Ośrodek Wczasowy Kotwica Morska

noclegi Pobierowo, Ośrodki wypoczynkowe

Ocena 1/5 na podstawie 1 głosów i 1 opinii

zobacz opinie ›

Dodawaj obiekty do schowka, wysyłaj wspólne zapytania o nocleg

Dodaj opinię

SUPER REKLAMA A PO ZA TYM MASAKRA JAKAŚ SPECJALNIE PISZĘ DUŻYMI LITERAMI.I SIĘ UJAWNIAM,BO NIE MAM NIC DO UKRYCIA.PLUSY TO MOŻLIWOŚĆ BYCIA ZE SWOIM ZWIERZAKIEM.I SIEDZENIE NA TARASIE PRZED DOMKIEM .W MIARĘ CICHO.I ŻALUZJE W OKNACH ,DRZWIACH.TYLE PLUSÓW.JEŚLI CHODZI O PARKING TO MALUTKI I PŁATNY. DLA MNIE ŚMIESZNE. POKÓJ W DOMKU MODRZEW OD SAMEGO WEJŚCIA TO PAJĘCZYNY NA BELKACH,SUFICIE,UDERZAJĄCY OD WEJŚCIA SMRÓD STĘCHLIZNY, WILGOCI, POŚCIEL ŚMIERDZĄCA DERKI DO PRZYKRYCIA ŁÓŻKA PO PROSTU SMRÓD STRASZNY.NIE PRANE CHYBA Z 5 LAT. NASZE PRYWATNE PODUSZKI PO PRZYWIEZIENIU DO DOMU JESZCZE ŚMIERDZIAŁY TĄ STĘCHLIZNĄ.NIESPRAWNE SPRZĘTY A WIĘC OD POCZĄTKU MINI LODÓWKA TAK CHŁODZI,ŻE JAK BY UPAŁ BYŁ TO WSZYSTKO BY BYŁO DO WYRZUCENIA.TV 14 CALOWE WIEKOWE DZIAŁAŁY 2 KANAŁY TVP1 I AL.JAZEERA.ZGŁASZAŁEM PROBLEM PO PRÓBIE WYREGULOWANIA SAMEMU TV ,ALE ZOSTALIŚMY OLANI...NIKT SIĘ NIE POJAWIŁ.INTERNET WIFI?HAHAHHA NA PEWNO NIE W OKOLICY DOMKU MODRZEW ...BRAK KLAMEK W OKNACH JAKIŚ PSEUDO UCHWYT ,CIĘŻKO OTWIERAJĄCE SIĘ OKNA,BRUDNE OKNA .ŁAZIENKA PAMIĘTA DOSŁOWNIE CZASY GIERKA.A SZCZEGÓLNIE PRYSZNIC,BO TO KAWAŁEK CERATY Z ZARDZEWIAŁĄ RURKĄ.OŚWIETLENIE W DOMKU PORAŻKA.BARDZO SŁABE. DO MORZA NIE 500M JAK W REKLAMIE A 800 METRÓW SPRAWDZONE GPS-EM W TELEFONIE.OLEWANIE WCZASOWICZÓW I TAKI SYF POD ŁÓŻKAMI,ŻE MASAKRA ZDJĘCIE ZROBIONE POD TAPCZANAMI....MY ŁADNIEJ POSPRZĄTALIŚMY I ZOSTAWILIŚMY NIŻ ZASTALIŚMY.NIGDY WIĘCEJ DO KOTWICY MORSKIEJ W POBIEROWIE....ZAZNACZAM,ŻE PISZĘ TYLKO O KONKRETNYM DOMKU MODRZEW.PEWNIE SZYBKO TO ZOSTANIE WYKASOWANE.RADA JEŚLI SZUKASZ DOMKU NA WYPOCZYNEK TO LEPIEJ DOŁOŻYĆ JESZCZE PIENIĘDZY I SZUKAĆ PORZĄDNEGO CZYSTEGO.CHOĆ 75 ZŁ ZA DOBĘ JEDNEJ OSOBY PLUS OCZYWIŚCIE OPŁATY INNE W SIERPNIU TO TEŻ NIE MALUTKO.
ogólne wrażenia:
czystość:
standard:
zgodność z opisem:
obsługa na miejscu:
Komentarz właściciela obiektu:
Przez długi czas nie odpisywałem na komentarz Pana Mariusza, ale ciężko mi patrzeć na tą ocenę. A wiec po pierwsze sam fakt użycia CAPS LOOK'a świadczy o kulturze osoby.
