Pensjonat Megi

noclegi Sałkowice, Agroturystyka

Oferta jest zablokowana.


Jeśli szukacie miejsca na wypoczynek z dala od wielkomiejskiego hałasu i zatrutego spalinami powietrza, to zapraszamy do Pensjonatu MEGI w miejscowości Sałkowice koło Pasłęka.


Zapewnimy Państwu komfortowy relaks w środowisku wiejskim. Pensjonat mieści się w przeszło 150-letnim, odrestaurowanym budynku, w którym urządzono jedno i kilkuosobowe komnaty wraz z łazienkami. Stylowe meble, oddające klimat sprzed kilkuset lat, tworzą znakomite warunki do wypoczywania.

W naszej kuchni przygotujemy dla Państwa smaczne śniadania, obiady i kolacje, a nadmiar kalorii możecie stracić w nowoczesnej saunie oraz salonie fitness. Do Waszej dyspozycji oddajemy pub, a w nim karaoke i dart. Przy sprzyjającej pogodzie proponujemy biesiadowanie na wolnym powietrzu przy grilu. Kontakt ze światem zapewni Wam telewizja satelitarna oraz dostęp do telefonu, faxu i Internetu. Zmotoryzowanym udostępniamy bezpieczny parking. Nasz miły i dyskretny personel jest do Waszej dyspozycji przez całą dobę.

ensjonat może stanowić doskonałą bazę wypadową do zwiedzania ciekawych miejsc. Oto niektóre odległości w km: do Gdańska - 92, Elbląga - 30, Pasłęka -10, Malborka - 60, Olsztyna - 68, Kaliningradu - 128, Buczyńca (Kanał Elbląski) - 18.

Salka konferencyjna stanowi ofertę dla firm, które potrzebują miejsca na prowadzenie narad lub spotkań w niekrępujących i kameralnych warunkach.

Wierzymy, że pobyt w Pensjonacie MEGI utwierdzi Państwa w przekonaniu o słuszności wyboru naszej oferty.

Ostatnio przeglądane oferty

W tym miejscu automatycznie będą pojawiać się prezentacje ofert które były ostatnio przeglądane.

Twój schowek jest pusty

Aby zapamiętać ofertę w schowku, zaznacz przycisk "schowek" przy interesującym Cię obiekcie.