Domki Wczasowe "Chabrowe Wzgórze"

noclegi Mielno, Domy wczasowe

Dodawaj obiekty do schowka, wysyłaj wspólne zapytania o nocleg

Dodaj opinię

Przepraszam za zarzucenie kłamstwa, dotyczyło ono tego, że woda taka jest w związku z dużym występowaniem żelaza. Właściciel przyszedł i przeprosił za żart. Właścicielowi bardzo zależało na wyjaśnieniu tej sprawy, co oznacza, że zależy mu na miłym pobycie gości.
, 22. lipca 2016
Domki może i są ładne ale woda która jest z kranu bardzo śmierdzi jak woda z rowu, po umyciu zębów w tej wodzie bolał mnie brzuch i wymiotowałam, wodę do robienia herbaty musimy kupować w baniakach z sklepu do tego właściciel rzuca chamskie żarty i kłamie prosto w oczy. Szczerze odradzam tu przyjeżdzać.
Komentarz właściciela obiektu:
Woda w naszym pensjonacie jest z własnego ujęcia z głębokości ok. 30m i jak woda w prawie całej Polsce ma podwyższony poziom żelaza co jest przyczyną nieprzyjemnego zapachu, ale nie jest szkodliwa.
Obecnie gości u nas kilkadziesiąt osób wraz z małymi dziećmi od początku sezonu przewinęło się około stu osób, a od początku działalności ponad tysiąc i nikt nie miał żadnych dolegliwości z powody wody !!! tak więc dolegliwości Pani Weroniki mają inną przyczynę...
Przyjeżdżającym gościom sam nieodpłatnie dostarczam wodę mineralną. Co do kłamstw to poproszę Panią Weronikę o wyjaśnienie co miała na myśli i załączenia ewentualnego sprostowania.
Chabrowe Wzgórze
, 21. lipca 2016

Zapytaj o nocleg

data w formacie yyyy-MM-DD
data w formacie yyyy-MM-DD
 
Anuluj
wyszyść formularz

Chcę otrzymywać na podany adres e-mail informacje o promocjach w obiektach noclegowych:

Ostatnio przeglądane oferty

W tym miejscu automatycznie będą pojawiać się prezentacje ofert które były ostatnio przeglądane.

Twój schowek jest pusty

Aby zapamiętać ofertę w schowku, zaznacz przycisk "schowek" przy interesującym Cię obiekcie.