Nowy, modrzewiowy, całoroczny dom malowniczo położony wsród olbrzymich połaci łąk i lasów przy samym Zalewie Solińskim - prawie na bezludziu. Gwarantujemy odpoczynek  w ciszy, bez  turystów, barów i wakacyjnego zgiełku. Żadnych  przejeżdżających samochodów!!!  Dojeżdżając mijamy dwa domy (zostają za plecami), przed nami łąka, zagajnik i Zalew Soliński (ok. 100m).

 Na piętrze dwa wygodne dwupokojowe apartamenty, jeden cztero a drugi pięcioosobowy, każdy  z nich z luksusową łazienką. Apartament nr 2 ma dwa balkony, apartament nr 1 jeden duży, ze wszystkich  rozpościerają się bajeczne widoki na wodę, góry, łąki i lasy. Idealne lokum dla rodzin z dziecmi.

  Na parterze salon z ławą (stołem) na 14 osób oraz pokój dwuosobowy. Na suficie i  ścianach  oraz na zewnątrz mnóstwo gospodarczych przedmiotów użytkowych z poprzedniej epoki. Kuchnia z pełnym wyposażeniem wraz z  lodówko-zamrażarką i kostkarką (również na piętrze duża lodówko - zamrażarka). Gotujemy jak u babci na kuchni opalanej drewnem lub na kuchence gazowej.

Z salonu  wyjście na taras widokowy, obok przenośny bardzo duży grill (dla 15 osób).

Latem przed tarasem rozkładany basen fi 450cm i 100 cm głębokości.

Dla maluchów mały domek do zabawy wraz ze zjeżdzalnią. Do domku zaprasza  Malwina, która jest tam gospodynią (to ta osóbka ze zdjęć). W domku są miejsca do spania gdzie dzieci a nawet rodzice mogą "zabawowo" przenocować.

Miejsce na ognisko przy wiacie 50m od domu. Wiata  niewidoczna z domu (tylko czubek dachu krytego drewnianym gontem), wiec mozna tam troszkę zaszalec :)

To wszystko na dużej, prawie hektarowej działce, gdzie z trzech stron nie ma i nie będzie żadnej zabudowy .

Do dobrze zaopatrzonego sklepu 7km.

Wypożyczlnia sprzętu wodnego, bar, mały sklepik (czynne w lipcu, sierpniu) oraz plaża nad Sanem

ok. 3 km. San jest tam płytki i czysty - wspaniałe kąpielisko dla dzieci i nie tylko.

Raj dla rowerzystów ,spacerowiczów i  piechurów, dla dzieci i wędkarzy, ale przede wszystkim dla tych którzy cenią wypoczynek w odosobnieniu na łonie natury.

W zasiegu max. 25 km wszystkie bieszczadzkie atrakcje : zapora, połoniny ,kolejka wąskotorowa ,jazda konna i wiele innych.  A szlak turystyczny zaczynają się już pod samym domem.

Ceny uzależnione od liczby osób oraz długości pobytu, preferujemy rodziny z dziećmi.

Nie akceptujemy zwierząt!

UWAGA ! nie wynajmujemy pokoi na krótkie pobyty - minimum 5 nocy

UWAGA ! papierosy palimy na zewnątrz, a najlepiej nie palimy i cieszymy się świeżym, pachnącym trawami i lasem powietrzem.

Kontakt w godzinach popołudniowych z Sylwią

tel.  530 900 880 lub

sylwiabieszczady@gmail.com (internet najczęściej nie ma zasięgu - proszę dzwonić)

odpowiadamy na wszystkie pytania.

Ostatnio przeglądane oferty

W tym miejscu automatycznie będą pojawiać się prezentacje ofert które były ostatnio przeglądane.

Twój schowek jest pusty

Aby zapamiętać ofertę w schowku, zaznacz przycisk "schowek" przy interesującym Cię obiekcie.