Znajdź swój wymarzony nocleg

Boszkowo
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Domy weselne

Noclegi Boszkowo

Boszkowo to typowo wypoczynkowa miejscowość Wielkopolski, położona 29 km na północny zachód od Leszna. Przyciąga do siebie aktywnie wypoczywających turystów. Bowiem leżące w pobliżu Jezioro Dominickie to istny raj dla amatorów sportów wodnych, a liczne lasy sosnowe to miejsca rowerowych wycieczek i rześkich spacerów.

Boszkowo Noclegi

Tereny Przemęckiego Parku Krajobrazowego oferują bogatą ofertę wypoczynkową. Nad jeziorem liczne są domki letniskowe oraz ośrodki wczasowe. Boszkowo oferuje również tanie kwatery prywatne oraz ciche obiekty agroturystyczne. W okolicy znajduje się również hotel z atrakcjami.

Konwaliowym szlakiem

Przemęcki Park Krajobrazowy, na którego granicy leży Boszkowo to idealne miejsce na różnego rodzaju aktywności oraz wypoczynek. Wytyczone są liczne szlaki piesze, rowerowe, kajakowe, a nawet konne. Turystów najbardziej przyciąga Konwaliowy Szlak Kajakowy, liczący 37 kilometrów i ciągnie się przez Przemęcki Park Krajobrazowy z Wyspą Konwaliową na czele. Obecność gęstych lasów sosnowych to również raj dla miłośników grzybów oraz leśnych jagód. Krajobrazy tutejszych terenów na długo pozostają w pamięci wszystkim podróżnikom dużym i małym.

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania
1 2