Karpacki Dworek

noclegi Rymanów-Zdrój, Agroturystyka

Oferta jest zablokowana.Karpacki Dworek jest to stylowy, drewniany pensjonacik z 1902 r. (po generalnym remoncie) położony nad kaskadą rzeki Tabor w uzdrowisku Rymanów Zdrój leżącym 4 km od trasy Krosno-Sanok w Beskidzie Niskim. Dom znajduje się  500 m od centrum uzdrowiska, jest oddzielony rzeką od głównej drogi, co w połączeniu z dużą działką daje możliwość kontaktu z przyrodą i prawdziwej ucieczki od wielkomiejskiego gwaru i pośpiechu. Wokół domu znajduje się spory teren rekreacyjny z górką saneczkową, placem zabaw dla dzieci, kręgiem ogniskowym, boiskiem do siatkówki oraz bezpiecznym parkingiem.

Ponadto w Rymanowie Zdroju można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów leczniczych (kriokomora, masaże podwodne i ręczne, inhalacje, borowina etc.). W miejscowości jest basen, korty tenisowe. W okolicy jest kilka dobrze oznaczonych ścieżek spacerowych oraz rowerowych. W promieniu do 30 km od uzdrowiska są 3 nowoczesne wyciągi narciarskie. Jak w każdym kurorcie organizowane są  dancingi a w lecie koncerty na świeżym powietrzu.

Karpacki Dworek jest podzielony na 3 segmenty mieszkalne (po 2 pokoje z łazienką), każdy przeznaczony dla 4 osób (w górnym możliwość dostawek), oraz duży aneks kominkowo – jadalny do wyłącznej dyspozycji gości. Segmenty wyposażone są w telewizory oraz czajniki bezprzewodowe. Na korytarzu znajduje się lodówka i pralka automatyczna.

Karpacki Dworek to wspaniałe miejsce zarówno do rodzinnego wypoczynku, jak i pobytów służbowych, małych konferencji, czy imprez okolicznościowych

Ostatnio przeglądane oferty

W tym miejscu automatycznie będą pojawiać się prezentacje ofert które były ostatnio przeglądane.

Twój schowek jest pusty

Aby zapamiętać ofertę w schowku, zaznacz przycisk "schowek" przy interesującym Cię obiekcie.