

Chodzież
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Wille

Noclegi Chodzież

Chodzież to turystyczne miasto Wielkopolski usytuowane pomiędzy trzema jeziorami: Chodzieskim, Strzeleckim i Karczewnikiem. To typowy ośrodek turystyczno-wypoczynkowy o charakterze uzdrowiskowym. Znajduje się tu sanatorium oraz zakład przyrodoleczniczy. Tutejsze rejony to przede wszystkim malownicze krajobrazy, rześkie powietrze oraz bogactwo dziedzictwa kulturowego.

Chodzież Nocowanie

Chodzież posiada bogatą ofertę gastronomiczno-noclegową. Znajdują się głównie obiekty agroturystyczne oraz kwatery prywatne. W Chodzieżu są tanie pokoje gościnne, pensjonaty, a także hotele o wyższym standardzie. W zależności od naszych potrzeb oraz możliwości finansowych, możemy znaleźć odpowiedni nocleg dla siebie oraz swojej rodziny.

Szwajcaria Chodzieska

Miejscowość położona jest na pojezierzu Chodzieskim, które charakteryzuje się polodowcową rzeźbą terenu oraz nasyconym fitoncydami powietrzem. Miejscowość otulona jest mieszanymi oraz sosnowymi lasami, a całość sprawia, że okolice nazywane są potocznie Szwajcarią Chodzieską. Miasto bogate jest w zabytkowe obiekty, jak np. klasycystyczna dzwonnica z 1840 roku, pozostałości gotyckich ruin zamku oraz kościół św. Floriana z pięknym barokowym wnętrzem. Warto zobaczyć ciekawe, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku, o konstrukcji szkieletowej.

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania
1 2