Znajdź swój wymarzony nocleg

Bartoszyce
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Agroturystyka

Noclegi Bartoszyce

Położone w północno-wschodniej części Polski, w województwie warmińsko-mazurskim, Bartoszyce, zachwycają urokliwymi krajobrazami i malowniczymi zakątkami. Miasto to zostało założone już w 1240, jako warownia krzyżacka, a prawa miejskie uzyskało w 1332. Bartoszyce posiadają sporo terenów zielonych, zapraszając turystów do wypoczynku i relaksu. Przyjemnie czas spędzą tu zwłaszcza te osoby, które cenią sobie liczne zabytki. Stare Miasto Bartoszyce z XIV wieku, Brama Lidzbarska, Kościół św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej z XIV wieku, to zaledwie początek długiej listy zabytków, których zobaczenie umożliwia wizyta w Bartoszycach. Wizytówką tego miasta są również pozostałości murów obronnych z XIV wieku. Budowla ta jest ewenementem na skalę lokalną. Wielość atrakcji sprawia, że miasto stało się popularnym celem turystycznym, szeroko rozwinęła się tu również baza noclegowa.

Nocleg w Bartoszycach

Szukasz atrakcyjnych ofert noclegowych w Bartoszycach? Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową, obejmująca między innymi kilka hoteli, pensjonatów, hosteli oraz liczne kwatery prywatne i pokoje gościnne. W serwisie noclegowym E-nocleg.pl znajdziesz wyselekcjonowane oferty noclegowe w Bartoszycach, które spełnią oczekiwania Twoje i Twoich najbliższych. Sprawdź koniecznie naszą ofertę!

Bartoszyce - miasto z historią

Bartoszyce są bardzo spokojnym miasteczkiem, liczącym sobie niecałe 30 tysięcy mieszkańców. Jednak miasto to może pochwalić się bardzo długą i ciekawą historią, sięgającą pierwszej fali osadnictwa na tych terenach w XIII wieku. Fakt ten sprawia, że miasto to jest bardzo ciekawym miejscem dla turystów spragnionych średniowiecznych zabytków, z którymi można obcować bez ścisku i tłoku charakterystycznego dla bardziej popularnych miejscowości turystycznych.

10
od 120 PLN

BIAŁY KSIĄŻE 1861

Agroturystyka, 11-200 Bartoszyce , OSIEKA 3

Noclegi w okolicy

16
od 30 PLN

W KAMIENNYM KRĘGU

(2)
Agroturystyka, Górowo Iławeckie, 21 km od miejscowości Bartoszyce
21
od 20 PLN

Pod Kasztanami

Agroturystyka, Blanki, 28 km od miejscowości Bartoszyce
16
od 50 PLN

Biesówko Wakacje nad jeziorem

Agroturystyka, Biesówko, 34 km od miejscowości Bartoszyce
14
od 50 PLN

Winnica Warmińska

Agroturystyka, Barczewo, 48 km od miejscowości Bartoszyce
11
od 30 PLN

Gospodarstwo Rolne "Nad Arem"

Agroturystyka, Kierzliny, 50 km od miejscowości Bartoszyce
16
od 35 PLN

Gospodarstwo Gościnne U JAGÓDKI

Agroturystyka, Sorkwity, 50 km od miejscowości Bartoszyce
21
od 80 PLN

Strusiolandia

Agroturystyka, Dywity, 51 km od miejscowości Bartoszyce
Partner e-nocleg.pl
12
od 200 PLN

Dom na Wzgórzu

Agroturystyka, Skolity, 56 km od miejscowości Bartoszyce
9
od 30 PLN

LEŚNICZÓWKA GUSIOŁEK

Agroturystyka, Purda, 61 km od miejscowości Bartoszyce
1 2