Parking - samochód był zaparkowany na terenie ośrodka, samochód nie był zastawiony i bez przeszkód można było nim wyjechać. Jeżeli ktoś spodziewa się w lesie sosnowym parkingu jak pod Biedronką to oczywiście rozumiem jego rozczarowanie. Ciężko mi się ustosunkować do smrodu bo takowego po prostu nie było, a zapach tzw.wilgoci naprawdę znikomy i bezpośrednio wynikał z pogody (Lato 2016 niestety było wyjątkowo deszczowe). Niestety jak w przypadku parkingu jest to duże wyolbrzymienie. Co do czystości i przygotowania domku dla klienta tu niestety muszę przyznać rację ponieważ w roku 2016 mieliśmy nieustanne problemy z personelem sprzątającymi zapewniamy, że sytuacja ta uległa już zmianie, Pan Mariusz zapomniał jednak dodać, że po zwróceniu uwagi na mankamenty domek został ponownie sprzątnięty. Lodówka turystyczna to chłodziarka bez zamrażalnika i Pan Mariusz był o tym uprzedzany. WI-FI nie działało w 4,5 calowym telefonie komórkowym i wynika to z jakości i wielkość zamontowanej w nim anteny na co niestety nie mamy wpływu i o czy staramy się informować klientów. Montowanie anten na powierzchni 1 ha i to lesie usianym drewnianymi domkami o blaszanych dachach nie jest proste tym bardziej, że max. siłę sygnału narzuca ustawa. Co do TV i odbioru kanałów w każdym domku są one ustawiane przez personel i ciężko winić go za to, że pierwsze co robi mężczyzna z pilotem to wyszukiwanie programów i kręcenie anteną często uszkadzając jej końcówkę,całym systemem bezpośrednio zajmuję się ja Piotr Brzeziński (też nie wstydzę się imienia i nazwiska i z przykrością stwierdzam, że takowa informacja do mnie nie doszła) za co mogę jedynie przeprosić.Ponadto jako manager stołówki wszelkie techniczne usterki usuwam między godz. 18 a 20. a niestety nie tak jak to niektórzy by oczekiwali natychmiast. Co do pozostałych argumentów odnośnie okien czy też łazienki to również są pewne nadinterpretacje, aczkolwiek przyznam, że okna w domku modrzew faktycznie otwierają się ciężko.Jest mi przykro, że Pański pobyt nie był do końca udany. Niestety wyładowywanie w złośliwy sposób emocji z powodu nieudanego urlopu spowodowanego głównie brzydką pogodą nie jest najwłaściwsze. Życzę bardziej udanego urlopu 2017r. Co do blokady na FB to nie jestem osobą, która będzie dawać się obrażać na priv
, 17. sierpnia 2016

Zapytaj o nocleg

data w formacie yyyy-MM-DD
data w formacie yyyy-MM-DD
 
Anuluj
wyszyść formularz

Chcę otrzymywać na podany adres e-mail informacje o promocjach w obiektach noclegowych:

Ostatnio przeglądane oferty

W tym miejscu automatycznie będą pojawiać się prezentacje ofert które były ostatnio przeglądane.

Twój schowek jest pusty

Aby zapamiętać ofertę w schowku, zaznacz przycisk "schowek" przy interesującym Cię obiekcie.