Alicja - Pensjonat i Domki w Dąbkach

noclegi Dąbki, Pensjonaty

Dodawaj obiekty do schowka, wysyłaj wspólne zapytania o nocleg

Pensjonat i murowane domki "Alicja" zapraszają w swe schludne i gościnne, dąbkowskie progi. Nasza miejscowość (Dąbki) to dziewicze uzdrowisko z pejzażem morza, jeziora Bukowo i pięknych, nadmorskich, sosnowych lasów w którym rozchodzą się zapachy aromatycznej żywicy połączone z rześkim i ożywczym tchnieniem Bałtyku.

Nowo wybudowane obiekty, które Państwo oferujemy posadowione są na urokliwych działkach w okolicy osłoniętej od zgiełku i warkotu samochodów. Pensjonat "Alicja" oddalony jest od morza zaledwie 300 m, zaś domki - 450 m (w 9 minut wolnym spacerkiem można dojść do ciepłej, czystej i lśniącej błękitem w słońcu plaży). Do jeziora Bukowo, które jest niewyczerpanym źródłem ryb i rajem dla wędkarzy, mamy około 250 m.

Cena za osobodobę w pokojach wynosi od 30-60 zł, a domki wynajmujemy za kwotę od 100 -270 zł(jest to najniższa cena za domek murowany w Dabkach).

Przy naszym domu rozpościera się dwuhektarowa łąka ze stawem, w którym żywo pluskają się karpie i amury. Domki zaś ulokowane są na ogrodzonej działce, która jest okolona z dwóch stron laskiem w którym wdzięcznie śpiewają ptaki, a z dwóch pozostałych - małą rzeczką w której do snu swym rechotem kołysają żabki.

Naszym wczasowiczom zapewniamy bezpłatny parking na ogrodzonym, dobrze zabezpieczonym placu. Do dyspozycji gości są u nas darmowe rowery, stół ping-pongowy i siłownia. W ośrodku jest dostęp do internetu. Dla naszych miłych letników organizujemy kilka razy w sezonie ognisko przy akompaniamencie akordeonu i gitary. Zapewniamy miłą i familijną atmosferę pozwalającą  na wyzwolenie się z wszędobylskiej pogoni życia.

ATRAKCJE:

* JAZDA NA QADACH, 
* PLACE ZABAW WYPOSAŻONE W ZJEŻDŻALNIE, KONIKI BUJANE, HUŚTAWKI, PIASKOWNICE I DOMEK PLASTIKOWY, 
* MUROWANE GRILLE, 
* OGNISKA, 
* MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA WYPRAWY MORSKIEJ NA DORSZE,
* ROWERY, 
* SIŁOWNIA,
* PING-PONG. 
WYPOSAŻENIE DOMKÓW I POKOI:

* TV
* LODÓWKA
* PARAWAN
* LEŻAK
* RADIO
* GRILL (W KAŻDYM DOMKU

tel.513737655

tel.504896301

st.943148116

email: kamin3@interia.pl

www.alicjadabki.pl

Zapytaj o nocleg

data w formacie yyyy-MM-DD
data w formacie yyyy-MM-DD
 
Anuluj
wyszyść formularz

Chcę otrzymywać na podany adres e-mail informacje o promocjach w obiektach noclegowych:

Ostatnio przeglądane oferty

W tym miejscu automatycznie będą pojawiać się prezentacje ofert które były ostatnio przeglądane.

Twój schowek jest pusty

Aby zapamiętać ofertę w schowku, zaznacz przycisk "schowek" przy interesującym Cię obiekcie.